Sivilceli Ciltler Salyangoz özlü cilt maskesi

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

oya_yzgn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2009
38
0
merhaba arkadaşlar..benim de sivilce sorunum var. daha önce de yaşadım ama bu seferki biraz farklı. önceden benzamycin ve imex isimli ilaçları kullanmıştım ve bayağı iyi gelmişti. bir süre yok oldular. sonra denize gittik ve hemen hemen hiç kalmadılar.
tekrar çıktılar ve yine o ilaçları kullandığımda fayda etmediler. hemen hemen her yolu denedim hatta bir dermatolog kadar bilgi edindim diyebilirim:KK70: ama hiç bir fayda alamadım. bugün aktara gittim kil maskesi almak için. kavanozda hazır halde bir maske önerdi bana. ''Destek Salyangoz Özlü Cilt Maskesi'' adı bu. akneye ve izlere iyi geliyormuş..çok övdü. bir kez kullandım cildimi temizledi.. bu son çarem. aranızda kullananlar varsa yorumlarınızı bekliyorum.
şimdiden teşekkürler

ben ıxoranın salgangoz mucizesini aldım denicem bakalım iyi gelirse sonucu söylerim canım.

grnt0537c.jpg

topiğimden aldım resmi,ben kullandım bu markayı gayet güzeldir fiyatıda 2 tl mi öle bişey canım

gamzecim henüz iki kez kullandım cildimi yumuşattı bir de siwilcelerim çok sıkdı onların aralarını açtı..şuan için tam bişy söyleyemem.. 1-1.5 hafta kadar daha kullanayım sonucu yazarım

selamlar kızlar,

ben de dün tesadüfen gördüğüm bir organik ürün satan yerde maia tek kullanımlık salyangoz özlü kil maskesine denk geldim. denemekten ne çıkarki diye aldım ve hemen dün akşam denedim. sonuç gayet başarılı, çooook yumuşak ve pırıl pırıl bir cilt. öyle akne problemim yok, bir kaç büyük gözenek haricinde cildim de epey düzgündür ama iyi geldiğini kesinlikle hissettim.

yalnız kuruyana kadar geçen süre biraz acılı, cildiniz çoooook geriliyor, öyle ki gerilmekten buruştu tuhaf bir hal aldı suratım. ama yıkayınca sonuçtan gerçekten memnun kaldım, öyle haftada 2-3 gün olmasa da 1-2 haftada bir rutinime ekleyeceğim kesinlikle, sizlerle de paylaşmak istedim :KK24:

sevgiler:nazar:

Son düzenleme:
X