İşte Bu Yüzden Şişmanız...

çok keyifli ve faydalı bir yazıydı , çok teşekkürler , en ilgimi çeken yatmadan önce yenilen yemekle ilgili olandı

emeğine sağlık canım ya vbende yatmadan önce çok yemek yiyordum ama erken yaşlanmak konusunu duyunca :KK53: Artık yemeyeceğim karar werdim tekrar çok teşekkürler:KK61:

aslında gün içerisinde azar azar, sık sık ve doğru beslensek akşamları fazla yeme ihtiyacı hissetmeyiz..ama şahsen kahvaltı sonrasında bütün gün kahve sigara haricinde :KK68:hiçbişey yemeyip akşam yemeğini full yiyorum.erken saatlerde yediğimiz içinde akşam yatmadan önce tekrar bi öğün yapıyoruzz:KK50:bu sağlıksız beslenmeyle çok erken yaşta hakkın rah*****e kavuşcaz galiba:KK59:
verdiğin bilgiler çok değerli ... tamamen sağlıklı ,güzel ve genç bir bedenin formülü aslında:KK34: gerçekten çok teşekkürler cnm:KK71:

ayy ben hep fastfood tüketiyorum :KK43: kendime dur demeliyim artık
ama kilo yapmıyo, ben de buna güveniyorum brazda
cok saglıksız tabi aslında

heheh resimlerden sonra insanın o yazıyı okuyası gelmiyor :KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

kahvaltı kısmındaki parantezi sevdim :KK1::KK1::KK1:

sanırım yazıyı okumadım resimlere baktım canım dondurma çekti :KK69:

Arkadasim cok güzel bir yazi, paylasim icin tesekkürler... :KK9:
Bu beslenme stilini biz hep uyguluyoruz. Egeliyiz ve hafif yemeyi severiz. Evimizde her zaman zeytinyagi bulunur. Beyaz ekmek almayiz eve. Findik, fistik, yemis eksik olmaz evde. Soframizda salatamiz da eksik olmaz. Sabahlari kahvalti etmeden salmaz annem bizi. Kahvaltida da agir seyler yerine domates, peynir, zeytin olur. Ayrica agzinin tadini bilen insan fast foodtan uzak durur. Böö, gercekten igrenc. Resmi görünce midem kalkti. Mc donalds, burger king bunlari zaten her türlü sevmem, hatta nefret ederim. :KK47:
Anlayacaginiz genel olarak saglikli besleniyoruz. Bir cok insanin diyet diye uyguladigi seyler aslinda bizim günlük ögünümüz. Her sey iyi güzel de tek sorunumuz cikolata. :KK59: Inanilmaz seviyorum ya, cikolatasiz gecmis bir gün düsünemiyorum. Mutluluk hormonu salgilatiyor sanirim ondan, ama biliyorum sahte mutluluk. Yedikten sonra pisman oluyorum. Hele sokellalar, 3-4 dilim ekmek üst üste yiyorum. Cok tikiyor of. Midem mahvoluyor yedikten sonra. Anneme söyleyeyim bi dahakine almasin bari. Cikolata sayisini günde bir gofrete indirmeliyim sanirim. :82:

ço kgüzel bir yaz olmuş gerçekten
özelliklede bugün sağlıklı beslenmeye karar vermiş bir ben için :)))
ama hamburgeri görüncede agzım sulanmadı desem yalan olur :KK70:

offf yaa ne olurki bunlar kilo aldirmasada istedigimiz kadar yesek su ölümlü dunyada :))) ben 4 numaradakine bayilirim ozellikle yapamam onsuz...yemedigimde mutsuz oluyorum :))

birde türk toplumu olarak beslemne alışkanlıklarımız da yanlış. kahvaltıyı doğru dürüst yapmayız, öğlen yemeğine ve akşam yemeğinde allah ne verdiyse yeriz :) aslında kahvaltıyı sağlam yapıp, öğlen biraz daha az ve aksam yemeklerinde daha hafif yesek hem kendimizi daha iyi hissederiz, hem kilo da almayız.

canım iyi güzel yazmışsın da şu tatlı mevzusunu nasıl halledeceğiz?=))
onlarsız hayat çok bayat yahuu :))

X