495 gn..zledim onu

withamin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2009
69
0
asker değil ama maalesef ayrı şehirlerdeyiz ve babam memur olmadan vermem dedi.bekliyoruz tam 495 gün oldu görmedik birbirimizi.çok özledik.dua edin hayırlısı olsun hakkımızda.

canım neden görüşemiyorsunuz bilmiyorum ama bi kaçamak yapın görün birbirinizi. rabbim inşallah tüm sevenleri kavuştursun.

amin. allah razı olsun.görüşürsek ve bi şekilde babamın kulağına giderse birbirmizi sonsuza kadar unutmak zorunda kalırız.iş inada biner yani.burası küçük yer zaten.görünmeden görüşmek mümkün değil.o yüzden sıkıyoruz dişimizi.daha da en az 9 ay var.

allah yardımcınız olsun ve dayanma gücü sabır versin:Saruboceq:
allah tüm sevenleri en kısa sürede kavuştursun ve mutlulkla bir ömür geçirmeyi nasip etsin.
bende yakında asker yolu beklicem :gitme:
bakalım nasıl dayanıcam:sinifsinif:allah sabır ve dayanma gücü versin tüm hasret çekenlere....

Kiyamam canim ya:sinifsinif:

Allahim tez zamanda kavustursun sizi,sabir diliyorum canim:sinifsinif:

canım benim ya kıyamam sanatlf.la falan konuşabiliyosunuz dimi
yada msn de görüntülü falan

Allah razı olsun hepinizden.amin.
Allaha şükür ki telefonlar var da hergün konuşabiliyoruz.ya onlar da olmasa napardık bizzz.artık postacılar bıkardı heralde mektup getirip götürmekten.hatta eve de getiremezlerdi ben almaya giderdim.malum babam hoş karşılamaz.biliyo 3 yıldır ilişkimizin olduğunu ama baba yine de.hoşlanmaz.napalım sabretcez.yer altında olmasın da dağ ardında olsun.bigün kavuşacak inşallah tüm sevenler.

Son düzenleme:
bende seviyorum ama kavuşmamız artık imkansızzzÇok üzgünüm çoook. inşallah kavuşursun canım. allah kimseye taşıyamayacağı yük vermez.. buda geçicekk biliyorum sabır gerek sabrediyorm

Allah sabrınızı ve sevgınızı artırsın ınŞaalh. Sabrın sonu ınŞ sızın ıÇın selamet olur ne dıyım kı

rabbim başka ayrılık vermesin tatlım ...biraz daha sabır en sonunda çok mutlu olucaksın inşallah......

X