belirtisiz gebelik olur mu?

EKAKAL

kuzu geldi nihayet.......
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
1.182
0
41
kızlar benim 5. ayım geçen aylarda okadar çok belirti yaşadım ki 1 hafta önceden belim karnım ağrımaya başlardı göğüslerim sişer ağrılar başlardı yüzüstü yatamazdı karnımdaki ğöğsümdeki baskıdan dolayı bulantı desen ona keza ama sonuç 4 aydır hüsran bu ay hiç bişe yok üzülsemmi sevinsemmi bilemedim belirtisizlik belirti olabilir mi?bu arada 3 günüm kaldı perşembe yada cuma beklenmeyen adet tarihim...

Son düzenleme:
olur olur olmazmi,,,,,,,,,,,benim kizimda hicbi belirtim yoktu,yanlizca 5 gun gunum gectigi icin test yaptim ve hamile cikinca cok sasirdim,hatta teste inanmamistim,boyle hamilelikmi olur diye,,,umarim hersey istedigin gibi olur,ama degilsende uzulme,herseyin bi zamani var,hayirlisi olsun de yeteryerimseniben

bence de olabilir cnm. çevremiz de duyuyoruz senin gibi. sen en iyisi gününü bekle ve gecikme olursa test yap. Rabbim gönlünün muradını versin inş ..

teşekkürler kızlar inşallah dedğiniz gibidir de ben nasıl dayanırım bilmem idrarda görmeden de kan testi yaptırmak istemiyorum...

kızlar benim adetim 15-16 ekim 3 -4 gün var dedim dayanamadım test yaptım negatif moralim çok bozuldu ya ne adet belirtim var ne hamilelik stres yaptım iyice bi bakıma iyi oldu artık mecburen günümün geçmesini beklicem yoksa hergün bugün test yapsam bugün test yapsam diye kendimi yiyip duracaktım...olan umudum da kırıldı eşimide hazırlayım olumsuza olursa sürpriz olur....

Benım gÜnÜm 7 gÜn geÇtıkten sonra test yaptım ve hamıleydım...ve hıÇ bı belırtım yoktu adet belırtısınden baŞka..Ölesıne meraktan yapmıŞtım testıde..
Bazen hıÇ bır belırtı olmayabılıyor..belırtı kıŞıden kıŞıye deĞıŞıo

idrar testleri o kadar erken sonuç veremeyebiliyo bence gününü bekle ama kendinide bebeğe çok şartlama stres en büyük düşmanımız unutma

X