Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

kalp gözlerinin figuranııı şimdi adam oldu da ekranda ahkam kesiyor bilmişlik taslıyorrr nefret ediyorum bu esradan:KK57:

kalp gözlerinin figuranııı şimdi adam oldu da ekranda ahkam kesiyor bilmişlik taslıyorrr nefret ediyorum bu esradan:KK57:

evet bende dudum ama hic gormedm kalp gozunde esrayi,cok uyanik kadin nasilda yukseldi bana nedense gulben ergeni taklit ediyor gibi geliyor, ayni sirin tavirlar, hareketle,r oynamalar:97:

esrayi bende sevmiyorum sevmemek degilde yani nötrüm
izlemiyorum programini söyle denk gelirsemde zaten tam olayin üstüne geliyorum..
ama kalp gözü konusunda bisy diyemem,cünkü suanda bircok ünkü bu tür yerlerden geliyor
kücümsememek gerekiyor..bkm den sahin de stv de sirlar dünyasinda oynardi ee illaki bir yerden kesfedilecekler..
yine bkm den metin oda kalp gözündeydi..yani orasida kötü diye düsünülmemeli sonucta yillarin
iyi oyunculari simdi oralarda oynuyor ne yapacan ekmek parasi iste

esrayi bende sevmiyorum sevmemek degilde yani nötrüm
izlemiyorum programini söyle denk gelirsemde zaten tam olayin üstüne geliyorum..
ama kalp gözü konusunda bisy diyemem,cünkü suanda bircok ünkü bu tür yerlerden geliyor
kücümsememek gerekiyor..bkm den sahin de stv de sirlar dünyasinda oynardi ee illaki bir yerden kesfedilecekler..
yine bkm den metin oda kalp gözündeydi..yani orasida kötü diye düsünülmemeli sonucta yillarin
iyi oyunculari simdi oralarda oynuyor ne yapacan ekmek parasi iste

hatta fatmaguldeki erdogan'da kalp gozunde oynuyordu birzamanlar :86:

bu kış ben de denk geldim kalp gözünde esra erol'a başta yok ya o değil falan dedim de oymuş meğer
hatırladığım kadarıyla saçları sarı,kısa,dalgalıydı
evlendikten sonra kocasıyla ilgili sorunu olan kadını oynuyordu
kocası sürekli dövüyordu falan:KK53:

Son düzenleme:
Kalp gözü ne bilmiyorum hiç izlemedim ama yorumlara bakılacak olursa oldukça küçümsencek bi şey heralde:44:Neyse ne insanlar basamak olarak kullanmış olabilirler kolaymı öyle pat diye bi yerlere gelmek

Kalp gözü ne bilmiyorum hiç izlemedim ama yorumlara bakılacak olursa oldukça küçümsencek bi şey heralde:44:Neyse ne insanlar basamak olarak kullanmış olabilirler kolaymı öyle pat diye bi yerlere gelmek

kalp gözü kanal 7 de çıkıyordu ibretlik birşeyler tarzında.hemen hemen bütün oyuncular çıkmıştır orada.küçümsenecek bişey değil bence.kanal 7 de olduğu için küçümsüyorlar.kanal d de veya atvde olsa eminim küçümsenmez

kalp gözü kanal 7 de çıkıyordu ibretlik birşeyler tarzında.hemen hemen bütün oyuncular çıkmıştır orada.küçümsenecek bişey değil bence.kanal 7 de olduğu için küçümsüyorlar.kanal d de veya atvde olsa eminim küçümsenmez

Zaten neyse ne yani sonuçta tv piyasasına girmişler işte ordan çevre yapmışlar falan filan :KK61:

face fan sayfasında söylemiş kendi
ESRA EROL
‎-YAGMUR- BEBEĞİMİZ DOĞDUUUUU :) İDRİS ALİ ÖZBİR. DOĞUM SAATİ:00.53 KG:3.250 BOY:51 CM ŞÜKÜRLER OLSUNNNN :)

işte idris ali bebeğimiz.ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN=)

$225726_10150261681732337_22461617336_7821777_5256794_n.jpg

X