Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

avusturya vatandası olmak ıcın oradan bır kızla evlenmıstı hatta oranın vatandası olmasına 1 ay kalmıstıkı karısını dovmus cok kötu ve hapıse gırdı sonra ordan atıldı bu kadar.fakat hep konusması bu sekılde kıbardır psıkolojık sorunları cok fazla aslında yıllarca anne baba ayrı cok sevgıyle buyuyen bır cocuk degıl.ınsallah dedıgı gıbı evlenır degısır eskı huyları gerıde kalır

avusturya vatandası olmak ıcın oradan bır kızla evlenmıstı hatta oranın vatandası olmasına 1 ay kalmıstıkı karısını dovmus cok kötu ve hapıse gırdı sonra ordan atıldı bu kadar.fakat hep konusması bu sekılde kıbardır psıkolojık sorunları cok fazla aslında yıllarca anne baba ayrı cok sevgıyle buyuyen bır cocuk degıl.ınsallah dedıgı gıbı evlenır degısır eskı huyları gerıde kalır

herkese akil verilyor mantiklida konusuyorda bide cok cocugu olmasini istiyormus ya ne bilim konduramadim yani seni rencide etmek istemedim..demek gorunuse aldanmamak lazim

cnm zaten hep konusması oyle saygılı konusur esprılıdır hatta kardesımle yazın bırbırıne gırmısler tekme tokat 2 gun sonra geldı hemen özur dıler sarılır gonul almayı bılır.ama eglence hayatı cok cok fazladır bırde motor almıs annesı fınk attı bu sene.dıger evlılıgındede cok sasırmıstım evlencek bır tıp degıldı cunkı hayatı hep kız bayılıyor onune gelene laf atmaya

cnm zaten hep konusması oyle saygılı konusur esprılıdır hatta kardesımle yazın bırbırıne gırmısler tekme tokat 2 gun sonra geldı hemen özur dıler sarılır gonul almayı bılır.ama eglence hayatı cok cok fazladır bırde motor almıs annesı fınk attı bu sene.dıger evlılıgındede cok sasırmıstım evlencek bır tıp degıldı cunkı hayatı hep kız bayılıyor onune gelene laf atmaya

bide evliliginde cok aci cekmis gibi duruyor yani o izlenimi veriyor hayret yaa

yazık bora denen adamla evlencek kıza.. gecende ordakı kız vardı adını unuttum ona cazgır demıstı :)
iyi demişti sevmiştim cocugu burda okuyuncaa amann didim :)
esra erolu sevıom ama porgrama katılanlar cıvıgını cıkardılar.. adamları kullanan kızlar mı dersiniz ,arkadan konusan mı oo bini bin para..
oraya gelen kızlarda önce paçoz giriyor sonra bir bakıyorum miniler ,dekolteler ..evrim gecriolar resmen..
ayrıca şu konyalı kız varya adı cennettı heralde ona ve de seldaya uyus oluyorum
ohh icimi boşalttım..:KK70:
orda bitek begendıgım uzun saclı cocuk cok uslu baslı:KK70:
eskidende ozanı begenırdım o gitti tabi

kusura bakma asktutkunu, kabalik etmek istemezdim ama ilk bakista çok düsündürücü geldi söylediklerin, burda ne tür insanlar karsilastigimizi eski üye oldugun için anlarsin sende, bende yine eglenmeye gelenlerden biri sandim.. özür dilerim;
ama bu sessizligini burda bozmani tasvip etmiyorum yinede, çünkü kuzenin için iyi olur dedigin kizin belkide hayatini karartabilir senin 'kuzenin'!
belki dogruyu bulur iyi bir kizla ama dogru yoldakini de yanlisa saptirabilir...

onemlı degıl kızlar yerı geldıgınde bende on yargılı davranabılıyorum.ama hıc bır ınsanın hayatıyla oynamak ıstemem cunku herneolursa olsun borayı sevıyorum uzulmesını ıstemem helekı kırılmasını benım aılem onunla gorusmuyor.keske degısse duzenlı bır hayatı olsa okadar cok ısterımkı.annesıne gercekten duskun olabılır ayrıca annesını hıc bılmem hatırlamam ama kusadasında oturuyormus gercekten bu yanlısı duzeltmek ıstıyorum yoksa ben yalan soylemıs olurum.ızleyıp gormek lazım.ben sımdı cıkıp onun hayallerıyle oynasam cokmu guzel olucak hayır bır darbede benden ıstemem cunkı bora annesıyle kaldıgı gorustugu ıcın dedesı babası sureklı cocuk gıbı azarlarla sevgısız buyuyen bır cocuk arka cıkmazlar hıc azcık kafasını oksasan okadar hosuna gıderkı sevılıyorum dıye.ınsallah duzenlı bır hayatı olur

bgn türkmen gelini türküsünü soyleyen adam'in adini bilmiyorum ama ona gelen talip'ten bir anda etkilenip koluna almasi çok sasirtti herkesi, inslh ikisinin hakkinda hayirli olur, ben çok yakistirdim..
murat'a gelen kiz her ne kadar onun tarzi diye lanse edilsede, bence bir evlilik programina çikiyorsan ve kendini göstermeye geliyorsan, oldukça mütevazi olmasi gerekir bir insanin diye düsünüyorum, bu kiz biraz farkli: heyecanini anlayabilirim ama ya insan içine çikiyorsun 70 milyon'un önüne... insan hanim hanimcik olur, piercing'leri olabilir, fakat alici gözle bakildigi zaman bu kizi çok itici buldum... yani murat'ta heralde takiyor takilar falan, dudaginda piercing lekesi gibi birsey görür gibi oldum... çocuk toplum içine çikiyor, kendine kendince çeki düzen vermis, bu kizsa kleopatra gibi çikti geldi... bunlarin ilerde çocuklari olsa, küçük küçük metalikçi olurlar kesin! ben yakistiramadim...
son olarak'ta bora'nin karsisina gelen kiz!!! fazla konusturmadilar ama kiz bi içim suydu vallahi... umarim bora bu kizin kiymetini bilir...

bugün necati beyin olayı ne oldu bunlar gerçekmi ya bazen düşünmeden edemiyorum birde ne kadar övüyorlardı...geçenlerde aysel olayınada şaşırdım doğrusu..

bugün necati beyin olayı ne oldu bunlar gerçekmi ya bazen düşünmeden edemiyorum birde ne kadar övüyorlardı...geçenlerde aysel olayınada şaşırdım doğrusu..

bir anda tanıtım koydular aslında esra tanıtım geçin dedi
sonrada birşeyler söylemek istiyorum ama kontrol edemem ağzımı gibi birşeyler söyledi
aysel olayı neydi cnm?

ayselle öztürk vardıya ankaralı aşıklar..geçen canlı bağlantı yaptılar aysel öztürkle yaşamaya başlamış nikahsız kayınvalidesine çok ağır laflar etti şaşırdım acaba şakamı yapıyorlar diye sanırım doğruymuş..

Cüneyt ve Nalan'ın tanıtımı yayınlanırken arka planda da sorry, i love you nun soundtrack i çalıyordu
Üzüldüm biraz :KK43:

nurettin tam bir hanzo daha evlenmeden boyleyse evlenince hergun dayak atar evden disari cikarmaz heralde

X