Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Takma kahkül

benim saçlarım kıvırcık ama bende istiyorum kahkülümü sürekli keserim.uzun hiç yakışmıyor çünkü

ben aldım bu kahkülden 150 lira verdim gerçek saç . Biraz pahalı oldu ama bana özel oldu. En önemli özelliği saç derisi gibi suni bir deriye sahip olması. Kahkülü bulabilmek için kadıköyde bayağı dolandım baktığım çoğu kahklüdeki saçlar bir noktadan çıkıyordu ve hiç doğal görünmüyordu . Aslında benim ki kahkülden çok tepeliğe benziyor.Rüzgarda falan kesinlikle çıkmıyor artı çok doğal duruyor yakın arkadaşlarım dahi anlamadılar. Gördüklerinde söyledikleri ilk şey sende bir değişiklik var yooksa kahkül mü kestirdin oldu :) tek sorunum çıtçıtları .uzun süre taktığımda çıtçıtlar acıtıyor kafamı v bir de acaip bir kokusu var. bir çok kez yıkamama rağmen çıkmıyor kokusu saç değil de galiba o suni deri kokuyor.

tatlım kahkülle fotonu görmemiz mümkünmü acaba

tabi ki .Şimdi çektim :) $Resim 005.jpg $Resim 001.jpg $kahkül.JPG

teşekkürler canım :)
onca yakarışlarımıza sen kulak verdin ve foto koydun çok teşekkürler
Ben esasında tam olarak tepelik gibi istemiyorum ama bulunduğum yerdede olmayınca sadece netten görebildiğim şeyler kadar konuşabiliyorum.
Beğenebilme imkanım olsa alıcamda hemen.peki bu kahkülün yan saçları ne kadar uzunlukta? boyadınmı? birde koku gerçekten çokmu kötü

teşekkürler canım :)
onca yakarışlarımıza sen kulak verdin ve foto koydun çok teşekkürler
Ben esasında tam olarak tepelik gibi istemiyorum ama bulunduğum yerdede olmayınca sadece netten görebildiğim şeyler kadar konuşabiliyorum.
Beğenebilme imkanım olsa alıcamda hemen.peki bu kahkülün yan saçları ne kadar uzunlukta? boyadınmı? birde koku gerçekten çokmu kötü
Rica ederim ne demek :)tepelik böyle satılmıyor. Orda benim yüzüme göre kesildi .nasıl isteniyorsa o şekilde yapıyorlar .istenilen şekil ve uzunlukta.o açıdan bir sıkıntınız olmasın.Ben aslında sadece kahkül için gitmiştim ama tepeliği satın aldığım perukçuda yoktu.Diğer yerlerde satılan kahküller ise feci belli oluyordu onları taktığın zaman mutlaka bandana falan takman lazım :S benim saçlarım omuzlarmda tepeliğin saçlarını da ona göre kestiler. Öyle çok göründüğüne bakmayın çok azı tepeliğe ait diğerleri benim Allaha şükür:)) Kokuya gelince kokan kesinlikle saç değil o suni deri kokuyor.ama öyle herkesin duyabileceği bir koku değil merak etmeyin her nedense sadece ben hissediyorum.burnum çok hassastır söyleemesi ayıp :)) saçlarda boya yok benim saçlarımla aynı renk . tek sıkıntım çıtçıtlar uzun süre taktım mı acıtıyor ne yapalım çekicez artık .)

zeeynocum detaylı bilgiler verdiğin için tekrar teşekkürler.Anladım benim istediğim o zaman tepelik bandana falan takmam.Aldığın yer kadıköyde boğanın tam önündeki perukçumu? İsim vermeyeyim buradan.Birkere İstanbulda buunduğumda bakmıştım oraya ama çokta zamanım yoktu deneyemedim.Almak istiyorum artık kesinlikle.Netten alsak bulunduğum yerde kuaför kesse olurmu dersin? Yoksa perukçularmı bilir bu işi fikrini almak isterim yeniden.

rica ederim :)sanırım perukçuda kestirmene gerek yok.Kuaförler de kesebililr bir problem olmaz.Boğanın karşısındaki perukçuya da gittim ama orda bulamadım belki de şimdi vardır bilemiyorum:) benim perukçu P..t.n tahmin etmişsinizdir sanırım:) siz ama iyice araştırın isterseniz belki daha uygun fiyata bulabilrsiniz..

bir de şunu da söylemek istiyorum kahküllerim cidden çok doğal duruyor ama ben bir türlü rahat edemedim. şimdi arada bir takıyorum çünkü çıt çıtlar acıtıyor kafamı.. çıkardığımda acaip rahatlıyorum.. bence çok da kullanışlı değil.. çok iyi karar verip öyle almak lazım..

hmm sağol tatlım.Arkadan arkayada almak o kadar iyi bir fikir değil demekki.Bi şekilde deneyip almamda yarar var.Senin çıtçıtlarada üzüldüm.Bi götürüp göstersen belki bi çaresini bulurlar ha?

evet kesinlikle deneyip öyle almalısınız nihayetinde az para değil.Kendize uygun olanı almalısınız mesela regini tutturmak da çok önemli bir gün yolunuz düşerse İstanbul'a gelip kendiniz alın.Ben de gidip bir baktırayım çıt çıtlarıma belki dediğiniz gibi çaresi vardır :)

evet kesinlikle deneyip öyle almalısınız nihayetinde az para değil.Kendize uygun olanı almalısınız mesela regini tutturmak da çok önemli bir gün yolunuz düşerse İstanbul'a gelip kendiniz alın.Ben de gidip bir baktırayım çıt çıtlarıma belki dediğiniz gibi çaresi vardır :)

zeyno fotografından gordugun kadarıyla cok dogal duruyo cıtcıtlar tepelıgın olması daha dogal gostermıs ben bı kuaforde denk geldım takma kahkul kullanan bır bayanla normalde anında anlarım kaynak yada cıtcıt varsa bayan kahkulu cıkardı sok oldum onunkıde senınkı gıbıydı senden rıca etsem bana nerden aldıgını soleyebılırmısın yazmıssın aldıgın yerı ama ben anlamadım daha acık yazabılırsen cok sevınırım

zeyno fotografından gordugun kadarıyla cok dogal duruyo cıtcıtlar tepelıgın olması daha dogal gostermıs ben bı kuaforde denk geldım takma kahkul kullanan bır bayanla normalde anında anlarım kaynak yada cıtcıt varsa bayan kahkulu cıkardı sok oldum onunkıde senınkı gıbıydı senden rıca etsem bana nerden aldıgını soleyebılırmısın yazmıssın aldıgın yerı ama ben anlamadım daha acık yazabılırsen cok sevınırım

canım ben platin peruktan aldım mesajını çok geç gördüm kusura bakma :)

canım ben platin peruktan aldım mesajını çok geç gördüm kusura bakma :)

Zeyno Hanım merhaba umarım burayı hala takip ediyorsunuzdur,özelden mesaj yazmayı denedim size ama yazamadım,tek çarem burası kaldı,ben de bu fotoğraflarda görünen tepelik modelinden almak istiyorum ama İstanbul'da yaşamadığım için seçme,gezme şansım yok,beni en çok saç ayrımının doğallığı ve arka kısımlara uzanan,arka ve yan kısımları da kapatan saçlar etkiledi.Araştırdım internetten ama iki yer görünüyor platin peruk diye,yanlış yeri arayıp boş yere,kullanamayacağım ürünün siparişi vermek istemiyorum çünkü evde zaten yanlış alınmış iki tane daha takma saç var,kullanamıyorum.Acaba bana bu fotoğraftakini aldığınız yerin telefon numarasını yazabilir misiniz ve aradığımda o yere tam olarak tepelik mi,yarım ay mı kahkül mü hangi adla sipariş verebileceğimi belirtebilir misiniz?Bununla ilgili bilgisi olan arkadaşlar,sizden de cevap bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

Bende istiyorum kızlar inş taksimde kendi saç rengime uygun bulabilirim.

bende aldım geçen gün kızlar. benimkisi gerçek saç değil. 25 tl dedi ama daha öncede ordan alışveriş yaptığımız için 15 tl ye aldım. çok memnunum. ben kahkül olarak kullanıyorum ve inanın hiç kimse anlamıyor takma olduğunu. eşim dahi anlamadı. anneme de aldık fakat o , tepelik olarak kullanıyor. tepelik olarak kullanmak için tersine takıyorsunuz ve sanki saçınıza krepe yaptırmış gibi oluyor. ben çok memnunum ve tavsiye ederim

Zeyno Hanım merhaba umarım burayı hala takip ediyorsunuzdur,özelden mesaj yazmayı denedim size ama yazamadım,tek çarem burası kaldı,ben de bu fotoğraflarda görünen tepelik modelinden almak istiyorum ama İstanbul'da yaşamadığım için seçme,gezme şansım yok,beni en çok saç ayrımının doğallığı ve arka kısımlara uzanan,arka ve yan kısımları da kapatan saçlar etkiledi.Araştırdım internetten ama iki yer görünüyor platin peruk diye,yanlış yeri arayıp boş yere,kullanamayacağım ürünün siparişi vermek istemiyorum çünkü evde zaten yanlış alınmış iki tane daha takma saç var,kullanamıyorum.Acaba bana bu fotoğraftakini aldığınız yerin telefon numarasını yazabilir misiniz ve aradığımda o yere tam olarak tepelik mi,yarım ay mı kahkül mü hangi adla sipariş verebileceğimi belirtebilir misiniz?Bununla ilgili bilgisi olan arkadaşlar,sizden de cevap bekliyorum.Şimdiden teşekkürler.

Selamlar ben de aynı platin peruktan kakul aldıgım için size yazmak istedim. Platinperuk.net olan dogru adres. Haydar bey de sahibi. Siparişi verirken direkt olarak kakul ancak tepeligi dogal deri gibi gorunen derseniz anlayacaklardır. Ancak el dikişi olan en pahalısını onerirlerse sakın almayın. Maalesef direkt mesaj hakkım olmadıgı iicn size yazamıyorum. Bu arada kahkulleri siz sonradan kesiyorsunuz yani ben orada kestirdim ancak sizin bulundugunuz yerde kestirmeniz mantıklı olacaktır. ben de buradaki yorumları okuyarak oradan aldım ve kendime aldıgım en iyi hediyelerden birisi oldugunu dusunuyorum :) Sevgiler

Selamlar ben de aynı platin peruktan kakul aldıgım için size yazmak istedim. Platinperuk.net olan dogru adres. Haydar bey de sahibi. Siparişi verirken direkt olarak kakul ancak tepeligi dogal deri gibi gorunen derseniz anlayacaklardır. Ancak el dikişi olan en pahalısını onerirlerse sakın almayın. Maalesef direkt mesaj hakkım olmadıgı iicn size yazamıyorum. Bu arada kahkulleri siz sonradan kesiyorsunuz yani ben orada kestirdim ancak sizin bulundugunuz yerde kestirmeniz mantıklı olacaktır. ben de buradaki yorumları okuyarak oradan aldım ve kendime aldıgım en iyi hediyelerden birisi oldugunu dusunuyorum :) Sevgiler

Sevgili Jazzsu çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz ve yazdığınız için.Orayı arayayım da sipariş vereyim o zaman.Çok mutlu oldum,inşallah umduğum gibi bir sonuç gelir bana.Elime geçtiği zaman yazarım.Tekrar teşekkürler,sevgiler:)

Sevgili Jazzsu çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz ve yazdığınız için.Orayı arayayım da sipariş vereyim o zaman.Çok mutlu oldum,inşallah umduğum gibi bir sonuç gelir bana.Elime geçtiği zaman yazarım.Tekrar teşekkürler,sevgiler:)

çok geç gordum mesajını ozur.. aldın mı bu arada? nasıl begendin mi? sevgiler

X