Saç Rengi ve Saç Boyama palette naturals nar kızılı kullananlardan yorum istiyorum

nemida

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2008
1.301
7

saçını bu renge boyayan var mı kutudaki rengi çok beğendim internet ortamında biraz daha koyu görünüyor ama burada bile çok hoş parlamış... ama boyayınca nasıl durur aynı böyle açık mı görünüyor yoksa koyu mu? tavsiye edermisiniz

teşekkurler

yaaa kimse bu rengi kullanmadı mı fikir verecek kimse yok muu? fisfisfissenağlama

eğer saçının rengi açıksa bunu kullan yani en azından koyu bir sarıysa saçın bu renk tam tutacaktır evet gerçekten de güzel birde palette nin sonbahar kızılına bak istersen ona da güzel diyorlar

tarçınla nar kızılı karıştırıp boyamıştım ben...nar kızılının kutudaki rengi olmuştu..ama çok denize girdiğim için diye düşünüyorum, çabuk aktı..

Sevgili axemarine; saçlarım normalde koyu kahve ancak şu anda palette radiance tutkulu kızılla boyadığım için normalinden 1 ton daha açık. Aslında o renkten çok memnun kaldım, ilk boyadığımda ayrı güzel, yıkanıp aktıkça ayrı bir güzel ışıkta ayrı gölgede ayrı güzel duruyor. Üstelik kalıcı hakkaten 15 gün oldu renk aktı akmasına ama hala güzel görünüyor dip çıkmasa daha boyamak istemez..

Gelin görün ki boyadıktan sonra başıma bir ağrı giriyor ve ertesi gün devam ediyor sanki kafama biri balyoz indirmiş gibi.. sanırım o boyadaki bir maddeye hassasiyetim var iki defa boyadım ikisinde de aynı şey oldu. Şimdi o yüzden korkuyorum gene olur diye ve yeni bir renk arayışına girdim.

Sevgili meis senin saçlarının tonu nedir açık mı koyu mu bir de boyayı nasıl karıştıyorsunuz aynı oksidan şişesine iki tüp boya mı sıkılıyor yoksa ayrı ayrı mı sürülüyor nasıl yapıyorsunuz?

bende aldim paletteden bi kizil daha uygulamadim ama evde yapinca koyu sacliysan dahada koyu olur benim genelde oyle oluyo ayni tonu yakalayamassin malesef

nemida arkadaşım gerçekten naturel bir boya kullanmalısın o zaman palette naturels ne koleston ne de garnier hiçbiri naturel değil isimlerine bakıp aldanma gerçekten naturel olan naturel colors var birde amonyaksız olduğu söylenen loreal casting creme gloss var iki seride de güzel kızıllar var özellikle naturel colorsun 8RR kızıl bakır çok güzel

bence sonhabar kızılını kullan rengi daha canlı nar kızılı biraz daha mat duruyor.

X