Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri yeni göğüs büyütme yöntemi geldiiiii :)

bende duydum çemen otunu. kızlar ya ben bide bu göğüs dolgunlaştırıcı şeyleri başka bölgelerde de kullanabilrmiyiz onu merak ediyorum böyle bi konu başlığı varmı

bende duydum çemen otunu. kızlar ya ben bide bu göğüs dolgunlaştırıcı şeyleri başka bölgelerde de kullanabilrmiyiz onu merak ediyorum böyle bi konu başlığı varmı

mesela hangi bölgeye sırnaşık şey

kızlar, tunus baklası diye bi başlık daha vardı. tunus baklası zaten çemen tozuymuş. çemen unu da diyolar. ben bu tunus baklasındaki tarifi iki kez denedim ve gerçekten sürdükten sonra dolgunlaşıyo, sertleşiyo. büyüme olmuyo tabi ki ama etkisini hissediyosun. bikaç ay düzenli kullanılsa etki edeceğine inanmıştım ben. hatta o zamanlar şerbetçi otu tarifi meşhurdu sitede. onun gibi mi yapsam diye düşünüyodum çemeni. ama çok kötü kokuyo bi türlü dayanamıyorum.
ben şu an aerofit masaj kemeri kullanıyorum. elimde de bi yağ var çok az kaldı. o bittikten sonra, masajdan sonra çemeni uygulayabilirim yeniden. ama tozuyla masaj yapmak imkansız, toz bildiğin toz işte. o yüzden suyla pişirmek hafif kremsi kıvam vermek daha mantıklı.
kemeri kullanalı 1 ay oldu. dolgunluk var. 2. aydan sonra büyüme farkediliyomuş. belirgin etki gördüğümde yazarım yine.

guvastenema merhaba tunus baklasının tarifini uyguladığını söylemişsin tarif nasıldı tatlım biraz bahseder misin?

kızlar merhaba..çemen özünden bahsedildiğini duydum..evet ben çemen özünu uyguluyorum..olay şudur ki:
çemen tozunu aktardan alıyoruz ve zeytınyagıyla hafıf cıvık hale getırıyoruz daha sonrasındada onu gögsumuze suruyoruz streçle sarıyoruz sabaha kadar....tıpkı ıslak kum gibi oluyor...buarada koku konusuna gelıce çokta kötu kokmuyor ben 18 gundur kullanıyorum ve hiçkımse aa sende bişi kokuyo demedı..çunku sılıp yıkayınca bişey kalmıyo yıkadıktan sonrada çilek yağı sürünce hiç bi koku kalmıyır...ben denıyorum ve dolgunlaşma yaptı bence deneyın .... herturlu sorunuzu özel olarak mesaj atarsanız cevaplarım :)

1 çorba kaşığı çemen tozuna 1 su bardağı zytinyağı 10 gün beklet olay budur ve yeni başlık açılmış bu başlık var uygulayacak arkadaşlar oradan baksın buyrun link
http://www.kadinlarkulubu.com/dogal...iyormus-birlikte-bakalim-iste-cemen-kuru.html

tarif bu sanırım canım:
bi kaba 1 tatlı kaşığı çemen tozu 1çay kaşığıda hakiki zeytinyağını koyuyoruz karıştırıp krem kıvamına getiriyoruz sonra bu çemen tozunun yağa iyice geçmesi için bu karışımı 1 hafta kadar bekletiyoruz hazır olduktan sonra her gece yatmadan önce göğüslere masaj şeklinde uygulayarak sürüyoruz üstüne bi sargı bezi gibi kapatıcak bişey sarıp sabaha kadar bekletiyoruz..bunu 1 ay kadar yapmak lazımmış ve hergün soğuk su yada buz kompresi yapmakta çok faydalıymış..

ben haftasonu basladım bu tarife ..ve güveniyorum işe yarayacagına ay sonunda yazarım gelişmeleri.

bende dün rezene yağı sürdüm babam banyoya girdi burda alkol kokuyo dio delikafadulden rezene yagına dayanabilen var mı şakkıdı valla çörek otu onun yanında melek kaldı :sm_cool:

bende bu çemeni denicem çok ismi geçmeye başladı.. acaba çemen yağı da aynı etkiyi göstermez mi??

çok ismi geçmeye başladı yaa gerçekten ama kullananlara soruyorum yurtta kalıyorum kullansam fark edilir mi(sanırım fazlasıyla fark edilir ama bi yolu yokmudur yaa)

kızlar merhaba..çemen özünden bahsedildiğini duydum..evet ben çemen özünu uyguluyorum..olay şudur ki:
çemen tozunu aktardan alıyoruz ve zeytınyagıyla hafıf cıvık hale getırıyoruz daha sonrasındada onu gögsumuze suruyoruz streçle sarıyoruz sabaha kadar....tıpkı ıslak kum gibi oluyor...buarada koku konusuna gelıce çokta kötu kokmuyor ben 18 gundur kullanıyorum ve hiçkımse aa sende bişi kokuyo demedı..çunku sılıp yıkayınca bişey kalmıyo yıkadıktan sonrada çilek yağı sürünce hiç bi koku kalmıyır...ben denıyorum ve dolgunlaşma yaptı bence deneyın .... herturlu sorunuzu özel olarak mesaj atarsanız cevaplarım :)

canım bu streç olmasa olurmu genelde incelmesi istenen bölgeye sarılırya

Kıllanma yapmasın kızlar bunlar sakın göğüste? Birde onu gidermek için uğraşmayalım :umursamaz:

ben çemen denedin çok umdugumu bulamadım faydası oldumu evet biraz fark etti ama kokusu ve devamlı nasıl kullanılacak bu biraz zor.

Ben bunları okudukça sinir oluyorum. Biz çocukken mercimek stoğu fazlası vardı. televizyona bir hanım profesör çıkar mercimek şöyle faydalı, böyle faydalı derdi. Adını Mercimekçi teyze koymuştuk. Aktarlarda çemen otu, Tunus bilmemnesi fazlalığı mı vardır nedir? Kızlar hepbirlikte mantıken düşünelim: Bunun için de tüm bu unun otun vs nin işe yaradığını varsayarak başlayalım. Bunlar, karışımlar vs işe yarasa bile sonucunun kalıcı olması için ömrünüzün hergünü kullanmanız gerektiğinin farkındasınızdır değil mi? Yani bir kür ya da nebiliym iki kür yaptık hepimiz maşallah Nigar Ulu....ler olduk. 95ler le göğsümüzü gere gere geziyoruz çemen koka koka??????? Bu kürü kestiğiniz an geri eski haline dönecek!!!!!

Neden mi? e çemen hormon dengeleyici vs ise; (yine söyleneni doğru kabul ettim) dengeleyici desteği kestiğiniz an hormonlar eski haline döner. yani dışardan "doğal yolla" eklediğimiz hormonların seviyesi düşer!!!!!! hormonlar gerileyince de yani destek gidince de hoooop eski haline!!!!!!

Almayayım kalsın!!!!! Ben beklerim doğru dürüst güvenilir birşey bulunana dek.

Çemenci aktar amcalara buradan selam ederim:KK53:

X