Bebek Beslenmesi milupa conformil

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

kardelencicegi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2008
208
2
42
aranızda bu mamayı kullanan varmı benim kızım gazlı olduğu için aldım ama tadı çok kötü sanki acı gibi bozukmudur nedir anlayamadım

bende kısa bir süreliğine kullanmıştım conformili. bebeğimin kaka problemine çok iyi gelmişti. doktorun söylediğine göre gazlı bebekler için de çok iyi bir mama. içeriği farklı olduğundan tadı değişik gelmiştir belki. paket açık değilse ve son kullanma tarihi de geçmemişse dert etme bence..
bebeğini sağlıcakla büyüt...

ben uzun süre onu kullandım kızım aptamille kabız oluyordu conformille çok rahat ettim...için rahat olsun......

ben yaklaşık 1,5 aydır ikizlerimi conformille besliyorum çok memnunum için rahat olsun canım

bende aldım hemde imkanım olmuyo diye 4 paket almıştım ilden.ama yarım paketini bile içmedi.tadını hiç sevmedi,diliyle ittirdi.ayrıca 3 gün kullandım ama kabızlığına çare olmadı.elimdeki kutularıda ne yapıcam bilmiyom.keşke almasaydım..

sen tatına bakma çocuktakı farka bak normalde aptamil 1kullanıyordum.gaz sorunumuzdan dolayı conformile geçtik ama çok memenunum karnı yumuşak oluyor

Emzirirken de veriyormusunuz arkadaşlar, yoksa anne sütünü kestiniz öyle mi geçtiniz conformil'e. Bende işe başladığımda almayı düşünüyorum, benim sütümün yanında onu da takviye için.

Gaz problemine çok iyi geldi ama bebklerim sürekli uyuyor.Gazları olmadığından galiba.Sizinkileride bu mama uyutuyormuydu.

X