Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Bebek uyku tulumu secımı ?

Gulperi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2007
472
18
arkadaslar 6 aylik bebek icin uyku tulumu almak istiyorum besikde fir fir dondugu cin ustunde ortu filan kalmiyor. ama 2 model arasinda kararsiz kaldim.sizce hangisi kullanisli olur.
tecrubeli anneler yeni cikan torba seklindekiler mi yoksa komple kollari bacaklari olan sekildekiler mi kullanisli olur.assagida dedigim sekillerdeki urunler var .
cevaplariniz ve onerileriniz icin tesekkurler simdiden
:1hug:a.s.
Kiraz Bebe >> Bebek Giyim >> Uyku Tulumları

Ben geçen kış torba şeklinde olan uyku tulumlarından kullandım. Çok memnun kaldım, bu sene hareketli olduğumuz halde yine torba uyku tulumlarından aldım. Henüz denemedim ama kullananlar bebeklerin bu tip tulumların içinde de rahatlıkla dönebildiğini söylediler.

ben geçen kış kolsuz olandan kullandım. hareket açısından daha rahat olur

torba şeklinde olanlar boğulmalara neden olabiliyor diye duymuştum alla korusun, iyi araştırmak lazım.

bana da torba şekilliler mantıklı geldi ama büyük alma içinde rahat edebileceği kadar büyük olsun...ben kızıma büyük almıştım içinde kayboluyordu rahat edemedi dönemedi hareketini kısıtladı bende alışsın diye bekledim uyku düzenini bozdu bu durumda...

Daha iyi arastirirsan torba seklinde olanlarin kollulari var ve kollari cikabiliyorr fermuarli cok kullanisli...
Hem torba olandan alti acikken koydugunda icinde rahat rahat hava alir bacaklari (yani alti tutulu sekilde :))
Bende torbalidan aldim...Digerinin kalin bir pijamadan farki yok bence!
Gule gule giysin hangisini alirsan artik:hulya::hulya:

benim aldığım fermuarlıydı açıkçası çokta kullanmadım. kullandığm zamanlardada üzerine yinede yorganı örtüyordum çok kalın değildi bizim tulumumuz.. yorganda battaniyeye göre daha ağır olduğu için heralde üzerinden atamıyordu.

tabiki kolları ve baçakları olan kapalı olanı alırsan bence asla yatmaz tecrübeyle sabittir.:)

bence kesinlikle kolu bacağı olsun .Ben torba şeklinde almıştım ama rahat edemedi içinde bi türlü . Uykusunu kaçırdı tekme atıp durdu :) Şimdi bacağı kolu olandan alıcam kış için .

bende belki 5 yada 6 tane uyku tulumu var,her modelinden,kizim cok sevdide,ogluma giydiremedim bi turlu,kullanisi gercekten rahat,umarim bu gelecek kizim sever,,,,:1rolleyes:

merhabalar bide bu uyku tulumunun hangisini secicez.biraz bakindim pamuklu olanlar sanki ince gibi geldi yaww.gece sicak tutmazmis gibime geliyo.
elyafli olanlarda terletir. soleee kalin ama pamuklu model gordunuzmu yada kullandiginiz menmun kaldiginiz bi marka var mi onerirmisiniz
cok soru sordum ama napiimm acemilik isdee:asigim::1hug:

ben 6 aylıkken torba olanından kullandım. kolları çıkıyordu.
uzundu ama alt tarfta çırçıtı vardı. katlayıp çıtçıtı geçirince boyuna uygun oldu. ben rahat ettim. kolları üşümedi odasında sobası yandı hep.
şimdi hem torba hem ayaklı olandan kullanıyorum.
çok rahat üstünü açacak derdi yok.
zaten en az 2 tane alman gerekir.
ayaklının tek sorunu ayrıca çorap giydirmek zorunda kalıyorsun.

Biz şu an 2,5 yaşındayız ve yaklaşık 2 yıldır torba tulum kullanıyoruz.çok memnunuz.hatta artık yaşımıza uygun bedenii bulamıyoruz diktireceğim sanırım.

X