Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri yeni göğüs büyütme yöntemi geldiiiii :)

SalvaMea

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2007
760
4
Doğal bitki uzmanı göğüs büyütme tarifi verdi bende sizlerle paylaşmak istedim :1hug:

Aktardan "çemen tozu" alıyoruz. nedir nasıldır bilmiyorum çünkü ben daha yapmaya başlamadım.

çemen tozuyla her gece yatmadan önce göğüslerimize masaj yapıyoruz.

3 ay gibi bir sürede 2 beden büyür dedi uzman bende onun yalancısıyım . :)

zaten denemediğimiz yöntem kalmadı bunuda deneriz diye düşünüyorum .

mutlu kalın . umarım bir faydasını görürüz :)

çemen tozu acayip kokuyor,bunu yapanın yanına kimse yaklaşmaz bence:))
çemen yiyince bile 1 hafta insanın terinden kokuyor:sinifsinif:

aynen çemen berbat bişey göğüslerime sürersem eşim yanıma yaklaşamaz bence çekici derken itici oluruz valla:)

çemen yağı vardı bi de ayrıca

çemeni direk mi sürücez? kaynatıp falan suyuyla beraber mi acaba? işe yarayabilir suna dumankayanın formülünde de şerbetçi otu,melek otu ve çemen tohumu vardı.ben bi kere içtim,tadı iğrençti!!!

Çemen tozuyla masaj yapıcaksak göğüslere bi fayda sağlamaz diye düşünüyorum ben krem şeklinde yapılsa belki onu sürücemize çemenin yağı war bende aldım we kullandım pek düzenli yapmadım bi gelişme olmadı bende boş tozundansa yağı belki işe yarar

sadece tozunu söyledi suyla karıştırın demedi.

madem kötü kokuyor bekarlar yapsın,ben deneyeceğim çemenin kokusunu severim zaten problem değil :KK70:

arkadaşlar burda böyle bir başlık açılmıştı zaten, tunus baklası ile göğüs büyütme, tunus baklasının diğer adı çemen zaten.. suyla pişirilip lapa halinde uygulanıyor göğüse, yapan arkadaşlar vardı bir araştırın istersenz..

Dr.Ömer Coşkun göğüs büyütmede çemenin bir mucize olduğunu belirtdi. Vücutta hormon dengeleyicidir. Göğüs büyütür. Çemen özünü akşam yatmadan gögsünüze masaj yaparak sürün ve sargı bezi ile sarın gögsünüzün dikleştiğini belirli zaman sonra göreceksiniz. Bunu 1 ay boyunca uygulayın.

kızlar burdada yazıo evet tunus baklasının dier adı die duymuştum ben sözde denicektim ama üşengeçliğimden hala deneyemedm deneyen olup yazarsa çok sevinirim

evet Dr. Ömer Coşkun söylemişti ama sargı beziyle sarılacağını bilmiyordum. denemekte fayda var belki işe yarar.

çemen özü ile neyi kastetmiş. yağı olmasın? yoksa kaynatıp onu da mı krem yapıcaz? hatta şerbetçi otuyla beraber bile karıştırabiliriz öyleyse

çemen özü demedi çemen TOZU dedi televizyonda. kaynatma,ıslama her hangi bir ek tarif vermedi.

sadece çemen tozuyla gece yatmadan önce göğüslerinize masaj yapın dedi .

kızlar bu çemen tozunu diğer bir yerde okumuştum birisi suyla hamur yapıp geceleri sürmüş ve büyüttüğünü yazmış ne derece doğru bilmiyorm ama ben birkaç gün kuru şekilde denemiştim devamını getirmedim çok iğrenç hem de kuru yapınca yatağa dökülüyor ve çok pis oluyor hamur mantıklı geldi arkadaşlar biriniz lütfen hamurunu deneyim ben şimdi şerbetçiotunu yapıyorum o yüzden bunu şimdilik yapamam yapan paylaşsın lütfen

bende sipariş verdim çemenle şerbetçi otunu zaten adaçayı ve küç uyguluyodum bide bunuda eklicem hem içip hem sürerim ne yapalım 9 ay içinde sonuç almam gerek:KK43::KK43:

Ben çenem tozu sormuştum hatta almıştı küçle birlikte çemen unu war demişti adam aldım yiyeyim dedim küçle yiyemedim çok miğdem bulandı geri werdim çok fena tadı ıyyy:1no2:

cemen tozuyla sonuc alan yokmu bende siparis vercem krem daha fayda etmedi offff ya

X