Eski Dostlar Buyrun Topiğime :)

yerinde durdu yokki :KK19: yaramazlik pesinde :KK60:

gecmis olsun ablam :KK48: uslu dur accik :KK9::KK9::KK9:

ben bazen öyle yapiyorum,kendi kendime konusuyom baktim gelen yok kaciyom :KK60:
yigenimiz nasil canim :emir_bebek:

:KK60: buraya ugramassaniz daha bu neki :KK60: hosgeldin lisam :KK48::KK48::KK48:

Şu anda iyi canım

Kız cadı ne yapıyosun gündüz gel de konuşalım gece nasıl gelicez biz:KK53:

aksam yoksunuz :KK19: sahurda yoksunuz :KK19: gündüzde ben yogum :KK53: ne ara bulusup sohbet etcegiz :KK19:

Rabişşşşşş günaydınnn :KK3::KK3: siyasete gelsene az bişi kapışaım seninleeee :KK53::KK53: :KK48::KK48:

Günaydınnnn ne haberrr :KK19::KK19: yarın yokuz bayram için arkadaşlara gidiyoruz,salı günü döneceğiz kısmetse :KK55:
Siz ne yapacaksınız gidecekmisiniz tatile

Rabişşşşşş günaydınnn :KK3::KK3: siyasete gelsene az bişi kapışaım seninleeee :KK53::KK53: :KK48::KK48:

Günaydınnnn ne haberrr :KK19::KK19: yarın yokuz bayram için arkadaşlara gidiyoruz,salı günü döneceğiz kısmetse :KK55:
Siz ne yapacaksınız gidecekmisiniz tatile

Günaydınnn biz de çıkıcaz bu gece yola artık arka koltukta yata yata giderim:KK1:iyi tatiller size de:KK16:

Şu anda iyi canım

Kız cadı ne yapıyosun gündüz gel de konuşalım gece nasıl gelicez biz:KK53:

gündüz cok isim oluyor canim gece sefa sürüyorum :KK9::KK9: sizde ben gibi gece kusu olun artik :KK53:

gelmemde gelmem korkuyorum senden :KK60: baskalariyla kapisirim ama sevdiklerimle degil :KK48::KK48::KK48:

siyasete en iyisi girmemek insanin sinirlerini ziplatiyor ama oraya dalmadanda duramiyorzki :KK53::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
gündüz cok isim oluyor canim gece sefa sürüyorum :KK9::KK9: sizde ben gibi gece kusu olun artik :KK53:

gelmemde gelmem korkuyorum senden :KK60: baskalariyla kapisirim ama sevdiklerimle degil :KK48::KK48::KK48:

siyasete en iyisi girmemek insanin sinirlerini ziplatiyor ama oraya dalmadanda duramiyorzki :KK53::KK9::KK9::KK9:

Canım benim wili izin vermez ki:KK53:

Güneş yasak ama denize girerim:KK1:

tekne yok sattık ev aldık oradan ama kiralıyoruz :KK23:neyse başka tehlike yok :KK23:olan oldu:KK60:

Tekne gitmiş sonunda,gerçi iwiliyi atamadın denizede neyse :KK53::KK53: olsun sende evde takunya giyersin :KK23::KK23:

Dün feciydi sorma neler kaçırdın varya :KK53::KK53: bağımlılık yapıyor orası :KK24::KK24::KK16:

abla kendimi biyerlerden asagi aticagim birazda anlatirsan :KK60: denize atlayamiyacam bari bi dam bulumda ordan atlim :KK60:

deniz,tekne,aksam keyfi offfff offf cok özledim :KK31::KK31:

Niye kızzz deniz mehtap takunya ne ararsan var :KK23::KK23:

Anlaşıldı uğramak farz oldu:KK23::KK23:Hosbuldum rabişim:KK19::KK19:

Yok yok üzülme çok mutluyum şükürler olsun:nazar::nazar:Tesekkur ederim canim benim:KK54::KK54:

Lisam ne haberrrrr :KK3: :KK16:

Selamın hello hacılar bacılar :KK3::KK3::KK3:
Yarın tatile gidiyoruz akşama belki gelemem, salı günü döneceğiz kısmetse ,şimdidien hepinizin bayramını kutluyorum ..
Nice mutlu bayramlara inşallah :KK16::KK16:

Kardelen canım çok geçmiş olsun,iyisiniz inşallah şimdi
lisa,rabia sizler nasılsınız
ben acaip yorgunum temizlik yapıyorum kaçgündür
hayırlısıyla bayramıda atlatıp normal hayatımıza dönseydik :KK1:

X