Saç Kesim Şekilleri Hadise'nin saç modeli

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

dilara22

kalk gidek dağlara :)
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2008
231
0
32
hadise'nin burdaki saç modeli nasıl yapılmış kızlar çok merak ediyorum yardım ederseniz sevinirim hihoyyyt

Düzleştirip saçının bir kısmını üstten toplayacaksın sonra yaptığın yarım atkuyruğunu çekip içerden bir kısmını yanlara tuttur tel toke ile üstte kalan saçları tara spreyle tamamdır çok kolay aslında

Saçlarını düzleştir yada fön çek hayatım sonra anneler çocuklarına yapar ya saçının üstünden at kuyruğu sen onun daha alttan olanını yapıcaksın sonra o yaptığn at kuyruğunu sabitlemek için tel tokalıycaksın ama bu işlemin içerden olması gerekiyor bittikten sonra oluşan yarım atkuyruğunu hafifçe tara spreyle tamamdır :eek:

hayir bence arkadaslar hepsi yanlis, saclarini düzlestir ön kismi ve arka kismi kabart(krepe) yap sora önü resimdeki gibi arkaya tuttur,tutturdugun kismin üstüne görünmeyecek sekilde uzun postiji gecir postijinde arka kismini kabart öler düsmesin diye sprey sk bu kadar zaten bence böyleki su at kuyrugu tarifini pek anlayamadim...

hadiseninde bu kadar uzun saci yok zaten farkedilio dikkatlice bakarsak eger önler koyu renkte, zaten hadise herzaman postijle cikiyo sahneye

Eklentiler

• $LiveImages%5CKelebek%20Haber%20Galerisi%5CHADİSE%27Yİ%20ÖPME%20YARIŞI%5C52.jpg
    $LiveImages%5CKelebek%20Haber%20Galerisi%5CHADİSE%27Yİ%20ÖPME%20YARIŞI%5C52.jpg
    22,8 KB · Görüntüleme: 186
  • $gecce_5564250.jpg
    $gecce_5564250.jpg
    25,8 KB · Görüntüleme: 530
teşekkürler kızlar denicem ama aynı böyle olsun istiyorum çok uğraşmam lazım inş olur :)

hadise nin bu resimlerdeki sac rengini bilen varmı peki
beyazla olan fotografındaki renk?
boshayallersmile

bende bu resimdeki saç modelini çok beyenmiştim krep diyorlar emin değilim ondan yapıcaksınız

X