Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Takma kahkül

bende kullunoyorum çok memnunum kahkülemden
120 milyona almıştım oda gerçem saç
yen ve arkalardan uzantı saçlarda var
kestirmedim öyle kullanıyorum.

ya kızlar benim saçlar röfleden yandı kısacık kaldılar.birde 2 - 3 defa kaynak yaptırdım onlar daha bi mahvetti saçlarımı.artık saçlarım uzamıyo.bu kısa ve yanık saçlarla psikolojim inanılmaz bozuluyo.8 parça çıt çıt aldım ama aralardan göründü.şimdi son çare yarım ay sipariş verdim ve önleride yandığı hiç bi şekil almadığı için takma kahkül de alcam.aranızda yarım ay ve takma kahkül kullanan varsa lütfen yardımcı olsun.çok mutsuzum çoook:120:

ben takma kahkül kullanıyorum çok güzel memnnum seninde işini görür bence..

şiddetle tavsiye ederim...
tak -çık yani!kuaför derdi yok,fön derdi yok.kuaförden çıkmış gibi oluyosun valla...acayipte sempatik oluyo.gerçek saç benimkisi.ben 100 tl aldım ama harbi saç,haybeden değil:KK55:

ben takma kahkül kullanıyorum çok güzel memnnum seninde işini görür bence..

senin kahkülün lastikli olanından mı yoksa sade çıt çıt olanından mı canım.benim istediğim sadece kahkül değil,tepedede saç var hatta biraz daha uzun.seninki nasıl?:44:

şiddetle tavsiye ederim...
tak -çık yani!kuaför derdi yok,fön derdi yok.kuaförden çıkmış gibi oluyosun valla...acayipte sempatik oluyo.gerçek saç benimkisi.ben 100 tl aldım ama harbi saç,haybeden değil:KK55:

benim de beğendiğim 100 tl.gerçek saç diyolar ama gerçeklik payı nedir bilmiyorum:KK20: Aydın'da oturuyoruz.burda bulunmuyo zaten istanbuldan getirtiyo kuaförüm.siz nerden aldınız.ben de gerçek saç istiyorum :KK56:

ben ankarada yaptırdım telefonla sipariş ettim 120 milyona gerçek saç saç ütü maşa sıyla ütülüyorum üstelik yanlarında ve arkasında saç var ... seyrek saçlarada bire bir çözüm.çıtçıt tokalı üç tane tokası var .

benim de beğendiğim 100 tl.gerçek saç diyolar ama gerçeklik payı nedir bilmiyorum:KK20: Aydın'da oturuyoruz.burda bulunmuyo zaten istanbuldan getirtiyo kuaförüm.siz nerden aldınız.ben de gerçek saç istiyorum :KK56:

istanbuldan aldım canım.naylon değil hakiki saç.zaten elleyince anlarsın.istersen sana özelden bilgi verebilirim,sipariş verirsin tatlım...

istanbuldan aldım canım.naylon değil hakiki saç.zaten elleyince anlarsın.istersen sana özelden bilgi verebilirim,sipariş verirsin tatlım...

çok iyi olur canım :13: yarım ay çıy çıt geldi ama kahkülü sipariş vermedim daha.özelden mesajını bekliyorum

Son düzenleme:
kızlar ya bende istiyorum takma kahkül kullananlar memnun musunuz rahatmı kullanımı
bende kaküllerime fön çekmekten bıktım arkaları iyi hoş dalgalıda kaküle fönçekmek gerekiyor..
birde takma kakül olduğu anlaşılıyormu ?
kullananlar fotosunu koyabilirmi kakülle çekilmiş

Kullanan arkadaşların fotoğrafları yok galibaaaa:KK43: aaalarımmm amaaa :KK9:

arkadaşlar bende takma kakül düşünüyorum kullananlar memnunlarmı saçta belli oluyormu takma olduğu biriniz foto koyabilir misiniz bizlerede fikir olsun

Yok tatlım kimsede sanırım bende acayip şekilde takmış durumdayım ama kimseden çıt yok:KK6:

heh heh evet yahuuu nerede bu kızlaaaaaarrr.Yani bunun aklımdan gitmesi için buna ihtiyacım var.
Belki seninde ööle....Aklıma bişiii girmeye görsün.Aman Yarabbim :KK9:

canım yaa bişi sorucam ben özel mesaj gönderebiliyordum.Ama şimdi 100 olmadan gönderemezsin diyor.Yeniyim ama ilk başlarda sorun yoktu anlayamadım

canım yaa bişi sorucam ben özel mesaj gönderebiliyordum.Ama şimdi 100 olmadan gönderemezsin diyor.Yeniyim ama ilk başlarda sorun yoktu anlayamadım

canım 100 e bişey kalmamış doldur hemen..benide bilgilendir şu kakül konusunda

internetten almanı öneririm, çok uygun fiyata istediğin renkte bulabilirsin

X