yerleşme kanaması ne zaman olur?

her 2 turlude olur canım.bu tamamen senin yumurtlama ve yumurtanın döllenme zamanıyla alakalı.önce olanda var,sonra olanda....

arkadaşlar benim de adetime bir gün kala oldu normalde regl dönemimde çok aşırı ağrım olur dayamam ağrısına . ağrısız bi şekilde geldi kahverengi böle daha sonra pembemsi kan gördüm temizlerken. sonra gün içinde kontrol ettim bir iki damla tarzında gelmiş yogun deil adetin ilk gününe göre enteresan yani...

arkadaşlar benim de adetime bir gün kala oldu normalde regl dönemimde çok aşırı ağrım olur dayamam ağrısına . ağrısız bi şekilde geldi kahverengi böle daha sonra pembemsi kan gördüm temizlerken. sonra gün içinde kontrol ettim bir iki damla tarzında gelmiş yogun deil adetin ilk gününe göre enteresan yani...

aynen bende de aynısı oldu. normalde adetimin 1. ve 2. gününde yataktan çıkamam aqrıdan bacaqımı bile oynatamam ama dün lekenme oldu bikaç damla bu sabah wcye qittim ve birden kan dökülmeye başladı pembemsi gelio bu zmna kdr hiç böle olmamıştım nedeni ne sizce kızlar ???

Benimde bu ay adetime 8 gün kala kahverengi akıntı geldi 1-2 damla sonra arkasından yoğun beyaz ve yumurta akı kokusuz akıntılar geldi hala da geliyor adetime 3-4 gün var hafiften adet ağrısı var sanki. göğüslerime doknamıyorum atlet değince bile aklım gidiyor. her ay adetim 5-6 gün önce olurdu bu ay hiç olmayan belirtiler var. bakalım. eğer hamiş olursam yazarım size :):26:

X