Saç Uzatma Yöntemleri Sinameki ile saç uzatma

hotcouture

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2009
4.240
794
Kızlar ben bir yerde saç uzatma formullerınden bıırınde sinameki gordum yada karıstırdım.bugun sinameki aldım.ama konuyu bulamadım.saç uzatma için sinameki naapılıyor nası l kullanılıyor oyle bir konu varmı varsa nerede ? yazarmısınız =)

Tarif geldiii :)
Malzemeler:
Sinemaki otu,badem yağı,bemiks ampül ve su
( sinameki otunu ve badem yağını aktarlarda bulabilirsiniz,bemiks ampül de eczanelerde satılıyor,b vitaminin ampül şeklinde olanı 3.5 tl fln ,ampülü ucundan kırıp dökersiniz karışıma).
Hazırlanışı:
1 tutam sinemakiyi bir çay bardağı suda kaynatıyorsunuz süzdükten sonra ılınınca içine 1 tatlı kaşığı badem yağı ve 1 bemiks ampül koyup karıştırın ve sadece saç diplerinize uygulayıp biraz masaj yapın ve yarım saat bekledikten sonra yıkanın,haftada 1 uygulanacak..

ben de yeni başlıycam. inşlh işe yarar :KK66:

ben bu kürü uyguladım saçlarımı çok kuruttu hatta rengini açtı çünkü altı açık renkti ne zaman kullansam biraz daha rengini açtı saçlarım da acayip kurudu içinde su var diye mi bilmiyorum artık... neyse sonra saçlarım kuruyunca psikolojim bozuldu saçımı boyadım saçım yandı:KK70: sonra gittim kısacık kestirdim sonra dayanamadım kaynak yaptırdım sonra kaynaklaın arkadan çizgisi belli oluyordu uyuz oldum, elime pense aldım kaynakları tek tek çıkardım... oysaki bu yıla saçlarım kırılsada hiç kesmeyeceğim diye başlamıştım:)))) psikopatmıyım neyim sürekli saçımı kestiriyorum uzamıyor eskiden ne güzel belime kadardı sabırda yok bende hemen uzasın istiyorum ama eminim bir ay sonra gene kırıldı diye kestiririm:KK70::KK70: benden küçük kardeşim var abla canın sıkılınca bana küfür et ama saçını kesme diyor:KK70::KK70::KK70: (küfür tarzım değil :KK70: )

arkadaşlar bende birçok siteden farklı kürler deneyip saçlarıma bakım yapmaya ve toparlama çalıştım ama bir çoğunda sonuç alamadım şimdi bir siteden Saç bakımı tarifleri takip ediyor ve uyguluyorum gayet başarılı sonuçlar alıyorum saçlarım yavaş yavaş kendine gelmeye başladı. Allah'a çok şükür. bakıp denemenizi tavsiye ederim. :KK49:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarifi bende uyguladim 4 kere, bilmiyorum ama saclarim uzadi gercekten, saclarim sari ve yipranikti ayrica onlarada iyi geldi, en azindan iki gun yumusaktilar:) bunu uygularken yapmaniz gereken en onemli sey sacinizi sardiginiz havluya sicak su dokup surekli sicak havlu ile sariyo olmaniz, yaratacgi etkiyi ikiye belki uce katliyo. Havlu sogudukca tekrar sicak su yapip havluyu kafaniza sarin, film izleyin kitap okuyun oje surun telefonla konusun ama o kafayi sicak havluyla brkletin. Ise yariyo:)

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

X