Bebek Aylık Gelişimi, Aşı Takvimi bebeklerine onikinci ayda kızamık aşısı yaptıran anneler zatürre aşısı yaptırdınızmı

Bebeğimizin Aşıları, Kontrolleri, Aylık Gelişim Bilgileri

ebrizm

Prenses Beril in annesi
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
2.133
13
25 ekimde 1 yaşında oluyor kızım. aşılarımızı aile hekimimize yaptırıyoruz ne zaman getiricem diye aradım doğum gününden bir kaç gün sonra getirebilirsin dediler kızamık aşısının yanı sıra zatürre aşısıda yapıcaz dedi sizlerin aşı programı nasıl. zatürre aşısı yapıldımı aynı anda. Kızamık aşısından sonra ates vs sıkıntı yaşadınızmı

24 Ekimde 1 yaşında olacak. Bugüne kadar gittiğimiz doktorumuz ayrıldı.
Aynı hastanede başka doktora götüreceğiz.

kkk aşısı ve 4. doz pnomokok yapılacak bildiğim kadarıyla. Birde 1 yaşından sonra suçiçeği var. Aşılar mutlaka 1 ay arayla
yapılmalı. Eğer 1 hafta sonra da diğerini yaparım derlerse yaptırmayın. Ya aynı anda ya da 1 ay arayla. Bu çok önemli.

24 Ekimde 1 yaşında olacak. Bugüne kadar gittiğimiz doktorumuz ayrıldı.
Aynı hastanede başka doktora götüreceğiz.

kkk aşısı ve 4. doz pnomokok yapılacak bildiğim kadarıyla. Birde 1 yaşından sonra suçiçeği var. Aşılar mutlaka 1 ay arayla
yapılmalı. Eğer 1 hafta sonra da diğerini yaparım derlerse yaptırmayın. Ya aynı anda ya da 1 ay arayla. Bu çok önemli.

Bende iki aşıyı duyunca endişelendim açıkçası kesinlikle dikkate alıp 2. aşı için zaman istiycem.

Bu arada kızlarımızın doğum günü 1 gün arayla çok hoş allah minik prensese sağlık versin uzun ömürlü olsun inşallah

Bende iki aşıyı duyunca endişelendim açıkçası kesinlikle dikkate alıp 2. aşı için zaman istiycem.

Bu arada kızlarımızın doğum günü 1 gün arayla çok hoş allah minik prensese sağlık versin uzun ömürlü olsun inşallah

Canım, 2 aşı aynı anda yapılabilir. Eğer kkk yı vurup pnomokoku 1 hafta sonra
vuralım derse yaptırma dedim. Aynı anda 3 aşı bile olduk biz.

Bütün bebeklere sağlık sıhhat versin inşallah.:nazar:

X