transfer sonrası kanama yaşayanlar sonucunuz ne oldu???

L

liva_

Ziyaretçi
meraba arkadaşlar...transferimin 8. gününde adet başlangıcı gibi kanama oldu ve hafifte olsa devam etmekte...bugün 9. günüm...hemşiremi arayıp adet kanaması mı diye sordum...diilmiş ama yinede korkuyorum sonuç ne olacak...test gününden önce kanama yaşayıp sonuç alanlar tecrübelerinipaylaşırsa sevinirim...bu arada bu benim 2. denemem...ilki negatif sonuçlandı ve böyle bişi olmamıştı o yüzden ümitlenmelimiyim??? :Saruboceq:

ya benimde öyle oldu 4. cü günü kanamam geldi 2-3 gün sürdü ama sonucu bende bilmiyorum ..doktoru aradim normal dedi YARIN TEST GÜNÜM bilmiyorum tuttumu tutmadimi::

ayy inşallah tutmuştur haber ver testin sonucunu canım....

benim ilk denemem bilmiyorum insallah olmustur mutlaka haber vericegim

canım benim, benimde 8. günü kanamam oldu ama adet kanaması gibi tabi ben çook üzülmüştüm üzüldükçe çoğalmıştı kanamam sonuç şu anda 4 aylık hamileyim. Allah nasip ederse kızım olcak inşallah. darısı size. bende çook uğraştım umudunuzu hiç kaybetmeyin olocağı varsa oluyo.

insallah pozitif sonuc alirsiniz kizlar
insallah yerlesme kanamasidir

kızlar inşallah pozitif sonuç alırsınız.sizler gibi kanaması olup hamile olan çok kişi var.hep iyi düşününki sonuçta güzel olsun.bencede yerleşme kanamasıdır.bol bol dua edin bebişlerinizi düşünün, onlarda annelerine sıkı sıkı tutunsunlar.sabırsızlıkla güzel haberlerinizi bekleyeceğiz.hadi bakalım hayırlısı olsun..rabbim kucaklarınızı meleklerinizle doldursun.

ilk denememd. Sürekli masada hergüne damla damla kan geldi negatif. Aldımikinci denemde onuncu gün gri lekem oldu pozitifi gördüm

bu isler hi belli olmaz yeterli yukardaki ol desin inşallah demiştir

Benim 6. gun cok hafif lekelenmem olmustu. 10. gun pozitif sonuc aldik. 12. gun ile 15. gun siddetli kanamam oldu, hep yattim. Buna ragmen simdilik her sey yolunda. Ben kanamam oldugu icin cok uzuldum, tabi, bebegimi ve etrafimdakileri de cok uzdum. Moralinizin iyi olmasi cok onemli, kanamaniz olsa bile, bu bebeginizi kesinlikle kaybedeceginiz anlamina gelmiyor... Bu herkesin basina gelen bir sey, hayirlisi olsun diyerek, sabirla ve iyi seyler dusunerek beklemek en iyisi. Insallah herkes bebegini saglikla kucagina alir.

sonuc negatif cikti ama benim kanamam 4 .gün gelmisdi liva insallah sen tutturmustursun hepsi allahin takdiri bence tutcagi varsa tutuyor allah herkeze nasip eder insallah 2 . deneme bir dahaki ay bakalim ne olcak dualarim sizinle ...

arkadaşımda çok üzülmüştü 7. gün kanaması olunca onunki de tutmuştu hem de ikiz..
genelde 7. gün kanaması tuttuğuna işaret ama kanamayıp tutanda vardır..

arkadaşlar bişi sorucam transfer sonrası illaki az da olsa kanama gelmesi gerekiyormu , yani hiç kanaması olmayan var mı , yoksa 7. günden sonra gelen kanama bebeğe mi işaret...kafam karıştı da :))

arkadaşlar bende doğuma kadar hiç kanama olmadı..yani kanama olmak zorunda değil..5. gün 7.gün hiç önemli değil.. olmaması daha iyi...bu bünyeyle alakalııı

arkadaşlar bişi sorucam transfer sonrası illaki az da olsa kanama gelmesi gerekiyormu , yani hiç kanaması olmayan var mı , yoksa 7. günden sonra gelen kanama bebeğe mi işaret...kafam karıştı da :))

canım benim ilk tedavimde hiç kanamam olmadı.çok sağlıklı bir hamilelil dönemi geçirdim.2.ve 3.dondurulmuşlarımda kanama oldu ve gebelik oluştu ama malesef düşük oldu.ya bana dr.söylemesi kanama olmaması daha iyi.herşeyin yolunda olduğuna işaret.

arkadaşlar çok teşekkür ederim yorumlarınız için...anlaşılan kanama çok da belirleyici bişey diiil ama insan kanaması olunca çok panik oluyo...2 gün önce başladı benim kanamam ama adet başlangıcı gibi kahverengiydi ve uzun aralıklarla gldi 2 gün boyunca. bugün gün boyunca hiç gelmedi hatt beyaz akıntı geldi ohh şükür geçti derken az önce baya adet gibi kırmızılaştı ve fazlalaştı...o yüzden korkuyorum...size sormak istediğim yapmam gereken bişi varmı?????:uhm:

sonuc negatif cikti ama benim kanamam 4 .gün gelmisdi liva insallah sen tutturmustursun hepsi allahin takdiri bence tutcagi varsa tutuyor allah herkeze nasip eder insallah 2 . deneme bir dahaki ay bakalim ne olcak dualarim sizinle ...

çok üzüldüm canım inan bu duyguyu yaşayan bilir geçen ay bende negatif sonucu aldığımda yıkılmıştım...inşallah Rabbim seninde benimde ve çocuk isteyenlere en kısa zamanda hayırlısıyla evlat nasip eder...

ya cok üzüldüm:KK43:(( ama devam birakmak yok tutana kadar ... bence transferden sonra kanama gelsede gelmesede kaliyorsun eyer tutarsa her turlu tutuyor bunyeye bagli bunlari düsünmemek lazim hep olum lu düsünelim ki olsun :-))

arkadaşlar benim de 11. gün değerim 233 ve 3-5 damla açık renk kan geldi. Bu gün kan verdim sonucu bekliyorum çok endişeliyim...

sevgili kardelen değerlerin çok güzel endişelenme inşallah herşey yolunda gidiyordur sonucun inşallah güzel çıkacak tamam mı sımsıkı tutunacaklar sana inşallah

merak etme canım benimde test sonucunu vereceğim gün gelmişti kanama hemde bir pedi doldururcasına doktorunla konuş canım bana bir iğne vermişti ismini tam hatırlamıyorum kesildi ve şu an şükürler olsun hamileyim korkma değerinde maşallah çok güzel canım benim

meraba kızlar bende dün bhcg yaptırdım ve sonucum pozitif çok şükür hamileyim inşallah problemsiz sağlıkla sıhhatle bebeğimi kucağıma alırım....kanama ise kahverengi modda uzun aralıklarla devam ediyo endişelenecek bişey yokmuş...Rabbim tüm bebek isteyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin....

X