Yardmmm......Gebelik testi 0.1 olup sonra hamile olan var m?

bebegem

BEBEĞİMİ VER RABBİM
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2009
900
6
Adet tarihim geçince 1 gün sonrası gidip kanda gebelik testi yaptırdım..

sonuç 0.1 gebe değilim..

ama bende her belirti var kasıklarım ağrıyorr...belime dahi vuruyor....

sonra akıntım da çok.....göğüslerimde çok şişkin....

karnım gaz dolu su dolu gibi....
VE VAJıNAM BıLE AĞRIYOR SANKı......

ve bugün 5 gün geçti....... ıLK GÜN 0.1 OLUP SONRA HAMıLEE OLAN VARMI SONRA ARTARMI BU DEĞER....

YADA KÖTÜ BıR KıST OLURMU.....
GERÇEKTEN KORKUYORUM.......1 AYDA HEMEN KÖTÜ BıR KıST OLURMU.....ÇÜNKÜ GEÇEN AY AŞILAMA YAPTIRDIM GONAL F ADLI ıĞNE VURULDUM....AMA O AY ADET OLDUMM

Son düzenleme:
bence ya strestendir ya da hamissin canim, benim adetlerim hep gecikir gec yumurtluyorum, belki de sende gec yumurtlamissindir bir hafta daha bekle canim sonra dr. gorun

canım ben adetim 4 gün geçtiğinde kan testim 0.02 yani negatif çıkmıştı..10. gün tekrar yaptırdım adet olmayınca bu kez pozitif çıktı..gerçi benim hamilelğim devam etmedi ama 10.günü bekle derim ben dr geç döllenme ndeniyle olabilceğini sölemişti bana

cnm öncellikle umarım hamilesindir. benim de adetim çok düzenlidir. evlendikten sonra ilk kez bu ay gecikti 3 gün kadar. ama bugün kırmızılar geldi maalesef. yani sebebi ne olbailir ben de bilmiyorum insan gecikme olunca ümitleniyor tam test yapabilirim artık deyince hayal kırıklığı... bikaç gün daha bekle ve tekrar test yaptır derim çünkü 5 gün gecikmiş ihtimal yükselmiş. iyi düşün iyi olsun cnm. olmadı doktora gidersin bütün sorularına cvp bulursun. inş Allah gönlünün muradını sava verir...

canım benımde prolaktın hormonum yuksek ve kıst olduqundan dolayı adet gecıkmesı ve qoqusumde buyume oldu ultrasona gırdım kackere eczaneden test yaptım saLı qunu kanda test yaptım sonuc 0.1 ... hala şüpheliyim acaba varmıdır ???

Bende adetime 4 gün kala bugün yaani şüphelerim vardı kan testi yaptırdım 1 çıktı bende umutla adet olmamayı bekliyorum gününde gelir benim genelde gelmezse bidaa test yaptırcam bakalım inş vardır bişeyler bende demir ve B12 eksikliği çıktı baya bi düşük değerlerim acaba kansızlık nedeniyle kanda henüz görünmemiş olabilirmiyim diyee şüpheleniyorum bakalım kısmet inşallah hamileyimdir yaa hayla bi ümidim var..:KK50::KK50:

Bende adetime 4 gün kala bugün yaani şüphelerim vardı kan testi yaptırdım 1 çıktı bende umutla adet olmamayı bekliyorum gününde gelir benim genelde gelmezse bidaa test yaptırcam bakalım inş vardır bişeyler bende demir ve B12 eksikliği çıktı baya bi düşük değerlerim acaba kansızlık nedeniyle kanda henüz görünmemiş olabilirmiyim diyee şüpheleniyorum bakalım kısmet inşallah hamileyimdir yaa hayla bi ümidim var..:KK50::KK50:

merhaba

olabilirsin ben aynı sonuçlarla hamileydim.umarımsonuç istediğiniz gibi olur.
iyi geceler

canım bendede prolaktın hormonum dusuk cıktı ve kansızlık cıktı.. 2 kere kanda test yaptırdım bısey cıkmadı 0.1 cıktı dunde ultrasona qırdım yok bısey dedı.. bıraz daha bekle tekrar test yap umarım vardır..

merhaba

olabilirsin ben aynı sonuçlarla hamileydim.umarımsonuç istediğiniz gibi olur.
iyi geceler

Hadi yaa bak buna sevindim inşallah vardır benimde bişeyler bakalım yarın adet günüm normalde gelmezse belli olcak bakalım artık.. :KK59::KK59:

canım bendede prolaktın hormonum dusuk cıktı ve kansızlık cıktı.. 2 kere kanda test yaptırdım bısey cıkmadı 0.1 cıktı dunde ultrasona qırdım yok bısey dedı.. bıraz daha bekle tekrar test yap umarım vardır..

Canım peki bunları sen nezaman yapmıştın kaçıncı gününde yaani? Bakalım adet olmazsam bikaç gün içinde idrar testi yapayım baari :KK54::KK54:

Canım peki bunları sen nezaman yapmıştın kaçıncı gününde yaani? Bakalım adet olmazsam bikaç gün içinde idrar testi yapayım baari :KK54::KK54:

ben hazıranın 29unda adet qordum 3. qunu ultrasona qırdım bısey yok dedıler adetım dıye qozukmemıs olabılır dedım...temmuzda 29 daadet olmam qerekıyodu olmadım 2 kere kan testı yaptırdım 0.1 çıktı testlerden once bıkac kerede eczaneden aldıqım testlerden yaptım onlardada bsey cıkmadı... sen tkrr yap bıraz bekle .. bnde kesın yok dunde ultrasona qırdım bsey yok :KK43:

ben hazıranın 29unda adet qordum 3. qunu ultrasona qırdım bısey yok dedıler adetım dıye qozukmemıs olabılır dedım...temmuzda 29 daadet olmam qerekıyodu olmadım 2 kere kan testı yaptırdım 0.1 çıktı testlerden once bıkac kerede eczaneden aldıqım testlerden yaptım onlardada bsey cıkmadı... sen tkrr yap bıraz bekle .. bnde kesın yok dunde ultrasona qırdım bsey yok :KK43:

Hadi yaa kötü olmuş ah şu hayal kırıklığı olmasaa.. :KK50: bi seferde mutlu haber alsak ne güzel olurdu gerçi ben şimdiye kadar 1 tane yaşadım ama daha çook yaşayacağa benziyorum ooof off..:KK50::KK50:

Yaa bu siteye hiç uğrayan yokmu yaa? 2gün önce en son ben msj atmışım başka gelen giden olmamış bakıyomdaa )):

Nasil oldunuz test falan yaptınız mı benimde durumum sizinle ayni adet günü kan testi yaptim degerim 0.1 çıktı simdide 5gun geçti tekrar kan testi yapsam cıkar mi acaba

X