Adalet Şeytanın neresinde?

toredo

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
3.001
350

herkese iyi akşamlar...

Arkadaşlar ben derim şu erkekleri ne yapmalı olduğu gibi kabullenmeli yoksa isyan edip bayrakları kaldırmalı.yada kendimizden vazgeçip onlar gibi mi olalım...

Anlayamıyorumm...Gül gibi masum temiz namuslu eşlerini aldatanları...

Anlamıyorumm..Sevgimizi ellerine sunduğumuzda ve ruhumuzu onlara teslim ettiğimizde değişik bir şekle girmelerini...

Anlayamıyorum...Zamanla saygılarını toz haline getirmelerini...

VAllahi anlayamıyorum..

Olaya kısa gircem arkadaşlar....bugün kuzenim ve erkek arkadaşıyla dışarı kahve içmeye gittik..bişeyler anlattı...kalakaldım gene ben..çocuk ve agbisi çeşmede turizmçilik yapıyorlar..otel işletiyorlar..agbisi 4 yıllık evli gencecik güzel eşi ve 2 yaşında kızları varmış..3 gün evvel yengesi ordaymış sonra izmire gitmiş evine..2 gün evvel ağbisi arabasıyla bir hatunla gelmiş hatun paraylşa tutulanlardanmış..çocuk demiş agbi bu ne iş.sen sus karışma biz yatcaz demiş..ağbisine ne yapcak çocuk dimi..neyse bunlar sabahlamışlar sabah çocuğu uyandırmış git kahvaltılık al demiş..oda demiş gitsen al demiş..aralarında tartışmışlar...adam gitmiş kahvaltılık almış..güzel bir sofra kadının ayağına kadar getirmiş..ve kadını 3 saat sonra yollamış..kuzenişmin nişanlısı bunu hazm edememiş.yengesi aramış demiş agbin nerde diyememiş kadınla yukarıda yalan sölemek zorunda kalmış...ve orayı öle bırakıp istanbula geldi..

diyor ya ben bakarım benim aklıma gelmedi böle bişey..ne iğrençlik...

kızlar iğrençdeğilmi harbi nie böleler birde bişey olmamış gibi nasıl eşinin yuzune bakcak..çocuğunu öpcek..paralı kadın getiriyor yaa...eşi daha güzelmiş...ve eşi sonsuz güveniyor..

ya ben kimseye artık güvenmiyorum..çoğu kişi yapmaz yapmaz benim eş diyordur yada sevgili ya uyutuluyorsak....

offf daral geldii Allah hepmizin hakkında hayılısını versin böle şeylerden esirgesin...

Aşk benim için sadece sadakatdemek başka bişey değill....

bu konuya yorum yapacağım fakat konuyu okumadan başlığı düzelteyim..
adelet yanlış olmuş.
adalet doğrusu.

haklısınız ama ne denir ki..
hayatın gerçeği diyelim , ya da o adamın soysuzluğu..
eşinin daha güzel olması önemli değil bir hayat kadınınından
adam karaktersiz olunca...dünyanın en güzel kadını da olsa aldatılıyor işte..
hem de pişkin pişkin.. göstere göstere...

her zaman yalvarırım kurban olduğum Allahıma.. eğer aldatılırsam bi şekilde öğrenmemi sağlasın... süreki yalvarırım.... bi olay anlatacam kızlar.. ablamın yakın bi arkadasının başına geldi.. sultan diye bebek gibi bir kadın.. yeni evliler daha taze gelin.. kocası iş için şehir dısına çıkıor.. neyse bunlar tlflaşiyolar.. tlf da sultanım kariciğim seni çok özledim diyor, sultan da ben de seni çok özledim kocacığım bu ev sensiz çok sessiz diyor ve başliyor ağlamaya.. çabuk bitir işlerini dayanamıyorum kocaciğim diyor, kocası onu teselli ediyor yarın evimizdeyim kariciğim diyor, kendine iyi bak falan diyip tlfnu kapatiyolar.. Allahtan olacak ya adamın tlf kapanmıyor, kapama tuşuna bastiğini sanıyor tlfnu masanın üzerine koyuyor ve sultan da acaba bişi mi dicek diye beklerken bir ses duyuyor.. amanın kocası " aylinimmmm aşkımm bebeğimm kapattım tlf nu gelebilirsin.." tabi sultan şok.. donuyor oracıkta. ardından sinir krizleri falan.. tabi boşandılar.. adam ne sultana ne ayline yar oldu =)) hala adam olmadı da adamım diye dolanıyor ortalıkta.. ama sultan üzülmedi aptal yerine konabilirdim yıllarca ama allah bi şekilde gözümün önüne çıkardı diye teselli etti kendini.. bu olay beni çok etkiledi.. Ahhh o kurban olduğum Allah nasıl da ortaya çıkarıyor insanların pisliğini

her zaman yalvarırım kurban olduğum Allahıma.. eğer aldatılırsam bi şekilde öğrenmemi sağlasın... süreki yalvarırım.... bi olay anlatacam kızlar.. ablamın yakın bi arkadasının başına geldi.. sultan diye bebek gibi bir kadın.. yeni evliler daha taze gelin.. kocası iş için şehir dısına çıkıor.. neyse bunlar tlflaşiyolar.. tlf da sultanım kariciğim seni çok özledim diyor, sultan da ben de seni çok özledim kocacığım bu ev sensiz çok sessiz diyor ve başliyor ağlamaya.. çabuk bitir işlerini dayanamıyorum kocaciğim diyor, kocası onu teselli ediyor yarın evimizdeyim kariciğim diyor, kendine iyi bak falan diyip tlfnu kapatiyolar.. Allahtan olacak ya adamın tlf kapanmıyor, kapama tuşuna bastiğini sanıyor tlfnu masanın üzerine koyuyor ve sultan da acaba bişi mi dicek diye beklerken bir ses duyuyor.. amanın kocası " aylinimmmm aşkımm bebeğimm kapattım tlf nu gelebilirsin.." tabi sultan şok.. donuyor oracıkta. ardından sinir krizleri falan.. tabi boşandılar.. adam ne sultana ne ayline yar oldu =)) hala adam olmadı da adamım diye dolanıyor ortalıkta.. ama sultan üzülmedi aptal yerine konabilirdim yıllarca ama allah bi şekilde gözümün önüne çıkardı diye teselli etti kendini.. bu olay beni çok etkiledi.. Ahhh o kurban olduğum Allah nasıl da ortaya çıkarıyor insanların pisliğini

yalancının mumu yattsıya kadar yanarkötükedihüso

bu tip hikayeleri okuyunca insan kendi yaşamındaki erkeklere güvenemiyorkafamçokkarıştı

Allah ne verirse hayırlısını versin...
Marifet evlenmek değil o sorumluluğu taşımaktır...

X