Sayfa: 1/2 12 SonSon
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: aspiratör filtre temizliği

1. Konu Sahibi : hurser #1
    Giriş tarihi
    Nov 2008

aspiratör filtre temizliği

kızlar merhaba ben siteye yeni bakmaya başladım.Bende kendimce bir yöntem buldum.
    Mutfağımın camı kapalı apartman boşluğuna açılıyor haliyle iş aspiratöre düşüyor.öyle yağlanıyordu ki bulaşık makinasına attığımda filtreleri, yağları her yere daha çok bulaşıyordu.birgün lavaboma lavabo aç dökerken aklıma geldı burdakı yagları erıtıyosa fıltredekılerı neden erıtmesın.filtleri kaptığım gibi küvete koydum üzerine lavoba acdan doktum onun uzerıne de kullanılısında yazdıgı gıbı sıcak su ınanın o yaglar patır patır patlıyor sonra dustan sıcak suyla bı daha yıkadım süper oldu yenı alınmıs gıbı ama sakın fazla bekletmeyın ıcerği kostık oldugu ıcın kararma yapıyor filtrede.
    bu arada ben lavoba acları bımden 0,40 kurusa alıyorum süper etkılı.
    kolay gelsın kızlar gorusmek uzereeee :):enbuyukkk:

2. Konu Sahibi : hurser #2
    Giriş tarihi
    Mar 2009
    arkadaşım yazını daha önceleri okumuşrtum bimden o lavabo açıcılardan aldım bugün denedim tek kelimeyle süper bişey hatta süper ötesi yağlar tamamen çıktı ben o yağlarla ne savaşlar verdim bir bilsen bugün sana çok dua ettim tertemiz oldu gerçekten çok teşekkür ederim
    bu konuyada neden bukadar ilgisiz kalınmış anlamadım bence bunu herkes denesin çok ucuz ve etkisi süper bir yöntem tekrara teşekkür edrim canım

3. Konu Sahibi : hurser #3
    Giriş tarihi
    Nov 2008
    evet canım bende çok uğraşmıştım bulaşık makinasına atıyorum yağlar sıvaşıyor daha çok. neyse iyi oldu senın de ısıne yaradıysa ne mutlu kolay gelsın canım.

4. Konu Sahibi : hurser #4
    Giriş tarihi
    Sep 2009
    yarın ilk işim lavabo aç almak ve dediğinizi hemen uygulamak..bıkmıştım resmen o yağlardan..

5. Konu Sahibi : hurser #5
    Giriş tarihi
    Nov 2008
    Başka deneyeniniz var mı kızlar?

6. Konu Sahibi : hurser #6
    Giriş tarihi
    Sep 2009
    denemeyin bence..mahvetti filtrelerimi..evet ilk başta çok güzeldi..yağlar hemen üste çıktı..ama sonra beyaz beyaz leke bıraktı.garip bişey yaptı yani.

7. Konu Sahibi : hurser #7
    Giriş tarihi
    Apr 2008
    ben denedim ve çok memnun kaldım,2 yıldır çıkaramadığım yağları çıkardı,ama tavsiyem filtreye su döktükten sonra mutfağın kapısını kapatıp,bir süre dışarda bekleyin,az daha bayılıyodum kokudan ve asitten,dikkatli yapıldığı takdirde çok pratik...konu sahibine teşekkürleropuyorumnanaktan

8. Konu Sahibi : hurser #8
    Bulaşık makinesine daha sık koysanız da bence işe yarar gibime geliyor. Tabi birikmiş yağlara iyi gelir, güzel bir fikir. Teşekkürler.

9. Konu Sahibi : hurser #9
    Giriş tarihi
    Aug 2007
    yag çözle sıkıyorum ben bekliyorum bıraz
    geçiyor
    düzenli yaptığım için kalıcı bir yagda
    kalmıyor üstünde.

10. Konu Sahibi : hurser #10
    ya kızlar bende yaptım gözlerime inanamadım süper bişi ya :) onları yaparken aklıma tencereler geldi acaba tencerelere de kullansak zararı olurmu ki ya ya hani sararmalarını falan geçirrirmki :(

Sayfa: 1/2 12 SonSon