Granit mi, paslanmaz çelik mi?

truf

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2008
3.236
8
40
selam kızlar,
aranızda paslanmaz çelik evye kullanan varmı
şimdiye kadar oturduğum evlerde ya mermer ya da mermerit kullandım. hiç kullanmadığım için pek bilgim yok su lekesini çok belli edermi kullanışlımıdır, temizlik malzemelerine karşı dayanıklımıdır rengi değişirmi.
tekadan siparişini verdik ama henüz takılmadığı için değiştirebilirim diye düşünüyorum. şimdi paslanmaz çelik evyemi yoksa granit (antrazit yada kumbeji renginde) evyemi lütfen yardım edin bugün arayıp değiştireyim olmazsa kafamçokkarıştı

untitlk.png

model olarak bunu düşünüyorum değiştirisem eğer. bu antrazit renk. bunun birde gri ve kumbeji olanı varmış

nerissa60.jpg

önceden bunu seçmiştim ve su lekesi yapar çok diye değiştirmeyi düşünüyorum. mikroketen dokulu

tezgahm.jpg

buda tezgahımın rengi

Son düzenleme:
hiç bir fikriniz yokmu arkadaşlar :sinifsinif:
niye kimse cevap yazmıyor :çok üzgünüm: :1shok: senağlama

Son düzenleme:
bence granit
bende dominox kullanıyorum keten dokulu olanlardan kalmaz dediler kalmıyor ama hep kuru tutmalısın benim tezgahım cimstone ve çelik evye keşke franke granit evye alsaymışım silmekten bıkıyorum silmezsen kireçli izi kalıyor

ben granit evye kullanmadım hiç. benimkide çelik evye. her zaman pırıl pırıl . çamaşırsuyuna dayanıklı hergün mutlaka çamaşır suyu ile siliyorum. görüntü olarakta çelik evye sanki daha hijyenikmiş gibi duruyor ama benim fikrim tabi.

mutfak ve banyo tezgahım aynı seninki gibi ama ben hiç memnun değilim bir süre sonra çok leke gösteriyor parıltısı yok oluyor keşeke açık renk düşünseydin canım ben hiç memnun değilim lavobomda aynı çelik ondan memmnunum cifle pırıl pırıl parlıyor

mutfak ve banyo tezgahım aynı seninki gibi ama ben hiç memnun değilim bir süre sonra çok leke gösteriyor parıltısı yok oluyor keşeke açık renk düşünseydin canım ben hiç memnun değilim lavobomda aynı çelik ondan memmnunum cifle pırıl pırıl parlıyor

tezgah için çok geç artık kesimini yapmışlar bugünlerde getirip takcaklar ama evyeyi değiştirme şansım var değiştirme diyosun yani mikro keten dokulu olduğundan çizilmez ama su lekelerini sürekli kuruluyormusun

Ben de yeni yaptırdığım Eve mutfak yaptıracaktım.. Bugün bir dekorasyoncuya gittim resmen granit evyeye aşık oldum ..fakat bugün bir araştırma yapayım dedim bu Franke granit evye den insanlar çok şikayetçi İyi ki almamışsın. Bence bin pişman olurdun.. Sen de istersen Franke granit evye şikayet yaz çıkan şikayetleri gör Allah'ın sevdiği kuluyumuşum almadığım için diyeceksin

X