Esra Erol da Evlen Benimle Fox Tv

mavi şeker gibi saçma sapan bi programı kaldırmıyorsa bu atv..
malesef esra erolun izdivacınıda yıl boyu izleyeceğiz demektir!!!!

ah şu atv program seçimini bir beceremiyor..
güzelim diziler yok oluyor deli saçması programcıklar en izlenen saatlerde....

Ben gündüz programlarını hiç sevmem, doğru düzgün tv de izlemem ama bu kadını seviyorum nedense, başlarda çok bayağı bulurdum ama şimdilerde denk gelince izliyorum süprizzzzz
Neyse şu dizilerin kaldırılması olayı da reytinglerle ilgili ve geçen gün bir programda da tartışıyorlardı malesef reyting aletleri belirliyor dizilerin programların ömürlerini ve o aletler de varoşlarda, onlar neyi beğenirse o program kazanıyor.. Düşünsenize yıllardır arka sokaklar reytinglerde en çok izlenen dizi :bbo:

ayene o mavi şekerede gıcık oluyorum evlendirme programlarının tümüne de.bu güne kadar hiç nbaştan sona izlemedim Allah izletmesin

Herkeşi evlendirmeye kalkışıyo ama kendinde bi numara yok..
Mafya babasının oğluyla flört ediyor..Belki de babası onaylamıyordur..

Sevgilisi ile de hiç yakışmıyorlar..Alakaya merdiven gibiler..
Tez elden ayrılsın derim..Millete koca ararkene kendine de bi tane ayarlasın..

yani sanirsin ki okul bitsin,is bulsun,askere gitsin diye hala bekliyorzemuszemus

ya tam bitti diyoruz bu sefer çoğalaak geliyorlar.

bir yerde duymuştum sözde zuhal topal ın star da tanıdıkları varmış o kovdurup kendini aldırmış bilmiyorum ne kadar doğru. gerçi ne farkeder. bu kız gitse sevgilisiyle evlense zuhal topal da oyunculuğa devam etse ne güzel olur.

kızlar sizin için esranın sevgilisini araştırdım ve uzun çabalarım sonuucu buldum. yalann
esra erolun sevgilisi yazdım çıktı. :roflol:
merak edenler için ekliyorum

33423w3.jpg

esra erol programinin ismi hic hosuma gitmedi "evlen benimle" sanki zorluyormus gibi :s
reytinglere baktim esra erol önde zuhal topalda 10 program filan geride :KK70:

kızlar sizin için esranın sevgilisini araştırdım ve uzun çabalarım sonuucu buldum. yalann
esra erolun sevgilisi yazdım çıktı. :roflol:
merak edenler için ekliyorum

33423w3.jpg

kaydirigubbakcemile3 biraz daha uzun vaadeli nişanlı kalmayı isteyen bir adama benziyor.

ama sanırım Esra Erol bundan şikayetçi değil hiç. Allah mesut etsin.
Ben Esrayı seviyorum. Programı çok iyi yönetiyor. ızdivaç izlemeyi sevmeyen bence izlemesin ..

bir röportajında şöyle demiş
Gerçekten yazıldığı gibi 120 bin TL maaş alıyor muydunuz?

Hayır, bu rakamlar çok abartılı rakamlar. Para mevzusunu konuşmak bile etik değil. Ayrıca sözleşmeler gizlidir, kimse ne alıp almadığımızı bilemez...

Son düzenleme:
yakısıklı adam rabbım mutlu etsın mavı sekerı bende sevmıyorumm

esranın oynaması guzel

o kadından artık resmen nefret ettim.gerçi izlemiyorum ama bir ara tv de aylık istediği 200 milyar tl için sinir omuştum sanki bana çok faydalı yararlı içi kültür aktivite sosyalllik dolu bir program yapıyor da.saçma sapan konuşacak kelime bulamayınca haydiiiiiiiii tırıtırım tırıtırım şakkudu şukkudu göbek.hamam gibi valla :)))

Ben seviyorum Esrayı:1hug:Çok eğlenceli biri..:1hug:

o kadından artık resmen nefret ettim.gerçi izlemiyorum ama bir ara tv de aylık istediği 200 milyar tl için sinir omuştum sanki bana çok faydalı yararlı içi kültür aktivite sosyalllik dolu bir program yapıyor da.saçma sapan konuşacak kelime bulamayınca haydiiiiiiiii tırıtırım tırıtırım şakkudu şukkudu göbek.hamam gibi valla :)))

ya çoguda oynamaya gelmiyormu..
:icecream::roflol:
Ben seviyorum Esrayı:1hug:Çok eğlenceli biri..:1hug:

çok içten geliyo bana yapmacık deil. oğlak burcu....zemuszemus

Ana ben gibi oglak burcuymus :KK70:
once bakardim ara ara ama su an bakmiyorum, 100 bin aylik almak cok mu az gelmis vay be, gelsn ben her gun essek gibi anircam len camdan o parayi bana versinler bir ayligina :roflol:

ben sinir oluyorum o programa da sunana da.

bu kız flash tv de daha bir mütavaziydi.. sonra çok ukala ve şımarık oldu çıktı.. artık sevmiyorum.

stardaki yetmiyor bide atvden cıktı milletin tek sorunu evlilik sanki

X