Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

haa seyretmiyosan bence bana bise dememen daha dogru olur canim cunku daha bugun seyrettim ve o yuzden salak dedim benim fikrim yani dedim diye salak olacak degil hareketlerine dedim

işte sadece birine salak demek çok üzücü bunu belirtmek istedim cvp yazmanıza gerek yok çünkü uzar gider bu muhabbet sayglr

zuhal topal daha sempatik.üstelikte dobra.esrayı sevemedim bir türlü

zuhal topal'in evlenmeye gelen adaylariyla esra erol'a gelenleri bir kiyasliyorumda, bence esra daha kaliteli insanlar seçiyor, arada bir iki çürük mutlaka çikiyor ama zuhal topal bu isi daha bi ciddiyetsiz yapiyor!!
bu gelen konuklari ve yapmis oldugu sunuculukla belli oluyor, zuhal bu isi kiviramiyor, insanlarin konusmalariyla egleniyor, duymuyor yakistiriyor, sonra rezil ediyor, yakisiksiz bir olayla karsilastimi, esra gibi gelenlere kapiyi göstermiyor...
baslarda çok sempatik geliyordu, nede olsa sukufe olarak begeniyorduk ama sonrada yapmacik oldu ve bayagilasti...
ve geçen gün esra'nin programinda hollandali Nihal'e gelen su adrenalin arayan adama uyguladigi tavirda çok yerindeydi...

Son düzenleme:
kendi galiba kurtle evli ondan.ama o kizda ustune basa basa oyle diyorr anlamadim.ve esra erolun kiyafetini acayip zevksiz buluyorum face booku varr uye olup diyesim geliyor

hayır asla begenmez zayıf ve beyaz ten ve sıyah saclılara bayılıyor.bırde orda durdugu gıbı bırı degıl.anne babası yıllardır ayrı yasadıgı yerde kusadası degıl gumuldur.aklı fıkrı karı kızdır.alkolık ve bar delısı evlılık ve onu dusunemıyorum.ılk evlılıgınıde avusturyaya gıtmek ıcın yaptı nekadar tatlıydı esı bunu adam yapar dedık ama nafıle kızı olduresıye dovmus ve hapısteydı yenı cıktı ve yurtdısından atıldı.ooooo bırcok sey sapık yukludur bıraz onune gecenı laf atmaya bayılır.

nee , :KK28:

arayıp söylemıyorlar neden ..yazık degıl mı orada onunla evlenecek kıza :44:

hayır asla begenmez zayıf ve beyaz ten ve sıyah saclılara bayılıyor.bırde orda durdugu gıbı bırı degıl.anne babası yıllardır ayrı yasadıgı yerde kusadası degıl gumuldur.aklı fıkrı karı kızdır.alkolık ve bar delısı evlılık ve onu dusunemıyorum.ılk evlılıgınıde avusturyaya gıtmek ıcın yaptı nekadar tatlıydı esı bunu adam yapar dedık ama nafıle kızı olduresıye dovmus ve hapısteydı yenı cıktı ve yurtdısından atıldı.ooooo bırcok sey sapık yukludur bıraz onune gecenı laf atmaya bayılır.

:KK53::KK53::KK53:
ciddenmi:KK20:

evet ciidıyım ararlar dıye tahmın edıyordum ama onunla takılan kızlarda onunla aynı kafadarlar zaten ayrıca acık olarak belırteyım babamın dayısının oglu kuzenım degıl

53 mesaja sahipsin ve çikip burda belkide atip tutuyorsun, insan akrabasi hakkinda buralarda bu sekilde çirkin konusabilir mi??? vicdan sahibiseyniz, karsisina çikan kizlari uyarmak için arayin madem kanali, bora böyle böyledir, o kizlara yazik olur deyin, burda onun hakkinda negatif seyler söyleyerek bunu engellemis olmuyorsunuz!!! bu yaptiginiz ayrica çok ayip...

Son düzenleme:

belki tanimiyorsun onu kotuluyorsun sana nasil inanalim ki?

offf benım kımseye yalan borcum yok azra sılaya kendımı hemen tanıtıyorum ayrıca ben cok eskı uyelerdenım bu yenı nıckım kazen bılır

arkadaşlar bn arkadaşı tanıyorum
tlf da görüştük
hatta en başta tahmin de ettim ama bilmediğim için söylemek de istemedim
kısacası evt kuzeni babasın dayısınn oğlu
kızcağızda kötü huylarını söyledi
nese yani
bnce yarın birgünde eğer varsa öle kötü huyları ortaya çıkar zatn

X