Ankara Özel Çağ hastanesinde doğum yapan varmı?

megryann

Aşkımın aşkı....
Kayıtlı Üye
20 Mart 2009
5.905
38
Arkadaşlar özel çağ hastanesini merak ediyorum.Orda doğum yapanlar varmı?Ücretleri nedir?Memnun kaldınızmı?Doktorunuz kimdi?Normalmi sezeryanmi yaptınız doğumu?

mrb canım ben tam bi sene önce bu hastanede doğum yaptım son haftaya kadar nerde doğum yapıcağım belli değildi doktorumun 3 hastaneyle anlaşması vardı güven akay veya çağda yapıcaktım güven çok pahalı diye vazgeçtik ayrıyetten masraf filan çıkarıyomuşlar akay dedik son haftada doktorum akayın personeli çağa geçti her katta tek hemşire var yeterince ilgilenmiolar hastalarla çağda doğum yapalım dedi kabul ettim. iikide çağda doğum yapmışım çok memnun kaldım 750 milyon gibi çok komik bi ücret ödedik .... yani ben memnundum ama bu 1 sene önce sen nezaman doğum yapıcan

merhaba ben hamile kalamıyorum kapsamlı bir doktora gitmek istiyorum cağ hastanesinde hangi doktoru tavsiye edersiniz bu arada rabbim evletlarınızı sizlere bağışlasın cok büyük nimet

Bende çağ hastanesini düşünmeye başladım varmı aranızda burada doğum yapan???

Neden memnun diilsin bnde çağda düşünüordm 1450 sezeryan 1000 lira normal doğm ücretiymş merk edenlere

Neden memnun diilsin bnde çağda düşünüordm 1450 sezeryan 1000 lira normal doğm ücretiymş merk edenlere

ben oraya gıdıyorum kontrele ve erol bayraktara fakat bana baska bı fıyat verdıler sızdemı oraya gıdıyorsunuz ben 3gun once aldım bu fıyatı dr bıkere ben sormadan bısey soylemıyor

X