Normal doğumu destekleyen jinekolog ve hastane arayanlar

Esmeraldaa

MUCİZEMİ GÖNDER RABBİM
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
524
1
Ben normal doğum fanatiği değilim gerektiğinde sezeryanda yapılabilir ancak doktorların ve hastanelerin sadece daha çok para alamak, 5 saat normal doğumla uğraşma ihtimalini göze alamayıp 8 dakika süren bir ameliyata insanları ikna etmelerine karşıyım.. Maalesef çevremdeki tüm arkadaşlarım 9 aylık bir normal seyreden hamilelikten sonra son ayda çıktığı söylenen durumlar nedeniyle sezeryan ameliyatı yapıldı...

Arkadaşlar Sezeryan Ameliyatı doğurmak değil bir ameliyatla gebeliği sonlandırıp çocuğu dünyaya getirmektir. Gerektiği yerde uygulanması son derece önemli ve sağlıklıdır. Ancak herşey normal giderken Allahın bize vermiş olduğu en büyük hediyelerden biri olan normal doğum hakkımı kaybetmek istemiyorum.. O nedenle jinekoloğum türkiye de sayılı doktorlardan olmasına rağmen sanırım doğum şekillerinin oranları incelendiğinde %95 oraanında sezeryan yaptırdığı için değiştireceğim... Ama sizlerden yardım istiyorum.. Amerikan hastanesi Memorıal v.s gibi büyük hastanelerde özellikle normal doğumu sözde değil gerçekten destekleyen bildiğiniz bir doktor varmı? yardımlarınızı bekliyorum
vereliniortak

benim dr um bakırköy kadın doğum hastanesinde çalışıyo ve sezeryanın lafını bile yapmadı.riskli hamilelik geçirdiğim halde.bakırköyde ali gedikbaşı muayenehanesi var

X