Bursa Dr Semih beyin hastas olan var m kzlar

tugceeeee

****AŞIK****
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2009
1.546
1
Semih beyin hastası varmı aranızda kızlar?nasıl davranıyor hastalarına?ben doktorumu değiştirmek istiyorum ve bana herşeyden önce güven verebilecek bir doktorum olsun istiyorum.İsmini vermek istemiyorum şimdiki doktorumun ama bana gerçekten hiç güven vermiyo:1no2:

canım dr semih bey kim,
hangi hastanede çalışıyor,
şimdiki dr un kim, neden güven vermiyor, :sm_confused:

bunları açıkla ki yardımcı olabilelim.
bak burda bursalı dr larla ilgili bir sürü topik var. onları bir incele.
semih bey her kimse onu da iyice araştır.
doktoruna güven duymak çok önemli tabiki.
içine sinmiyorsa değiştirmek en doğal hakkın.

yapraknile katılıyorum eyer güven vermiyosa yol yakınken hemen deyiştir tecrübe konuşuyo buradakaydirigubbakcemile3şaka bi tarafa bursalı doktorların topiclerini bi incele bak ordaki doktor hastalarına sor sende araştır kararını ver

semih bey eğer semih serbest ise cok soğuk biri, pek soru sorulmasını sevmiyor ; ama genc olmasına rağmen bilgili... memnun olanlar var ama çok soru sormayı seviyorsan başka doktor bakmalısın.

semih beyin hastasıyım özel anadolu hastanesindeydi.ama suan hastane değiştirdi bugün arayıp öğreneceğim.ben cok memnunum ama ilk soğuk bi dr gibi gelebilir ilk bende yadırgadım ama işini iyi yaptığına inanıyorum.gereksiz yere konusmuyo sakin bi insandelikafadulden

opuyorumnanaktanmerhaba sırf size bu iletiyi yazabilmek için üye oldum. Semih bey ile birebir çalışma şansım oldu inanın çok iyi ve becerikli bir doktor. yaşının genç olmasına rağmen prof doktorlar kadar güvence verebilir insana soğuk bir insan değil kesinlikle hamilelik için düşünüyorsanız eğer zaten uzun bir süreç seyrettiği için doktor hasta ilişkisi çok iyi oluyor. ,ben de kendim için hala buralarda olursa eğer Semih ,serbest i düşünüyorum. ıyi günler umarım yardımcı olmuşumdur

merhaba bende cevap yazmak için üye oldum 3 aylık hamileyim semih serbest ile tavsiye üzerine tanıştım ve harika bir doktor genç ama efendi bir adam çok memnunum doğumumuda inşallah onda yapmayı düşünüyorum şu anda özel konur hastanesinde görev yapıyor gitmek isteyenler tereddüd etmesin...:nazar:

merhaba bende cevap yazmak için üye oldum 3 aylık hamileyim semih serbest ile tavsiye üzerine tanıştım ve harika bir doktor genç ama efendi bir adam çok memnunum doğumumuda inşallah onda yapmayı düşünüyorum şu anda özel konur hastanesinde görev yapıyor gitmek isteyenler tereddüd etmesin...:nazar:

merhaba ayda,konur hast.muayene 20 tl,miş galiba.doğum ücretini konuştunuzmu acaba,epidural sezeryan doğum yapmak istiyorum,bende 10+4 haftalık hamileyim,medikale gidiyorum şimdilik,araştırma içerisindeyim.by by

merhaba ,
bende 20 haftalık hamileyim.tavsiye üzerine semih beye 1 kez gittim gerçekten bilgili bir doktor ama konur hastanesini düşünüyorsanız hastanenin yeni doğan yoğun bakım ünitesi yok.bunu göze alarak devam edin.bir arkadaşım doğum yaptığında solunum problemi yasadı bebek o yüzden küvöze almak durumunda kaldılar başka hastaneye sevkettiler anne konurda bebek başka yerde kaldı.inşallah hepimiz sorunsuz bebeklerimize sağlıkla kavuşuruz ama her olasılığıda düşünmek zorundayız. allah korusun erken doğum vs. olabilir bilginizolsun.ben semih beyle bunları konuştum istersen başka hastaneye gelebilirim dedi ama ben hastanenin doktoru olsun diye değiştirmek zorunda kaldım en başında.
benim2. hamileliğim 5 yaşında kızım var hiç problem olmadan doğdu evimize geldik heskes sorun yaşayacak değil tabikide bunu öylemek isterim içiniz rahat olsun.

merhaba ayda,konur hast.muayene 20 tl,miş galiba.doğum ücretini konuştunuzmu acaba,epidural sezeryan doğum yapmak istiyorum,bende 10+4 haftalık hamileyim,medikale gidiyorum şimdilik,araştırma içerisindeyim.by by

mrb nurr muayene 20 lira evet sadece tarama testinne ek olarak 100 lira verdim doğum konuşmadım ama normal doğum 1000 lira diye dudum şu an 34 haftalık hamileyim doğumumu konurda yapacağım semih bey çok iyi ve bilgili bir bey ben tavsiye ederim...

merhaba ,
bende 20 haftalık hamileyim.tavsiye üzerine semih beye 1 kez gittim gerçekten bilgili bir doktor ama konur hastanesini düşünüyorsanız hastanenin yeni doğan yoğun bakım ünitesi yok.bunu göze alarak devam edin.bir arkadaşım doğum yaptığında solunum problemi yasadı bebek o yüzden küvöze almak durumunda kaldılar başka hastaneye sevkettiler anne konurda bebek başka yerde kaldı.inşallah hepimiz sorunsuz bebeklerimize sağlıkla kavuşuruz ama her olasılığıda düşünmek zorundayız. allah korusun erken doğum vs. olabilir bilginizolsun.ben semih beyle bunları konuştum istersen başka hastaneye gelebilirim dedi ama ben hastanenin doktoru olsun diye değiştirmek zorunda kaldım en başında.
benim2. hamileliğim 5 yaşında kızım var hiç problem olmadan doğdu evimize geldik heskes sorun yaşayacak değil tabikide bunu öylemek isterim içiniz rahat olsun.

mrb pınarmelis ben dün hastanedeydim bebeğin kalp atışları için yarım saat makinada kaldım ve bebek yoğun bakım odasını gördüm 3 tane küvez gördüm yani problemm yok...

Semih bey hastalarına karşı çok iyi davranıyor,internetten arastırdıgımda soğuk bi doktor oldugu yazıyordu,fakat kendısıne gıttıgımde ne kadar farklı bır yorum yaptıklaırnı gormus oldum.Çok kibar,ilgili,esprili bir insan.Rahatsızlıgınızı ayrıntılı bir şekilde açıklayarak,tedavi yöntemlerini anlatarak içinizi rahatlatıyor.Ben çok memnunum,sizede tavsiye ederim...

Benım hamılelıgım cok sorunlu gectı sureklı kanamam oluyordu ve ben semıh beyı 5 aylık hamıleyken kanamam oldugu ıcın gıttım ve kanamamı 5gunde yok ettı anlattıkların aksıne soguk bırı degıl sorulan sorularada elınden geldı kadar cevap verıyor hastasının moralını bozmamaya ozen gosterıyor gıtmek ısteyen herkeze tavsıye ederım cok ıyı bır doktor

arkadaşlar hamilelikte en önemli meselelerden biri de doktor seçimi tabiki. Eğer çok önemli problemleriniz yoksa rutin bir gebelik geçiriyorsanız kesinlikle seçiminiz Dr.Semih Serbest olmalı. ben önce Dr.Cenk AŞKALLİ ye gittim ama işin daha çok tamamen duygusal tarafında olduğunu anladım. o yüzden Semih Bey'e gittim. Yeni hekimlerden olmasına rağmen işinde gayet ii. takiplerini titizlikle yaptığı için erken teşhis konusunda ii benim su azlığı problemim vardı o tespit etti çok şükür düzeldi. şimdi doğum yaptım spinal anestezi ile doğum yaptığım içinde ameliyat sürecinin hepsini izledim herşeyden memnunum lafın kısası...
siz doktorunuzun dediklerine düzenli uyun ve güvenin.. bu arada doktorun yanında hastaneyi de ii seçin yönetimin ve çalışanların tavrı kurumsal bir yer olmasına dikkat edin. Bu konuda ben Jimer den çok sıkıntı çektim çünkü işin tüccarlık tarafındalar...

( Dr.Semih sorularınıza kısa ve net cevaplar verecektir bu ilgilenmediği anlamına gelmez kafanızı karıştırmasın... )

Merhaba bende Semih Bey'in hastasıyım kesinlikle soğuk biri olduğunu düşünmüyorum genç bir dr olmasına rağmen işinde çok çok iyi ve güven veren biri. Şu an konur hastanesinde değil hayat hastanesinde gitmek isteyenlere bilgi vermiş olayım.

Bende semih beye gidicem .. Kuzenim kendisinin hastasıydı ve çok memnun kalmıştı .. Onu deniyeyim dedim .. Fakat devlet hastanesi olması aklımı karıştırıyor ... şevket yılmaz iyi bir hastane yoğun bakımı fln daha iyi fakat aklımı karıştıran eşim girebiliyormu muaneye ... Hani ne bileyim bi görse oda

Semih beyin hastası varmı aranızda kızlar?nasıl davranıyor hastalarına?ben doktorumu değiştirmek istiyorum ve bana herşeyden önce güven verebilecek bir doktorum olsun istiyorum.İsmini vermek istemiyorum şimdiki doktorumun ama bana gerçekten hiç güven vermiyo:1no2:
Ben 2019 yılında şevket yılmazdayken tanıdık referansıyla gittim. Çok iyi karşıladı sorunlarımı çözmeye çalıştı. Ve evet arkadaşlarında yazdığı gibi soğuk biri değil. Gayet güleryüzlü, işinin de ehli. Kadın olsun erkek olsun bazı doktorlar gerçekten çok bağnaz, beyanına inanmayanı konuşurken gözünün içine bile bakmayanı var özellikle devlet hastanelerinde. Ama Semih Bey hiç öyle değil; çok ilgili, detaycı ve titiz çok memnun kaldım. Yakın zamanda yine gideceğim hatta. Zaten ben genelde özellikle jinekolojide kadın doktorları pek sevmiyorum erkeklerden daha mesafesiz ve hadsiz olduklarını düşünüyorum kendileri de kadın diye her şeyi söyleme haklarının olduğunu sanıyorlar. Bursa'da devlet hastanelerinde Murat Afşin Turhan ile önerebileceğim ender jinekologlardan güvenle gidebilir bunu okuyanlar. Bir de şöyle bir şey var onlarda insan ve her gün çeşit çeşit insanla uğraşıyorlar her an burada yazılanlar gibi yansımayabilir ruh halleri ama bir doktor hakkında 10 yorumdan 9'u iyiyse o doktor iyidir kalan 1 kişide kötü gününe denk gelmiş demektir bence.

X