Bursa bahar hastanesinde doğum yapan yada yapacak arkadaşlar

kenyaa

annesinin kuzusuuuu
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
6.404
3
Arkadaslar konuyu daha once actım fakat yalnıs yere acmısım sanırım
bursada yasayan arkadaslar
ben bahar hastanesinde gonul hanıma gidiyorum
dogumu baharda yapıcam inş. daha once dogum yapa arkadaslar ve özellikle epidural yaptıran arkadaslar fikirlerinizi almak istiyorum

Çok yakın arkadaşım ikinci doğumunda baharda epidural normal yapmıştı ama epidurali tutmamış, çok ağrılı bir doğum yapmıştı... ilaç dozunu ayarlayamadılar sanırım... ılkini de epiduralle başka bir hastanede yaptığı için arada ki farktan çok rahatsız ve pişman olmuştu... Yine de onun ki belki şanssızlıktır bilemem tabii...

baska kimse yokmu arkadaslar birtek ben mi dogurucam baharda :)

kenya merhaba......benim abimin ve kardeşimin eşleri her iki doğumlarınıda baharda yaptılar ve çok memnunlar.......ama onların sezeryan oldu.......9 ay öncede bir arkadaşım gönül hanımda doğum yaptı....oda çok memnun kaldı.......hatta 1,5 yıldır hamile kalamıyordu,gönül hanımın tedavisiyle hamile kalıp doğum yaptı........sanada hayırlı doğumlar diliyorum.......

ben de baharda doğum yapıcam inş ablam da orda yaptı epidürelli normal çok da memnundu ama olumsuzluklar da olabilio epidürelde tabiiki ama her hastanede olabilecek şeyler bence

kenya merhaba......benim abimin ve kardeşimin eşleri her iki doğumlarınıda baharda yaptılar ve çok memnunlar.......ama onların sezeryan oldu.......9 ay öncede bir arkadaşım gönül hanımda doğum yaptı....oda çok memnun kaldı.......hatta 1,5 yıldır hamile kalamıyordu,gönül hanımın tedavisiyle hamile kalıp doğum yaptı........sanada hayırlı doğumlar diliyorum.......

merhaba canım cok sağol bilgilendirdiğin iöin canım
bizimde akrabalarımız orda normal dogum yaptılar ve cok memnundular
bende orda yapıcam ama dayanamazsam epidural istiyorum o yuzden sakıncalı mı diye sormadanda edemiyorum
inş. hayırlısı ile kurtuluruz :Saruboceq:

ben de baharda doğum yapıcam inş ablam da orda yaptı epidürelli normal çok da memnundu ama olumsuzluklar da olabilio epidürelde tabiiki ama her hastanede olabilecek şeyler bence

sağol canım tesekkür ederim inş. sorun olmadan atlatırırız bebişlerimizi alırız kucagımıza

cnm özelden msj atamıorum o yüzden burdan cvplamak zorunda kaldım
ablam 3 sene önce yaptı doğumunu doktoru nagihan hanımdı ama anestezi uzmanı ayrılmış hastaneden ismini hatırlayamadı. şuanda anestezi yapan berrin altıneren ve
elif isminde (soyadını hatırlıyamadık gene) iki doktormuş. ablam ikisi de ii dio ama dediim gibi onun anestezi uzmanı farklıymış. epidürelde baharın bi vukaatı yok bildiim kadarıyla hatta hiçbir hastaneden ben duymadım şlimdiye kadar felç olmuş felan die ama tutmama ihtimali oluomuş azda olsa. ee o kadarını da göze almak lazım sanırım. allah hepimizi sağlıkla kurtarsın inş...

bahar hastanesinde ablam epidural sezeryan olmustu 4 sene once cok memnun kalmisti....abimin esi de orada dogum yapti hastaneden tiksiniyor su anda... babama yanlis teshis koydular o hastanede....ayrica halamin kizi da oraya gidiyordu onunda doktorunun tayini cikti ve hastalarinin hic birine haber bile vermeden cekti gitti.. kiz 7 aylik hamileyken ortada kaldi...

insallah senin basina hic bir talihsizlik gelmeden hayirlisiyla dogumunu yapip kurtulursun arkadasim

Bahar hastanesinde nagihan hanımı önerdiler bana,bu doktora giden var mı önerir misiniz?

Bahar hastanesinde nagihan hanımı önerdiler bana,bu doktora giden var mı önerir misiniz?

mrb canım bana da onu önerdiler hamileliğimi öğrendiğim gibi gittim. 5. haftadan sonra kanamam başladı ve bana kanamayı durdurmak için yada herhangi bişey vermedi normal dedi gönderdi. yani çoğu gebelikte kanama olabiliyomuş bişey yapamam dedi ve gönderdi 10 gün kanamam sürdü mafoldumben ve düşük yaptım gece acile gittim o gece orda kaldım sadece yattım yani serum - ağrı kesici filan yapmadılar. sabah başka bi doktora yönlendirildim haberim olmadan. nagihan hanım ilgilenmedi yani. Gerçi Allah bilir nasip kısmet olup olmayacağı ama önlemde alamadık mafoldumben
canım yine sen bilirsin. ama ben birdaha ona gitmem tek doktor o kalsa yinede gitmem.
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin canım. İnş hamileliğin iyi geçer :CüvCüv:

hunny çok geçmiş olsun...iyi dileklerin için çok sağol. Allah inş gönlüne göre verir, bu sefer öyle bir talihsizlik yaşamazsın....

hunny çok geçmiş olsun...iyi dileklerin için çok sağol. Allah inş gönlüne göre verir, bu sefer öyle bir talihsizlik yaşamazsın....

saol canım inş. aynı şeyleri yaşamayın die bunları yazdım yoksa niyetim birilerini karalamak değil belki bana iyi gelmes sana iyi gelir ama Allah bebeğini sağlıcakla kucağına versin gerisi önemli değil.

ben de bahar hastanesinde nagihan hnda yaptım doğumu. 4 ay önce... kontrollerde de çok ilgiliydi. doğumda da çok iyiydi. ben çok memnunum kesinlikle. tavsiye de ederim yani.

ben de bahar hastanesinde nagihan hnda yaptım doğumu. 4 ay önce... kontrollerde de çok ilgiliydi. doğumda da çok iyiydi. ben çok memnunum kesinlikle. tavsiye de ederim yani.

bebeğin analı babalı büyür inş..darısı başımıza artık.:emir_bebek:

bende baharda yaptım doğumumu normal doğum oldu doktorum nagıhan hanım. çok menun kaldım . çok ilgilendi sagolsun. ben epidural almadım.doğumum başlar başlamz 10 dk içinde doktorum amelıyathanede oldu gecenın 2 sınde evinden kalktı geldi.8 dk doğum sürdü sonunda oğlumu kucağıma aldım. ama doğumdan sonrs çok dikkat et be 2 ay popomun üstüne oturamadım.bebegini emzirirken kalçanın üetüne tam oturma yan otur.dikişin olursa her tuvaletten sonra pansuma yapıcan. dikşlrım 18 gün sonra düştü. haırlı kolay doğumlar

X