ter kokusunu nasıl önleriz

Blackcandy

SallaDünyayıUykusuGelsin
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2009
1.939
1
ayyyyy yardımcı olun kızlar bu terlemeden nasıl kurtuluruz troidim var ve ani terlemelerim oluyo ve çok rahatsız oluyorum terim kokmuyo allahtan ama terlemeyi önleyecek bişey varmııı

Son düzenleme:
canım teşekkür ederim guatr var bende ani terlemeler oluyo aslında kokmuyo ama terleyince psikolojik olarak kendimi kötü hissediyorum deniz yıldızını kudum karbonatla çözüm diyor ama kuru kurumu sürülcek karbonat yada ne kadar sıklıkla kullanacağız onları yazmamaış

yazın terlemem kışın k.altımdan sorunum var benimde kazaklarımın koltuk altı kısmına günlük pet koymayı bile düşündüm iki aynı kazakla geliyorum işyerine kış aylarında sanırım botoks geçiriyormuş ondan kesin yaptıracam

kolaltı pedlerinin çokta sağlıklı olmadığıı duydum ama botoksla sonuç alacaksan yaptır canım gerçektende koltuk altı büyük bi dert yaa

ArkadaŞlar ben evlı bır bayanım fakat eŞım Çok terlıyor ve bundan Çok rahatsız oluyorum lÜtfen bunun bır Çaresı varsa yazın veya patlıcan suyu dedıler yada baŞka bırŞey varsa ıletmenızı ıstıyorum

yazın terlemem kışın k.altımdan sorunum var benimde kazaklarımın koltuk altı kısmına günlük pet koymayı bile düşündüm iki aynı kazakla geliyorum işyerine kış aylarında sanırım botoks geçiriyormuş ondan kesin yaptıracam

botox terlemeyi geçici süreliğine önler 6ay lık ömrü vardır botoxun
ve botoxu ben şahsen sağlıklı bulmuyorum .
bende koltuk altımdan yaz kış kontrolsüzce terlerim ,ne amliyata ne iyontoforez cihazına nede botoxa sıcak bakıyorum,bitkisel kökenli ürünlerin yine biraz masum olabileceğini düşünüyorum
ama henüz tam bi çözüm bulunmuş değil sanırım:KK43:

Benımde arada terlemem oluyor gıdıyorum botoks yaptırıyorum 8 ay ıdare edıyor benı 700 verıyorum ama amelıyata hıc sıcak bakmıyorum ama botoks zararsız.

canım teşekkür ederim guatr var bende ani terlemeler oluyo aslında kokmuyo ama terleyince psikolojik olarak kendimi kötü hissediyorum deniz yıldızını kudum karbonatla çözüm diyor ama kuru kurumu sürülcek karbonat yada ne kadar sıklıkla kullanacağız onları yazmamaış

her banyo yaptiktan sonra koltukaltlarini kurulayip eline birazcik koy ve sur bu kadar kaydirigubbakcemile5terleme oluyor ama hic koku falan olmuyorsositososito.

banyodayken son durulanma suyuna elma sirkesi katın yarım ça bardağı kadar
hem terlemeye hem ter kokusuna iyi geliyor
hem de saçlarınızda kepeklenme varsa iyi geliyor
birde elma sirkesinin faydalarını netten araştırırsanız hemen kullanmaya başlarsınız
ben başladım kullanmaya tavsiye ederim

arkadaşlar bence botox yaptırmayın. her ne kadar geçici bir çözüm sunsa da hiç sağlıklı değil. terlemeyi önlemesi tüm toksik maddelerin vücudunuzda kalacağı anlamına geliyor. doğal bir çözüm bulmak en iyisi

kıslar benimde bi fikrim var geçen gün derya baykalı izlerken gördüm bildiğimiz kek pasta yaparken kullandığımız karbonatı çok az suyla macun kıvamına getirip koltuk altımıza sürüyoruz ovalıyoruz ve duruluyoruz derya baykalın yalancısıyım denemedim ter kokusunu giderdiğini söylüyor kendileri umarımm işe yarar kolay gelsin :)

oriflame dan parfümlü vücut pudrasını almıştım.. banyodan çıkınca kuruladıktan sonra sürdüm. ve gün boyu hiç koku olmadı..ama enwey almak istiyorm.. çok methediyorlar

X