Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

bende simdi simdi diyolar programin sonunda aciklarlar:KK25:

aslinda simdi tvde naz icin kotu olacak yalanciya cikti adi butun yasamini etkiliyecek belkide :26:

güney demistiki birseyler hissetmedim demesin bana seni seviyorum filan dedi demisti ama baska birsey dedimi bilmiyorum belki sonradan dediyse ondan bahsediyorlardir:26:

Evet sonunu bulur az sonra az sonra bekle işin yoksa:KK1:

Bence de etkiler çünkü sadece kendi çevresi biliyodu şimdi bu programı izleyen herkes öğrenmiş olcak:26:

Evet sonunu bulur az sonra az sonra bekle işin yoksa:KK1:

Bence de etkiler çünkü sadece kendi çevresi biliyodu şimdi bu programı izleyen herkes öğrenmiş olcak:26:

:KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31::KK31:

bakalim nelermis bi resim mesim gosteriyolar ya acaba naz o cocukla gorusuyomuydu ki program boyunca,
guneyleyken filanda :26:

Yok sabah uyandım erken:KK53:eşimin arkasından yattım uyudum gece uykusuzdum:KK1:
hiiiiii aciklayici oldu :KK1::KK1:
ben didimki :26:
elbisesi güzelmiş bacagındaki kalbli taşlar didim (yazım hatası yapmışum elbise dimemişim:KK53: )pardon:KK17::78::kk77::kk77::kk77::kk77:
hic caktirmiyon bide soruyonn sanki sen dememissin gibi yazim hatasi evet :KK53::KK53:
Evet esra bence artık kabul etmez zaten onu

esrayi gectim hayatini etkiler onun..

hiiiiii aciklayici oldu :KK1::KK1:

hic caktirmiyon bide soruyonn sanki sen dememissin gibi yazim hatasi evet :KK53::KK53:

esrayi gectim hayatini etkiler onun..

Anlamadın mı:KK53: gece pek uyuyamadım bi huzursuzluk vardı içimde o yüzden uykusuz kaldım..eşim işe gidince arkasından tekrar yattım çok uyumuşum:KK53:

X