Eyüp Ekici ayrıntılı usg

gzdatk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2009
427
0
merhaba arkadaşlar, eyüp ekici ye ayrıntılıya giden var mı? cihaz renkli mi? yaklaşık ne kadar inceliyor? ve tabi ücreti ne kadar? benim gittiğim hastanede varmış ayrıntılı ama karar veremedim.:sm_cool:

Eyüp Ekiciye bundan 5 sene önce gittim. O zaman bile bayağı pahalıydı. Şimdilerde sanıyorum 250-300 civarıdır ultrasonu. 10 dk kadar bakıyor, tabiki renkli ultrason.Saç teline kadar görebiliyorsunuz.

Ama şahsi fikrim hiç gerek yok o kadar para vermeye. Eğer sosyal güvenceniz varsa gidin anlaşmalı kurumlara, onlardada var ayrıntılısı. 80-100 gibi farkı verin mis gibi yaptırın ultrasonunuzu.

Canım ben daha 2 gün önce gittim.3 lü tarama testimde risk çıkınca doktorum ayrıntılı için verilen 12 kasım gününü bekleme dedi ve eyüp beyi tavsiye etti.Hemen gittik eşimle.Eyüp bey 'taramada riskiniz çıkmış,ben öncelikle her şeyi her gördüğümü söylerim'dedi.Ve kesinlikle bir sorun görürsem amniyosentez öneririm dedi.ınceledi bayağı bir süre 3 boyutluda bir ekran kendi önünde bir ekranda benim yattığım yerin karşısında vardı ben ordan eşimle eyüp beyde kendi önlerindeki ekrandan incelediler.Yavrumu hiç bu kadar uzun süre görmemiştim çok güzel bir duyguydu.Hıçkırırken yakaladık güzel kızımı :) Eyüp bey bize iyi haberi verdi rahatladık ve geldik.ultrason resimlerini verdi ve 1 sayfalık bir rapor çıkardı bebeğimin durumuyla ilgili.260 ytl verdik ama en azından içimiz rahat döndük eve çok şükür.Rabbim hepimizin evladını bağışlasın ....

merhabalar şimdiden herkese hayırlı olsun benim doktorum risk çıkmadığı halde eyüp ekiciye yönlendirdi tüm testlerim normal...ama ben de şimdi anlatılanları duydukça heyecanlanıyorum randevu aldım 12 martta da ben gidicem muayene ücreti 300 TL allahım herkese bana da hayırlısını versin...çok korkuyorum...
ama doktor olarak iyi olduğunu biliyorum şehir dışından bilen gelenler varmış...

Merhabalar. Benim doktorum iki doktor ismi verdi. Genelde yorumların iyi olması ve tanıdık önerisiyle Eyüp ekiciyi seçtik ve randevu alıp gittik. Ancak gittiğimiz için hala kendimize kızıyoruz. Muayene ortamı da kullanılan cihazda kaç yılından kalma bilmiyoruz. Önemli olan doktor dedik ancak 10 dakika baktı yada bakmadı sağlıklı dedi ve bitti. 400 tl verdik ve doğru düzgün bir resmi bile yok...karar sizin...

Ben de buradan oludugum yorumlara göre eyüp beye gittim. Bayağı yüklü bir muayene ücreti ödedikten sonra bebeğin her şeyinin normal olugunu söyledi. Fakat oğlumun bir böbreği daha küçükmüş 4 aylıkken öğrendik. Demem o ki türkiyenin en iyiisiyim diyor ama malesef böbreğin küçük oldugunu fark edemedi. O kadar muayene ücreti ödemeye gerek yok diye düşünüyorum

X