Anket Meslektaş olan eşler ayrı mı yoksa birlikte mi çalışmalı?

Meslektaş olan eşler birlikte mi çalışmalı?

• Evet hep yanyana göz göze diz dize olalım

OY: 2 8,7%
  • Ay yok sıkılırım ben özleyelim birbirimizi di mi

OY: 18 78,3%
  • Hiç bir fikrim yok

OY: 0 0,0%
  • Benim için hiç fark etmez

OY: 3 13,0%

• Ankete Katılan
    23

aLLeGRia

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Mart 2007
9.565
13
Sizce aynı mesleği yapan eşler bir ofis kurup birlikte mi çalışmalı yoksa ayrı ayrı yerlerde mi mesleklerini icra etmeli?Niçin?

arkadaşlarımdan ve iş yerimden gördüğüm kadarıyla önermiyorum. çok kavga ediyorlar, ayrıca evde tartışsalar bile, iş yerindeki herkes dedikodularını yapıyor aa bugün kavga etmişler galiba diye...
serviste, yemekte,sabah ,öğle , akşam hep aynı yerde olmak istemezdim, akşama konuşacak birşey olsun değilmi yerimseniben

Ayrı olmalı bence...
Biraz özlemeli insan akşam evde bir farklılık olsun....

ay iş yerinde karı koca çalışmak çok zor olmalı
işte beraber evde beraber evliliğin tadı olmaz ki
işteki sorunlar eve de gelecek falan filan...

biz eşimle meslektaşız ama branşlarımız farklıı

ikimizde aynı işyerinde çalışıyoruz fakat odalarımız ayrı..

zaten eşim pek odasında da durmaz şantiye şantiye ilçe ilçe gezerr

sabahları beraber gidiyoruz ama işe gülüş cümbüş güzel oluyor

ben bir olumsuzluğunu görmedim henüzz :umursamaz:

çalışmamalı. benim kaynım ve eltim aynı işyerinde tanışıp evlendiler işe beraber gidiyorlar. çok pişman olduğunu söylüyor, gece gündüz beraberler, arkadaşlarıyla çay bile içemediğini söylüyor. düşünsenize eşinize kırıldınız ve öğlen yemeğinde ayrı oturdunuz işyerinde bilmeyen kalmaz, dedikodu alır başını gider.

Benim için hiç fark etmez

Bizde eşimle 2 sene aynı işyerinde çalıştık,beraber gidip geldik sorunla karşılaşmadık.Ama şirketten içeri girince sadece mesai arkadaşı pozisyonundaydık öyle kahvaltı,yemek muhabbetimiz olmadı.Zaten eşim departman müdürü olduğu için sürekli ofiste olmazdı.

Ayri calismali fakat evde bazen meslekleri ile ilgili fikir alisverisinde bulunmakta fayda var.

aynı meslektense ben eşimle çalışmayı isterdimm:))) tabi gün içinde ayrı olursan özlemde ona göre olur hep dibinde sıkmamak lazım. ama ben yinede yanyana olmayı tercih ederim. gözümün önünde olsun delüüü:KK37:

eş dışında bi sosyal hayat da olsun canım, o da en fazla işyerinde olabiliyor, onun dışında resim müzik film kursları falan iş çıkışı veyahut hafta sonları bir iki saat... bunlar gerekli
her gün yan yana bakış bakış bakış nereye kadar...
özlemek de lazım..

X