Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

Esra Erol u annem izlediği için bende izliyorum seviyorum da ama bazı yapmacık konuşmaları var ki deli oluyorum.Mesela 1.ikide bir babam devlet memuru bu ülke için çalıştı polis kızıyım diyo,eşi mafya babasının oğlu

2.Her bayram bayramlık alınmaz öyle diyo,sen her gün gibi kıyafet alırsın bazısı bayramdan bayrama alır,konuğun ağzına tıkmıştı lafları çok sinir olmuştum.

3.Yok neymiş nişanlısı ile babasının yanında elele tutuşamazmış,böyle davrananlara hayret ediyomuş
HAyret edilecek bişi yok bunda Allahım yarabbim sen 7 /24 buluşursun alırsın hevesini yurdum kızı napsın yani

alsanaalsanasmile

kız bende izledim bugün babaannemle bayanssulusmile

o gülşahı kabul etmedi mi ömürcan bey sempatiksalakcinni

anam şarkılı türkülü pek bi eğlenceli be delikafadulden

bahsettiğimiz başka kız.gülşahla çay içmeye gittiler.sonuç pazartesi belli olacak.ama gülşahla yakıştılar bence olumlu gibi....
evet çok eğlenceli.bende eğlencesine izliyom.hele melda ve cennet diye kız var.gerçekten manken olmaya gelmişler.ne güzel talipler geldi ama beğenmediler.çok sinir oluyom ikisinede...
izleyin kızlar....

bahsettiğimiz başka kız.gülşahla çay içmeye gittiler.sonuç pazartesi belli olacak.ama gülşahla yakıştılar bence olumlu gibi....
evet çok eğlenceli.bende eğlencesine izliyom.hele melda ve cennet diye kız var.gerçekten manken olmaya gelmişler.ne güzel talipler geldi ama beğenmediler.çok sinir oluyom ikisinede...
izleyin kızlar....

aynen aynen hele cennet lan o ilk pazartesi günü ferhat mıydı neydi geldi çocuk gayet te iyi ciddi biriydi e ben yanıma yakışacak birini arıyorum diyor lan sen sanki çok güzelsin bitişik kaşlı çirkin makyaj olmasa neye benziyorsun sen daha iyi bilirsin aynen meldada cennetde evlilik için orda değiller olsalardı cennet bahsettiğim adayı meldada ömürcanı kabul ederdi kaydirigubbakcemile

kız ben baya kaptırdım ha.. delikafadulden

kızlar lan filan yazdımda öyle geyik olsun diye kimseye karşı bi atıfta değilim yani ağzımda öyle lanlı lunlu konuşmaz onu belirteyim dedim sengözlerimebaksanab

aynen aynen hele cennet lan o ilk pazartesi günü ferhat mıydı neydi geldi çocuk gayet te iyi ciddi biriydi e ben yanıma yakışacak birini arıyorum diyor lan sen sanki çok güzelsin bitişik kaşlı çirkin makyaj olmasa neye benziyorsun sen daha iyi bilirsin aynen meldada cennetde evlilik için orda değiller olsalardı cennet bahsettiğim adayı meldada ömürcanı kabul ederdi kaydirigubbakcemile

kız ben baya kaptırdım ha.. delikafadulden

katılıyorum a.s ..
cuma günki programın sonunu izledin mi bilmiyorum ama cennet ömürcana talip oldu .ömürcan kabul etmedi delikafadulden oh içimin yağları eridi valla.bi de talibim dedikten sonra elini tutmaya çalışıyo ömürcanın akannehir sanki adam kabul etti de...kala kaldı hiç beklemiyodu cennet reddedilmeyi... :teytey:

evet izlemez miyim ama ne yalan söyleyim bi şans daha istiyor filan deyince ferhata mektup yazdı sandım boshayallersmile ama ömürcanda iyi etti bakalım gülşaha ne diyecek ben bi kaç dk izleyemedim sonra baktım ömürcan yine koltukta oturuyor dedim gülşaha hayır dedi bu herhalde bilmiyorumkismile

cennet birde melda ikisinede uyuz oluyorum ne halt etmeye gelmişler programa anlamadım bunların amacı orda kendilerini göstermek ohh ömürcan kabul etmedi onu

çünkü onunda eşi kürt.a.s ...ayrım yapmak hayatın her alanında utanç verici.bu arada esra erolda bir kız var hataylı.kostümlerle filan geliyor her gün.çok dikkatimi çekti.:uhm:sarı saçlı..vs..yahu tamam anlıyorum belki şıkır şıkır giyinmeye heveslidir de.sanki biraz abartıyormu ne:hulya:

ömürcan melda yamı talip olarak gelmiştiakannehir çok şaşırdım..

Cennet,Melis ve Melda geldikleri günden beri niyetlerinin evlilik olmadığı o kadar belli ki..
Cennet herkese pabucunu ters giydirir,,öyle bir potansiyeli var.
Melis kendini kraliyet ailesindne sanıyor.
Melda güzelliğine güveniyor ama içi tın tın.
Bu programlar tam bir toplum aynası,ülkemizin haline üzülüyorum izledikçe..

Cennet değil Cehennem mübarek :) Melda ya gelenin aklı yok normal değilim diye bağrıyo favorim, Duygu ve Aykut :)

Cüneyt ile Nalan anlaşamamıştı di mi?
Çok yakışıyorlardı yahu
Birinden birine talip geldiginde vs. mimiklerini yansıtıyolar ekrana
Ya da ufak göndermeler falan yapıyolar birbirine
Ve hiç te şikayetçi değiller gibi gözüküyo burdan
Ne iş anlamadım boshayallersmile

aysel'le öztürk meselesi ne arkadaşlar canlı bağlantı filan yaptılar sonunu izleyebildim hiç birşey anlamadım izleyen varsa yazabilir mi:uhm:

aysel cok salak wallaha yasi var akli yok.dur babayin evinde bekle hayret.o cennetede gicik kapiyorum konusmalari falan uyuzz ya

aysel cok salak wallaha yasi var akli yok.dur babayin evinde bekle hayret.o cennetede gicik kapiyorum konusmalari falan uyuzz ya

neden salak diye hakaret ediyosunuz ? tartışmak için yazmıyorum ama size birisi böyle yapsa hoşunuza gider mi acaba .? saygılar

Son düzenleme:

neden salak diye hakaret ediyosunuz ? tartışmak için yazmıyorum ama size birisi böyle yapsa hoşunuza gider mi acaba .? saygılar

cunku akilli insan onun yaptigini yapmazda ondan ama sence gayet normal galiba evlenmeden sevgilisinin evinde kalmak ?

X