Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

bedriye varya tam saçı başı yolunucak kız:KK53:
ekranda onu görünce keçilerim geliyo ne kadar şapşal bişey ya:88:
ona talip olan erkeklerin vah haline:96:

valla bu bedriyenin nası bi kız olduğu belli yani,yok benim babam öldü,ablam öldü,kendi ailesine karşı bu kadar acımasız olan bi insandan kocasına ne hayır gelcek,bide talip oluyolar.bu erkek millletinde hiç akıl yok valla başlarına ne gelirse müstahak bunların:KK19:

bende beğeniyorum haceri.....çoğu zaten niyetini belli ediyor...birde benmi yanlış düşünüyorum ama mesela 30 yaşını geçmiş yada evlenmiş ayrılmış kişilerin çıkması bana normal geliyorda 20 yaşındaki gencecik bir insanın böyle programlara çıkıpta koca araması bana garip geliyor...

sahsen bir ara bende düsünüyordum, bana da garip geliyordu 20'li yaslarda ki kizlarin çevresi olmaz mi ne isleri var böyle koca pesinde diye???
ama bir kaç gündür de olaya su sekilde bakiyorum: gelecek olan es adayi televizyona çikiyor, sonuçta 70 milyon insan izliyor... eger kisilikli, ahlakli biriyse zaten "toto"'suna güvenim geliyor, yok sakladigi birsey var ise ve buna ragmen geliyorsa :)))) o zamanda birileri çikip arayip rezil edecekler yayinda...
sanirim bu kizlar buna güvenerek geliyorlar evlenmeye, tabii birçoguda kendini göstermeye geliyor :)))) bedriye gibi falan =)))
evlenmeye gelen kizlar belli, sessiz oturuyorlar örnegin hacer gibi :) o kiz hiç etliye sütlüye karismiyor ne güzel... digerleri ne yapiyor??? bulandirmadiklari su kalmadi maasallah..

Tuncaya bak evlenme teklif etmediği kadın kalmamış..Didem Arzu oh sıraya dizmiş

Canlı yayında mide bulandıran diyalog

burdan bir arkdaşımızın kuzeni boranın
dün yaptığı terbiyesizlik
ne olursa olsun canlı yayında çok ayıp

bende izledim o gün zaten gıcık oluyorum o boraya çok yapmayor resmen cık boş boş konuşmaları kendini iyi aile çoçuğu gibi gösterme çabaları saçmalıyor resmen. sonun ne olduğunu belli etti oynadı oynadı ama gerçek karakterini ele verdi sonunda azracım. kim kimin kuzeni canım onu anlamadım

Ben anlamadım okuma yazma bilmiyorum diyo msn adresi varmış:KK37:

Bi de herkese mavi boncuk dağıtıyo galiba:96:

ay canım sorma yaa zaten mavi boncuğu geç teklif ediyomuş galiba ordan birilerine yada birine locadan öle dediler ay o erol hangi akla hizmet bu kıza geldi yaa yakışıklı çocuk onu nasıl beğendiyse :KK37:

Bugün evlenmek isteyenlerden birinin karşısına şarkıcı Yusuf Güney'i getirdiler. Paravan açılınca kızın şaşırması gerekiyordu, daha doğrusu herkes şaırmasını bekliyordu ama tamamen tepkisiz kalıp üstüne bi de sizden hiç elektirik alamadım dedi kadın. Fiyasko oldu. :KK60::KK60:

Bugün evlenmek isteyenlerden birinin karşısına şarkıcı Yusuf Güney'i getirdiler. Paravan açılınca kızın şaşırması gerekiyordu, daha doğrusu herkes şaırmasını bekliyordu ama tamamen tepkisiz kalıp üstüne bi de sizden hiç elektirik alamadım dedi kadın. Fiyasko oldu. :KK60::KK60:

:KK53::KK53::KK53:

Tüh kaçırmışım..Nasıl yani hiç hayatında görmemiş mi hiç müzik dinlemiyomuymuş nerde yaşıyomuş bu kız uzayda mı:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

ay evt cok komikti,elektrik alamadim,saclarin diken diekn ben böyle saclilardan hoslanmam diyor.ama kadinin normal hali bu,zaten böyle haliyle tatli.esra onun yüzünden gülme krizi gecirdi.birgün öncede esranin esi aliyi azarlamis.ali abla diye seslenince ne ablasi,sen kendine bak saclarin agarmis falan demis.esra kendi söyledi.

Sonunda kendini beğenmiş cüneytin maskesi düştü :KK33:
Çok sinirlendi kıpkırmızı oldu resmen :KK53:
40 tane talibi geliyor hiç birini beğenmiyor
İnşallah gelmez bi daha
Bulunmaz hint kumaşı sanki peehh:KK6:

bugün söyle bir baktim tamda cüneytin olayina denk geldim...
o azeri kiz yanagimdan öptün askim dedin dedi
birsen mi birsel mi ne iste oda biraz konsunca hemen
tamam birlikte ne yaptigimizida söyleym bende dedi
yazik kadin bir tuhaf oldu hemen kübra uzatmayalim dedi
ya ne pislik adammis kadinlari resmen kullaniyor
zaten ben onu sevmiyordum kendini cok cok yakisikli birsey saniyor

bugün söyle bir baktim tamda cüneytin olayina denk geldim...
o azeri kiz yanagimdan öptün askim dedin dedi
birsen mi birsel mi ne iste oda biraz konsunca hemen
tamam birlikte ne yaptigimizida söyleym bende dedi
yazik kadin bir tuhaf oldu hemen kübra uzatmayalim dedi
ya ne pislik adammis kadinlari resmen kullaniyor
zaten ben onu sevmiyordum kendini cok cok yakisikli birsey saniyor

İyi o zaman birlikte ne yaptığımızı da anlatalım burda ama ben anlatmam çünkü bu ikimiz arasında özel bi şey dedi..Ne ayıp ya..Nereye çekersen çek..

İyi o zaman birlikte ne yaptığımızı da anlatalım burda ama ben anlatmam çünkü bu ikimiz arasında özel bi şey dedi..Ne ayıp ya..Nereye çekersen çek..

evet sahsen ben cok iyi birsey anlamadim..
aslinda o kadinlar tamam söyle deselerdi ne olacak o adami herkes tanimis olurdu..
o bankaci kadin aslinda tatliydi iyi oldu bidaha gelmedigi.

X