Bunalımdayım..

M

Mi_Chica

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Mi_Chica
Öncelikle herkese merhaba bu forumda yeniyim.Bu sene 10. sınıfım.Benim her ne kadar kabul etmek istemesemde kompleksim var.8. sınıfta 1.51 boylarında ve 80 kiloydum.Fakat tatile girdğimde azim yaptım ve 2 yılda 25 kilo verdim şuan 1.65 boylaırnda ve 55 kilo bir insanım.Eskiden fazla kiloluyken herkes özellikle erkekler benimle dalga geçerdi.Hiçbirşey diyemez,bir kenare çekilir sessizce ağlardım.Arkadaş ortamında bu yüzden hiç konuşamazdım,içime kapanık bir insandım.Sadece belirli kişilerle konuşurdum ama onlarlada her türlü muhabbeti yapar gerçek kiişiliğimi ortaya çıkarırdım.Ayrıca kendimi kesinlikle derslere vermiştim.Elimden kitap eksik olmazdı,herkes bana asosyal demeye başlamıştı.Şimdi 3 çıkma teklifi aldım,ama hiçbiri yüzüme karşı deildi.Bu yüzden kabl etmedm.Fakat eski özelliklerimi üzerimden atamıyorum.Hala kendimi çirkin,şişman hissediyorum.Arkadaşlaırm güzel olduğumu söyleyince bana yalan söytlediklerini düşünüyorum.Erkeklere güvenemiyorum,bi erkek bana baktığında benimle dalga geçtiğini düşünüyorum.Tenefüslerde elimde bir kitap var,sınufta çıktığı olmayan tek kız benim!Birisinin benden hoşlandığını bile anlamıyorum,kabnullenmek istemiyorum.Sanki kimse benden hoşlanmıyıcakmı gibi geliyor.Artık bi arkadaş ortamım var onlarlayken sürkeli gülüyorum,konuşuyrum ama yabancı ibir ortama girdimmi susup kalıyorum.Çok sinirli bir insnaım,siyaset gibi konularda sürkeli insanlarla kavga ediyorum.Ve hoşlandığım çocuk tesadüf olsada beni hep bağırırken görüyorArkadaşlarım bu tavırlaırmdan dolayı hoşlananların bana yaklaşamadığını söylüyor ama inanmak istemiyorum.Psikoloğa gitmeyi bile düşündüm.Bir erkeğe ondan hoşlandığımı naısl bellii edebilirim?Yada benden hoşlandığını nasıl anlayabilirim...Yada birinin benden hoşlanması için 0 beden ve dünya güzeli mi olmam gerekiyor:SCevap verirseniz çok memnum olurum...:KK43:Hayatım boyunca kmse benden hoşlanmıyıcak mı:KK43:yaşım küçük blki ama beğenilmek insana kendini güzel hissetriyor..

Hoşladığım çocuk dediğim tenefüslerde sürekli bana bakıyor,geçen gün kapıda oturmuştu.Arkadaşlarıyla bir hocaya çocukça bir şaka yaptlar bana bakarak gülüyordu bende onu kastdmedim ama onuda kastedmiş gibi oldum hayvan gibi gülüyolar dedim bunu duydu ve öyle kaldı gülümsemesi gitti.Normaldede pencereye çıkıyor tenefüslerde ne zaman kafamı kaldırsam ne zaman ona baksam bana bakıyor oluyor.Ama benden büyük ve tanıımıyoruz,bayrıca arkadaşlarm benden hoşlandığını söylüyor ama ben benmle dalga geçtiğini düşünüyorum:KK43::KK43:lütfn yardm edin!

• Konu Sahibi Mi_Chica
oyyy kıyamam canım sana
biraz özgüven eksiğin var. bunuda imajında biraz değişiklikle başarabilirsin. derslerinde başarılı olman,bolca kitap okuman siyasete ilgin bence gayet güzel. sende bi sorun yok canım. bence senden çekiniyor erkekler. bazen farkında olmadan ulaşılmaz görünürüz.sen yinede kendinden emin ol kendine güven. sürekli dışardan nasıl göründüğünü düşünme, relax ol. psikoloğa gidebilirsin canım bu hastalıklı bi durum değil. sadece daha huzurlu hissetmek adına bunu yapabilirsin. sana çok faydası olacaktır. şu anda ergenlik dönemindesin. herşeyi sorgulayacak geleceğini şekillendireceksin.
erkek arkadaş her zaman olur .hele sen bir üniversteye kapağı at bak neler neler olcak hayatında.bu günlerininde kıymetini bil. :teselli:

• Konu Sahibi Mi_Chica
teşekkür ederim:)peki normal olan hangisi?ben gerçekten asosyalmiyim?ulaşılmazlık asosyallikmidir?

• Konu Sahibi Mi_Chica
teşekkür ederim:)peki normal olan hangisi?ben gerçekten asosyalmiyim?ulaşılmazlık asosyallikmidir?

yok canım sen asosyal değilsin. asosyal olsan dışarı çıkmak istemezsin. kimseyle arkadaş olmazsın. ne biliyim çok huzursuz olursun kalabalıkta. panik yaşarsın.
erkekler zeki, başarılı ve hoş kadınlardan çekinir. birde sürekli redetmişsen erkekleri ister istemez ulaşılmaz görmüşlerdir seni. bunuda samimi tavırlarınla yenebilirsin. ama emin ol şu anda erkek arkadaş çok önemli değil. ilerde sürüsüyle olur. üniversteye odaklan. boşver sen.
sadece relax ol canım. tadını çıkart yaşının :kahve:

• Konu Sahibi Mi_Chica
bence asosyal değilsin canım ben de aynen öyleydim kimseyle çıkmadım herkesi tersledim hep.napıcaksın ki biriyle çıkıp lisede daha bu eksiklik değil ki zamanı gelince düzgün biri çıkar onu da anlar belli edersin

• Konu Sahibi Mi_Chica
canım benim ya kıyamam sanaa.s.
bence bir uzmandan yardım al
şiddetle tavsiye ediyorum
anlattıklarına göre asosyal falan değilsin
böyle hissetmen çok normal tatlım..
düşünsene uzun zaman özellikle beğenilme isteğinin başlangıçlarını bu duygularla geçirmişsin
böyle tepki vermen çok normal
bence uzmana git
daha fazla yanlış yapmadan düzelirsinopuyorumnanaktan

• Konu Sahibi Mi_Chica
Öncelikle herkese merhaba bu forumda yeniyim.Bu sene 10. sınıfım.Benim her ne kadar kabul etmek istemesemde kompleksim var.8. sınıfta 1.51 boylarında ve 80 kiloydum.Fakat tatile girdğimde azim yaptım ve 2 yılda 25 kilo verdim şuan 1.65 boylaırnda ve 55 kilo bir insanım.Eskiden fazla kiloluyken herkes özellikle erkekler benimle dalga geçerdi.Hiçbirşey diyemez,bir kenare çekilir sessizce ağlardım.Arkadaş ortamında bu yüzden hiç konuşamazdım,içime kapanık bir insandım.Sadece belirli kişilerle konuşurdum ama onlarlada her türlü muhabbeti yapar gerçek kiişiliğimi ortaya çıkarırdım.Ayrıca kendimi kesinlikle derslere vermiştim.Elimden kitap eksik olmazdı,herkes bana asosyal demeye başlamıştı.Şimdi 3 çıkma teklifi aldım,ama hiçbiri yüzüme karşı deildi.Bu yüzden kabl etmedm.Fakat eski özelliklerimi üzerimden atamıyorum.Hala kendimi çirkin,şişman hissediyorum.Arkadaşlaırm güzel olduğumu söyleyince bana yalan söytlediklerini düşünüyorum.Erkeklere güvenemiyorum,bi erkek bana baktığında benimle dalga geçtiğini düşünüyorum.Tenefüslerde elimde bir kitap var,sınufta çıktığı olmayan tek kız benim!Birisinin benden hoşlandığını bile anlamıyorum,kabnullenmek istemiyorum.Sanki kimse benden hoşlanmıyıcakmı gibi geliyor.Artık bi arkadaş ortamım var onlarlayken sürkeli gülüyorum,konuşuyrum ama yabancı ibir ortama girdimmi susup kalıyorum.Çok sinirli bir insnaım,siyaset gibi konularda sürkeli insanlarla kavga ediyorum.Ve hoşlandığım çocuk tesadüf olsada beni hep bağırırken görüyorArkadaşlarım bu tavırlaırmdan dolayı hoşlananların bana yaklaşamadığını söylüyor ama inanmak istemiyorum.Psikoloğa gitmeyi bile düşündüm.Bir erkeğe ondan hoşlandığımı naısl bellii edebilirim?Yada benden hoşlandığını nasıl anlayabilirim...Yada birinin benden hoşlanması için 0 beden ve dünya güzeli mi olmam gerekiyor:SCevap verirseniz çok memnum olurum...:KK43:Hayatım boyunca kmse benden hoşlanmıyıcak mı:KK43:yaşım küçük blki ama beğenilmek insana kendini güzel hissetriyor..

Hoşladığım çocuk dediğim tenefüslerde sürekli bana bakıyor,geçen gün kapıda oturmuştu.Arkadaşlarıyla bir hocaya çocukça bir şaka yaptlar bana bakarak gülüyordu bende onu kastdmedim ama onuda kastedmiş gibi oldum hayvan gibi gülüyolar dedim bunu duydu ve öyle kaldı gülümsemesi gitti.Normaldede pencereye çıkıyor tenefüslerde ne zaman kafamı kaldırsam ne zaman ona baksam bana bakıyor oluyor.Ama benden büyük ve tanıımıyoruz,bayrıca arkadaşlarm benden hoşlandığını söylüyor ama ben benmle dalga geçtiğini düşünüyorum:KK43::KK43:lütfn yardm edin!

aklın varsa evlenme gençliğini tüketme kaydirigubbakcemile3

sınıfta herkesin sevgilisi var da ellerinde ne varkötükedihüso

"teklif eden çok ama hiçbirini kabul etmiyorum" demek daha havalı değil mi? :sm_cool:

arkadaşlarına özenipte erkeklere yönelme... erkeklerle uğraşmak insanı yıpratmaktan başka bir işe yaramıyor... hele olgunlaşmamış erkeklerle uğraşırsan asıl o zaman psikoloğa gitmen gerekirşakkıdı

sende anormal bir durum yok, güven kendine...
birinin senden hoşlanması için de dünya güzeli olmaya gerek yok... seven seni kalbiyle sever gözleriyle sevenden zaten hayır gelmezopuyorumnanaktan

X