Bursa bahar hastanesinde doğum yapan yada yapacak arkadaşlar

Selam..
Şu anda Zübeyde'ye gidiyorum, ama Bahar'a geçmeyi düşünüyorum ben de.
Fiyat araştırmalarımı da tamamlayabilirsem en yakın zamanda karar vercem inş :KK50:

arkadaslar ben yasadigim bir ola yi anlatayim benim ablam bursada ikiz hamileydi bahar hastanesine gidiyordu ablamin 32 haftdada suyu geldi hastaneye bi gitmis erken dogum olucak bizim hastanede kuvez yok demisler onu zeneyde hn gondermisler yatis vermisler neyse bende ankaradan apar topar gittim ilk gun gozlerime inanamadim rezalet bi hastane gece ablam sancim var dedi hemsire cagitiyom gelen yok keyifteler neyse 2 gitmemde ablami asagi dogum ahnede gozetime aldilar sabaha kadar haber alamadim meger canim ablam neler cekmis (ablamin bel fitigi var) illa bebekleri normal dogutucaz demisler ikiz bebegi ben boyle mantik gormeidm ablam kardesim refakatci haber verin merak eder demis arayan yok sinirden agliyorum kimse bana cevap vermiyor neyse ilk bebegi zorla bagira bagira dogurtmuslar alttan kesmiler kizi sonra ikinicide cocgun kolu disarda kalmis ablam diyorki birden bir ciglik koptu cocuk oluyor diye 15 tane adam basima geldi hemen anestesi ve cocugu ameliyatla almislar yukari bi cikti sinirden galiyor her yeri kan revan icinde hem alttan hem ustten kesmisler bide bas hekim geldi odalari gezdi hemsirelere kzidi bu hastanin hali ne diye bende sikayet ettim yani o yasadigim korkuyla 5 sene cocuk yapamadim bu sene 3 aylik bir oglum var ankara medicana da dogurudm bence bir insanin yasayacagi en rahat dogumdu.Arkadslar dogum sans isi sizi korkutmk istemem ama hastaneyi iyi aratirin belki simdi bahar hastanesine cocuk yogun bakimi koymuslardir her ihtimali dusunun.

X