Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saç dokulmesi tedavisi icin nano teknolojıyle uretılen yenı urun

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
deren kesinlikle yeni saç çıkartıyor hiç abartmıyorum.ama dökülmeyi engellediğini söyleyemem.zaten benim saçım aşırı dökülmüyor yeni saç çıkmadığı için hacmi azalıyor.benim için minoxil allhın bi lutfu.

deren kesinlikle yeni saç çıkartıyor hiç abartmıyorum.ama dökülmeyi engellediğini söyleyemem.zaten benim saçım aşırı dökülmüyor yeni saç çıkmadığı için hacmi azalıyor.benim için minoxil allhın bi lutfu.

:nazar::nazar: maşallah maşllah canım ya ne güzel şeeler söledinn. umarım hep böle devam eder.. ne kadardır kullanıosun ve ne zamn sonuç almaya başladın? benimde çok dökülmem yok, saç ayrım çizgim biraz genişledi yani seyreklik war önlem almam şart araştırorum bu yüzden.. canım cevap verrsen çok mutlu olurum =)

deren ben yakşaık 6 kutu falan bitirdim.zaten minoxil bayanlarda daha iyi etki o genişleyen çizgi kısmına minox sıkıp masaj yap.bide 6 ayı geçmeden bırakma sabır gerekiyor sonuç için.erken önlem alman çok akıllıca

deren benım kıde senın gıbı sadece onlerınde bıraz seyrelme var ve bende onlem almak ıstıyorum sonradan pısman olmamak ıcın ama ne bılım 20 yasındayım sımdıden rogaıne yada mıoksıdıle baslarsam nasıl olacak kac sene kullanman gerekecek bıraktıgında tekrar cıkanlar dokuluyormus arkadaslar allah rızası ıcın yardım edın:gitme:

bencede bioxinden bi farkı yok yani denemeye değmez bence. şimdilik en iyisi minoxidil

Son düzenleyen: Moderatör:

saç dökülmesiyle ilgili yorumları okuyunca kızlar diyorum benim saçlarımı görse bayılır kalır.
ben resmen kelim zannımca:)
gülüyorum artık ama sinirden.
rüyalarımda kuaföre gidiyorum.
herkes bana bakıyor oturuyorum koltuğa saçlarımı kestiriyorum .
sonuç çok güzel oluyor.
ama sadece rüyalarımda.

bende çok araştırdım.
minoxun sürekli kullanılmasından şikayetçi herkes.
yani bırakınca saç çıkması duruyor diye.
ama şimdi seni okuyunca .
dökülmeleri durdurmasada tüylenme bile olsa boşluklarım dolsa başka bişiy istemem.
şükrediyorum ki kapalıyım,açık olsam herhalde insan içine çıkamazdım.

saç dökülmesiyle ilgili yorumları okuyunca kızlar diyorum benim saçlarımı görse bayılır kalır.
ben resmen kelim zannımca:)
gülüyorum artık ama sinirden.
rüyalarımda kuaföre gidiyorum.
herkes bana bakıyor oturuyorum koltuğa saçlarımı kestiriyorum .
sonuç çok güzel oluyor.
ama sadece rüyalarımda.

bende çok araştırdım.
minoxun sürekli kullanılmasından şikayetçi herkes.
yani bırakınca saç çıkması duruyor diye.
ama şimdi seni okuyunca .
dökülmeleri durdurmasada tüylenme bile olsa boşluklarım dolsa başka bişiy istemem.
şükrediyorum ki kapalıyım,açık olsam herhalde insan içine çıkamazdım.

sen ümitsizliğe düşme ve minoxile devam et.devamlı kullanmak gerekiyor evet artık ayda 30 ytlmizi ayıracağız sonuçta saç çok önemli.maddi durumunu bilmiyorum ama en azında 2 ayda bir kutu bitir.herkes parfüme ruja bi sürü para veriyor bizim lüksümüzde bu olsun.
sen test falan yaptırdın mı? genetik mi?

deren benım kıde senın gıbı sadece onlerınde bıraz seyrelme var ve bende onlem almak ıstıyorum sonradan pısman olmamak ıcın ama ne bılım 20 yasındayım sımdıden rogaıne yada mıoksıdıle baslarsam nasıl olacak kac sene kullanman gerekecek bıraktıgında tekrar cıkanlar dokuluyormus arkadaslar allah rızası ıcın yardım edın:gitme:

bende aynen senn gibi düşünüorum bende 20 yaşındayım araştırıorum o yzden ya yeni saç çıkarsın da ben sonsuza dek kullanmaya razıyım bakalım bi kullananlardan cevap bekliorum işte. bişey bulursam hber verririm sizlere de :1hug:

bende aynen senn gibi düşünüorum bende 20 yaşındayım araştırıorum o yzden ya yeni saç çıkarsın da ben sonsuza dek kullanmaya razıyım bakalım bi kullananlardan cevap bekliorum işte. bişey bulursam hber verririm sizlere de :1hug:

tatlım bende ömür boyu kullanmaya razıyım ama korkuyorum hadı 50 yasına kadar yasadım 30 yıl mı kullanacagız off kafam cok karsıık mıoksıdılın kullanan var mı baska ya yardım etsın

sen ümitsizliğe düşme ve minoxile devam et.devamlı kullanmak gerekiyor evet artık ayda 30 ytlmizi ayıracağız sonuçta saç çok önemli.maddi durumunu bilmiyorum ama en azında 2 ayda bir kutu bitir.herkes parfüme ruja bi sürü para veriyor bizim lüksümüzde bu olsun.
sen test falan yaptırdın mı? genetik mi?

canım ben başlamadım daha .
sadace araştırıyorum.
fiyatı eğer sonuç mutlu edecekse çok değil.
yani değer.
şimdi benim halam ve babnnde vardı.tepe kısımlarında hemde yoğun açılma.
sanırım ırsi.
çok uzun zamndır gitedim doktora.
en son cildiyeye gittiğimde guatrm olduğu ortaya çıkmıştı.
ve ben bir sene kadar ilaç kullanıp bıraktıp
belki 3 4 senedirde gitmedim doktora.
ne durumda hiç bilmiyorum.

birde minoxiyi araştırırken okudumda alın ve yan kısımlarda tüylenme yapmış bazı kullanıcılarda.
ben zaten yüz bölgemdeki kıllardan yeni yeni kurtuldum iğneli epilasyonla ,tekrar aynı kabusu yaşamak istemem.

bende kıllanma yapmadı %5 lik olan yapıyormuş sanırım kullanırken dikkatli olduktan sonra sorun yok.senin halanda fln varmış benim ailemde herkesin saçları çok güzel artık hangi kuşaktan bana geldi kimbilir :S ben testlermi yaptırdım hiç bi sorun yok genetik dedi.

neden lazer değilde iğneli epilasyon yaptırdın??

bende kıllanma yapmadı %5 lik olan yapıyormuş sanırım kullanırken dikkatli olduktan sonra sorun yok.senin halanda fln varmış benim ailemde herkesin saçları çok güzel artık hangi kuşaktan bana geldi kimbilir :S ben testlermi yaptırdım hiç bi sorun yok genetik dedi.

neden lazer değilde iğneli epilasyon yaptırdın??

dört beş sene önce başladım iğneliye.
ozamnlar lazer yaygın değil,iğneli ile başladım.
sonra bıraktım bir süre sonra tekrar.
şu anda en son safhada ama beni canımdan bezdirdi.
bilsem direk lazere giderdim.

canım birde sana bişiy sorsam doğru kullanımdan kastın nedir.
sanırım elin başka hiç bir yere değmemesi lazım değil mi.
kokunç geldi biraz bana....

ayrıca ben saç seyrekliğimi çok fazla buluyorum ve 2 liğin bende hiç bir yararı olmayacağını düşünüyorum.
direk eczaneden alsam kimden yardım alabilirim bu konuda.
yani öle ulu orta beşlik kullanma kararını kendim verebilir miyim ?

%5 lik bayanlara tavsiye edilmiyor.doğru kullanmak derken ilacın alnına fln gelmesini önlemen.
açıkçası ben hiç yan etki yaşamadım.bazen baş dönmesi fln yapıyormuş ama bana yapmadı.
ben eczaneden alıp kullanıyorum zaten uzunca bi prospektüsü var.
sende genel bir seyreklik mi var yoksa tepende açılma mı var?

%5 lik bayanlara tavsiye edilmiyor.doğru kullanmak derken ilacın alnına fln gelmesini önlemen.
açıkçası ben hiç yan etki yaşamadım.bazen baş dönmesi fln yapıyormuş ama bana yapmadı.
ben eczaneden alıp kullanıyorum zaten uzunca bi prospektüsü var.
sende genel bir seyreklik mi var yoksa tepende açılma mı var?

tepe kısmı yanlar nasıl anlatayım ama baya yoğun bir seyreklik.
aşağılar ve ense kısmı iyi biraz.
yüzde 2 lik ile denesemmi acaba?

Neden şu "size gelismeleri yazicam"diyenler sonra ugramazlar buraya?!
nerta buralardaysan ya da bu urunu kullnan varsa lutfen yazsin deneyimlerini,almak istiyorum cunku ya da kafayi kazitcammm!!!

X