bikini bölgesi ağda için yardımm =/

On41

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2009
4.154
12
38
kızlar , benim canım çok tatlıdır..:kedi: o yüzden bugüne kadar hep jilet kullandım..
akl.gif
ama burda okuduğum konu ve yorumlardan gaza geldim ve karar verdim artık jilet kullanmayıp ağdaya döneceğime
5555555hn6.gif
..geçen gün bacaklarımı aldım..hiç bi sorun yok.
tamamdryo0.gif
en önemli yer,bikini bölgesine geldi sıra..
cicikorktrnakye.gif
küçük bi yeri denemek için yapayım dedim.bezi çekemedim acıdan..akannehir ağda olmazsa diye eldivende almıştım yanıma.. ama sürdüğüm yere bulaşan ağdayla çıplak elle çekmeyi denedim ve tüyler kopmaya başladı.. :1ninca: öyle öyle yarıya kadr yaptım.:teytey: ilk defa yaptığım için kanadı bi kaç yer..
50659811.gif
dün de adet olduğum için devam etmedim.bugün bi baktım aldığım yerlerin kıl köklerinden sivilce çıkmış .demin bi baktım fazlalaşmışlar sanki..senağlama

sizce ilk yaptığımdan ötürü mü çıktılar.. ? mikrop falan kapmasın sakın. ilk defa orda sivilce çıkıyo yahu.korktum bi an öyle bi sürü sivilceyi görünce.pamukla sirke sürdüm,mikrobunu alsın diye ama bakalım.. böyle heryer sivilceyle kaplanıcaksa işim var.inşallah ilk aldığım içindir. mikrop kapmasından çok korkuyorm :gitme:​

canım sivilceler için bişi diyemıcem neden çıktılar ?? ama belkı yanlış aldıgından olabilir benımde canım çok tatlıdır bende önceden hep jilet kullanıyodum ama evlendıgımden beri agda yapıorum ve inanılmaz rahatım yalnız evde değil kuaförde...sende kuaförde aldırsan büyük rahatlık olur bence...ilk aldırmanda canın muhtemelen çok acır ama jılet yaptıgından...zamanla alışır merak etme..ben mesela adetımden bigün önce bile agda yaptırabilirim kuaförümün şaşkınlıgna ragmen...:)kuaförü dene bi de derim...

benimde canım çok tatlıdır yıllardır bende jilet kullanıyordum cumartesi günü bir güzellik salonunda ilk defa sir ağda yaptırdım sonuç muhteşem:) yalnız ben 1 saat kadar öncesinde emla kullandım sanırım onun etkisi çok oldu sanada tavsiye ederim.

Daha önce jilet kullandığın için ağda kıl köklerini açmıştır, sivilceler ondan olmuştur bence. Sivilce çıktı diyye kesinlikle bırakma devam et. Bikini bölgesi ilk alırken ağda bandıyla al ve ağda bantları çok küçük parçalar halinde kes. Daha rahat alırsın ve acı çok olmaz. Acısına dayan çünkü çok büyük rahatlık canım ağda. Eldiven de kökten almıyor, kırıyor gibi geldi bana hem de çok acıtıyor.

kesinlikle kuaförde aldır
üstleri almak kolay ama aşağıları alamazsın canım
çok uzatmadan git kuaföre ağda yaptrı
ağdadan sonra mikrop kapmaması için bepanten sür

bi kere kuaföre gidersen bida vazgeçemiceksin ve 1. den sonra canın da çok az yanacak. onca yıl jiletle uğraştığıma yazık diceksin.süper oluyor :))

en iyisi kuaför sanırım.. mafoldumben ister sivilce çıksın ister çıban -tatlicadiarzu- bi daha asla jilete dönmem..tek korkum mikrop kaparsa daha büyük sorunların çıkmaması..

yorumlarınız için sağolun canlarım.. genel kararla kuaföre gidip aldırmak en iyisi.. oda nasıl olacaksa.. :kedi:

o bolgeye kendin dokunma guzellik merkezinde agda yaptır 5 dkikada bitiyor ugrasmana degmes

kendin yapacaksan sir ağdaya sakın bulaşma..

bilindik ağdalardan al..

beze sürme usulünü tavsiye ederim

küçük küçük bezlerle azar azar alırsan canın yanmaz..

fakat dediğin gibi normal ağdalar şekerli olduğundan kılların azalmasını sağlamaz hatta çok sıcak sürmezsen besler bile..

tek güzelliği geç çıkarmasıdır..

makine tüyleri azaltıyor biliyorsun üstleri düzenli olarak makineye vur derim

altları da ağda yap..

jlet ömrümde bir iki kez kullandım

ve kaşıntı ve kızarıklıktan birkaç gün sonra cımbızla tek tek yolmak zorunda kaldım..

kızlar bnmde kıl batması oluyor sanırım kuaföre gidiyorum aldırmak için ertesi günü böyle kızarıklık oluyor bikini bölgemde neden olabilir ? kıl batması şeklinde napmam lazım ?

of yine bi bölümünü aldım..çok acıdı..acıyan yerlerde daha çok sivilce çıktı. çamaşırım değdikçe çok canım yanıyo yahu :gitme: nedir bu çektiğim benim..

of yine bi bölümünü aldım..çok acıdı..acıyan yerlerde daha çok sivilce çıktı. çamaşırım değdikçe çok canım yanıyo yahu :gitme: nedir bu çektiğim benim..

al bendende o kadar valla bıktım bilmiyorumkismile
bende sir ağda yaptırıyorum o kadar hassas ki o bölgem hemen sivilce çıkıyor çok acıyor
bepanten sürüyorum ben bol bol

canım ben ağdacıya gidiyorum böyle bi sorunum yok ama aynı yere kardeşimde gidiyor oda senin gibi sivilce ve hatta çıban şikayrtleri var geçmedi oda jilete devam etti

arkadaslar en guzeli arkadasinda belirttigi gibi ust bolgelere makina, altlara agdadir.cok hızlı cekmeyinki ilerleyen donemlerde sarkma deformasyon olusmasin:)

canım bende pınara katılıyorum sir ağda en iyi yöntem fakat genital bölge için kartuş ağda baya zor oluyor evde yapacakalr için konserve ağdalar tablet ağdalar ideal ben kaonserve ağda ısıtıcımı var onunla alıyorum sürüyorum hemen kuruyor elimde yavaş çekiyorum çokda acımıyor ayda bir tekrarlıyorum herkes sarkmadan bahsediyor ama bir çok uzman sarkma olmayacağını söylüyor zaten dedğim gibi uygularsanız çok çekme olayıda olmuyor.

arkadaşlar kuaföre aldırma hususunda iyi hoş söylüyorsunuz da bir başkasının önüne bu iş için yatmak benim kabusum.çok çekiniyorum beni rahatlatın lütfen

arkadaşlar kuaföre aldırma hususunda iyi hoş söylüyorsunuz da bir başkasının önüne bu iş için yatmak benim kabusum.çok çekiniyorum beni rahatlatın lütfen

canım jinekolojik muayene ya da doğum esnasında nasıl açıyoruz oramızı hem de daha beter pozisyonlarda oluyoruz, ağdada en derinlere girilmiyorki üstelik 10 dk.da bitiyor. bir kere gittin mi bir daha vazgeçemeyeceksin. o temizliğin verdiği rahatlık bambaşka. hele bir de evliysen çok rahat edersin.

Ben ağda yapmak istedim, amaaa.. Önceleri jilet yaptığımdan dolayı tüylerim çok kalın ağdanın gücü yetmiyor tüylerimi koparmaya:KK43:( Nisanda düğünüm var, uğraşmak istemiyorum sabah jiletle yapıyorum akşama çıkıyor.. Öneriniz varsa lütfen yardım edin.

Ben ağda yapmak istedim, amaaa.. Önceleri jilet yaptığımdan dolayı tüylerim çok kalın ağdanın gücü yetmiyor tüylerimi koparmaya:KK43:( Nisanda düğünüm var, uğraşmak istemiyorum sabah jiletle yapıyorum akşama çıkıyor.. Öneriniz varsa lütfen yardım edin.

canım mutlaka gidip aüda yaptır
ben de düğünümden 3 ay önce başlamıştım
şimdi de keşke daha önce başlasaymışım diyorum
ben de senin gibi uzun yıllar jilete vurdum
ilk aldırdığımda resmen taş gibi sertti tüyler zor oldu ama sıktım dişimi
gerçekten çok faydasını göreceksin
özellikle evliyken 1 günde çıkan tüylerden kurtulacaksın
bunun rahatlığı bambaşka

canım jinekolojik muayene ya da doğum esnasında nasıl açıyoruz oramızı hem de daha beter pozisyonlarda oluyoruz, ağdada en derinlere girilmiyorki üstelik 10 dk.da bitiyor. bir kere gittin mi bir daha vazgeçemeyeceksin. o temizliğin verdiği rahatlık bambaşka. hele bir de evliysen çok rahat edersin.

evli değilim bekar olduğum içinde kadın doğum uzmanları muayene ederken belirli bir yere kadar açıyorlar.yani ilk olacak ama başka çarede yok sanırım .evlenmeden önce başlamayıda tavsiye etmişsin bilmiyorum bir cesaret gidicem ve kurtulucam sanırım

X