Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

MonaPisa

Nirvana
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2008
5.888
66
51
Atv esra erolla desti izdivac...:hulya:

Son düzenleyen: Moderatör:
stardan ayda 100.000 istediği için mi ayrılmıştı ne?
demek atv iyi para vermiş -tatlicadiarzu-

bana ayda yüzbin maaş versinler herkesi evlendiririm bekar kimse kalmaz türkiyede vav ne maaş be bazılara asgari ücretle geçinirken bazılarına yüzbin az geliyor şaşırdım doğrusu zaten emekçi hiçbir zaman hakkını alamıyor herzaman böyle

bi yerde okumuştum isteyen ben degildim menajerim benden habersiz böyle bi işe kalkmış benim haberim olmadan işten çıkarılmışım zoruma gitti zaten menajerimdende ayrıldım artık kendi kendimin menajeri olcam demiş esra

bi yerde okumuştum isteyen ben degildim menajerim benden habersiz böyle bi işe kalkmış benim haberim olmadan işten çıkarılmışım zoruma gitti zaten menajerimdende ayrıldım artık kendi kendimin menajeri olcam demiş esra

tamamen saçmalamış
bukadar önemli bi konuda kendisiyle irtibata geçmicekler mi

geçen hafta alişanın proğramında gördüm esrayı
nişanlısını kayınvalidesini öve öve bitiremedi
ama niye evlenmiyor.
bizler gibi aman para biriktirek demiyorlardır heralde.
sizden biriyiz diyorlar ama agızlarında kalıyor bu laflar.

ayda 100.000 tl ,her ay bir daire alırım bir yıl sonunda orta halli 12 tane dairem olur ..vayy bee kocam yıllardır çalışır bir evimiz bile yok ..dünkü çocuklar tepeden inme mal sahibi oluyolar ya çok bozuluyorum ..adaletsiz dünya..izlemiycem esrayı ,prim vermiycem ona ,kıl oldum :umursamaz:kaydirigubbakcemile3

fragmanı iğrenc olmus bakalım sezonun en güzel dizilerinin gözünün yaşına bakmadan hemen 5. bolumde kaldıran atv (ey ask nerdesın dizisini hatırlatırım! ) esraya ne kadar zaman tanıyacak

fragmanı iğrenc olmus bakalım sezonun en güzel dizilerinin gözünün yaşına bakmadan hemen 5. bolumde kaldıran atv (ey ask nerdesın dizisini hatırlatırım! ) esraya ne kadar zaman tanıyacak

ayyyyy evet ya
ey aşk nerdesin süperdi hemen bitti yavkötükedihüso

Ay evet ya ne güzel bi diziydi o ey aşk nerdesin:gitme:

Ama canım benim izdivaç programları çok izleniyo..Onu kaldırmazlar..Atv ve halkımız romantik komediden anlamıyo bence..:gitme:

X