Çocuk Hastalıkları Allerji testi

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

SEHER YILDIZI

Nirvana
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2007
4.129
5.347
merhaba kızlar.Aranızda bebeğine allerji testi yaptıran varmı. çok zor olduğu söyleniyor. şu anda 1,5 yaşındaki oğlumu hastaneye test için götürdü teyzesi. ben işteyim malesef ve çook endişeliyim dayanamazsa diye. :çok üzgünüm:

yaptıran varsa acil bilgi verebilir mi banasenağlama

canım alerjı testı basıt bı şey iğneyle koluna çizik atıyo sadece 5 6 tane kadar çocuk korktuğu için ağlayabilir acıdan değil:) hatta bazıları hıç ağlamıyo bile o yuzden merak etme 5 dk surmez.

ya benim kızımda da alerji var 3,5 aylık 2 doktora götürdük 2side tahlil istemedi çok küçük olduğu için yaptıranlar varsa paylaşsın bizde öğrenelim

doktor çok küçük olduğunu(1,5 yaşında) söylemiş alerji testi yapmamış. krem vermiş. ama oğlum dalmaçyalı gibi benek benek oldu. sürekli tedirginim ama. ne yapacağımı şaşırdım valla yaaa.

valla ara sıra çikolata yiyodu. yumurtayı kestim geçmedi çikolata artık veriyorum geçmedi sütü kestim geçmedi. bilmiyorum ki. değişik de birşey yediği yokki. hep yeyip içtiği şeyler.

merhabalar bizde cuma gunu alerji testi olucaz, ins oglumun cani yanmaz,
nasil olcak hic bilmiyorum, sonuctan haberdar ederim sizi

Ben kızıma 6 aylıkken yaptırmışdım ama deri testi değil kandan bakmışlardı deri testi yaş daha büyükken yapılıyor zor olduğunu hiç sanmıyorum eskiden zormuş çünkü daha farklı bir yöntemle yapılıyormuş ozaman şimdi çizik atıp o besini sürüyorlar sadece alerjisi ileri boyuttaysa şoka girme tehlikesi varmış besinle karşılaşınca

X