Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Takma kahkül

L

lady8585

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi lady8585
selam arkadaşlar .son günlerde takma kahküller dikkatımı çekmeye başladı ..izledınızmı bilmıyorum ama ezel dizisinde cansu derenın taktığı kakül takmaydı ..üstelik bergüzar korelin sunuculuğnu yaptığı çocuk programında kullandığıda takma kakül..ben bıkaç tne buldum ama tv da görduklerım gbı üçgen şeklınde deıldı..sizce cansu derenın kullandığı kakül peruk ist.da nerde bulabılırm..teşekürler..:smiley-cool::smiley-cool:

• Konu Sahibi lady8585
ıstanbulda Taksime çıkarkenki büyük cadde Tarlabaşı bulvarı sanırım adı sağlı sollu onlarca perukçu var orda da bulamazsan başka hiçbiryerde bulamazsın o kadar çoklarki hem gerçek saç olanı hem yapay saç olanı bir sürü bir sürü....

• Konu Sahibi lady8585
hmm 24 ekımde orda olacam ınşalla bulurum oraları tam bılmıyorum ama istiklale yaknmı cnm yad hiltonun neresınde kalıyor tam bılmıorum oraları sorsam gösterrlermı

• Konu Sahibi lady8585
vlla öle bse varsa hemen alalım bnm kahkül sorunm var kıyamıorum saclarıma hle bide kötü kesdilermi vrya snir oluorum:eek:klava:

• Konu Sahibi lady8585
bende buara takma kahküle taktım bakırköyde vardır kesin ama ben bugün biyerde sordum gerçek saç 120 dedi çok geldi ya mafoldumben

• Konu Sahibi lady8585
Bi kahkül için 120 milyon çok pahalı :/

• Konu Sahibi lady8585
Takma kahkül ilk defa duyuyorum ya ne kadar asosyal kalmışım :1rolleyes: Süper bişeymiş bende arayım bulabilcek miyim bakalım :sm_confused:

• Konu Sahibi lady8585
BıR ALAN ÇIKMADI Kı BEN DE cesaretlenip alsam

ben ılgılenıyorum resmını nasıl gorebılırım kahkulunun?

bende var kullanamadım isterseniz satabilirm kızlar

resmını gondermıssınız cok tesekkurederım..fakat daha 50 msgı dolduramadıgımdan ozelden msg atamıyorum.buradan bırkac sorumu sorayım ;

kahkul ne renk?
bu kahkuller boyanabılıyormu?
fıyatı ne kadar?
bır de neden kullanamadın?

yeterınde soru sorup soru lımıtımı doldurdugumu dusunuyorum:) ılgın ıcın sımdıden tesekkur ederım..

resmını gondermıssınız cok tesekkurederım..fakat daha 50 msgı dolduramadıgımdan ozelden msg atamıyorum.buradan bırkac sorumu sorayım ;

kahkul ne renk?
bu kahkuller boyanabılıyormu?
fıyatı ne kadar?
bır de neden kullanamadın?

yeterınde soru sorup soru lımıtımı doldurdugumu dusunuyorum:) ılgın ıcın sımdıden tesekkur ederım..

Kahkül kumral renkte gerçek saç olduğu için istenilen renge boyanabilir. ben 35 tl ye aldım ama sen o kadar vermem diyorsan indirimde yaparım :). ben kullanamadım çünkü kahkülü kendime yakıştırmadım malesef :/ çok hevesle aldım ama...

Kahkül kumral renkte gerçek saç olduğu için istenilen renge boyanabilir. ben 35 tl ye aldım ama sen o kadar vermem diyorsan indirimde yaparım :). ben kullanamadım çünkü kahkülü kendime yakıştırmadım malesef :/ çok hevesle aldım ama...

ılgın ıcın tesekkur ederım..ben alıcıyım ama su an sehır dısındayım..bır haftaya donecegım..dondugumde msg atayım sana parayı nasıl gonderecegımı ve adreslerı konusalım?ama bıraz beklemen gerekecek..

bır de eger senın ıcın bır manısı yoksa..kahkul takılı ıken bır fotonu yollayabılırmısın??suratını ıstersen kapatabılırsınn..kahkulun durusunu merak ettım..

bende birsey sormak istiyorum tepeyi kapatiyormu yoksa sacede çıtçıt mı

gittigidiyor da var bahsettiginiz kahküllerden hem çıtçıtlısı hem bantlısı.. ben bantlı almıştım tavsiye etmiyorum ..

canım özelden msg attın bana ama hala 50 msgım dolmadı.ondan ozel msg atamıyorum.su 50 msgı bı doldurayım cevap yazıcam.evet almak ıstıyorum hala...

en ıyısı soyle yapalım...sen bana en son kı fıyatı ve de sana parayı gonderme yollarını ozelden at.numaranı ve de ısım soyısmınıde tabi...böylece bu işi netıceye dokelım..

X