Büyük büyük laf edenlerin yeri

FirtinaninKizcesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
4.983
27
Büyük laflar etmek , büyük sözler söylemeler için hep derler ya büyük konuşma başınıza gelir diye... kaydirigubbakcemile3
Büyük lokma ye büyük söz söyleme...

* Asla, asla deme...

* Tükürdüğünü yalamak..
gibi türlü deyimler vardır büyük konuşmakla ilgili.. Sen sen ol, sakın büyük konuşma! Bu cümleye gülünür-ki bir daha asla büyük konuşmayacağım demek bile büyük konuşmaktır aslında..
Düşünüyorum da şu hayatta neyi büyük konuştuysam, başıma gelmiş.. :nazar:Bunları burada yazamayacağım tabi ama şimdi yakın çevremdekilerin zamanında ettikleri büyük laflar geçiyor gözümün önünden gülüyorum : kaydirigubbakcemile3

İşte bende sırf başıma gelsın diye büyük büüüyüüüük laflar ediyorum. ahanda buraya yazıyom... :lepi:
Benimkide başka bir bakış açısı.. sengözlerimebaksanab
Ne yapalım her yolu deniyoz olmıyııı... :sinifsinif::gitme: mafoldumbenmafoldumben
Sizleride bekliyom.. :kahve:

ben asla ve asla hizmetçim olsun istemem. Ne o öyle insan hakları denen bir şey var canım.. hem günahtır ya valla yazık... sengözlerimebaksanab
hizmetçisi olanları kınıyorum... hıhhh naniknanik

ay birde paralarını saga sola harcayanlar varya... :eek:lmaz:
ben çok zengin olsam asla ama asla audi jeep almazdım..
hıh birde şöför olacak.. gamyoncuiremsu
vay be ben hiç istemem hemde hiç.......... laelaelaelaelae

Hayırlı olsun canım topiğin opuyorumnanaktan

Ben de yalıda oturmak istemem kışın rutubetli ve soğuk olur:umursamaz:

Jeepede binemem çok büyük parkedemem çünkü..Küçük arabayı bile zor parkediyorum..:umursamaz:

Uzak Doğuyu da hiç merak etmiyorum napcam allahın çekik gözlerini görüp:umursamaz:

:roflol:Ay çok güzelmiş bu:roflol:

Çocukta istemiyorum hayatta bakamam sürekli ağlar şimdi gece uykusuz bırakır:roflol:

Ay çok hoşuma gitti:roflol:

Hayırlı olsun canım topiğin opuyorumnanaktan

Ben de yalıda oturmak istemem kışın rutubetli ve soğuk olur:umursamaz:

Jeepede binemem çok büyük parkedemem çünkü..Küçük arabayı bile zor parkediyorum..:umursamaz:

Uzak Doğuyu da hiç merak etmiyorum napcam allahın çekik gözlerini görüp:umursamaz:

:roflol:Ay çok güzelmiş bu:roflol:

Çocukta istemiyorum hayatta bakamam sürekli ağlar şimdi gece uykusuz bırakır:roflol:

Ay çok hoşuma gitti:roflol:

teşekkur ederim canım...
ay evet ya çocuk falan ne öyle ya...
hele zır zır aglayacak gecenın bır yarısı uyanacak falan... :gitme:
ay asla tahammul edemem ben ya... :ecrin_bebek:
çıldırırım ben...

jeepler falan çok kaba.. zaten içindekilerde çok kaba. ne oyle mafya tarzı gibi sonradan görmeler.. :1shok:

hıhhh

asla ve asla aşık olmak istemiyorum:Saruboceq:
napcam allasen.o bana aşık ben ona aşıkopuyorumnanaktan
ııı-ııhh hiç bana göre değil:kedi:

Ben her yeni topik açana uğramayı sevmem deeeeermişim...
Hadi hayırlısı olsun diyeyim:):)

Valla ne zaman büyük konuşsam başıma geliyor. Gerçekten çok doğru bir söz çünkü yaşanmış, denenmiş

Bi de kilo almak var hamilelikte o daha büyük dert veremezsen yandın şişko şişko dolaş artık..Yok ben doğurmuycam vazgeçtim..kaydirigubbakcemile3

Ben her yeni topik açana uğramayı sevmem deeeeermişim...
Hadi hayırlısı olsun diyeyim:):)

Valla ne zaman büyük konuşsam başıma geliyor. Gerçekten çok doğru bir söz çünkü yaşanmış, denenmiş

teşekkur ederim yeşılım ablam..
benımde başıma geldiği .ağzım yandı.....
en azından şimdi bilinçliyim. kaydirigubbakcemile2
başıma gelsin diye büyük konuşuyom... :kedi:

ayy hadi hayırlısı fırtınam ilk adımı attık büyük laf ederekten
gerisi büyük lokma ye büyük laf etme diyen ataların bi bildiğine kaldıkaydirigubbakcemile3

ay topiğn hayırlı olsun derim nice büyük laflar
-------------Son günlerde iyi bir kaynana olup olamayacağım konusunda düşünüyorum acaba ben iyi kaynanda olurmuyumkiii- buda benim için büyük bi laffffffff

canım merhaba bende konyalıyım çok şükür iki tane arkadaşım oldu nasılsın yeni topigin hayırlı olsun bende derdim zayıf adamı hiç sevmem yemek seçen adamı hiç sevmem sigara içeni hiç sevmem aklıma gelmeyen bir sürü şey canım benim çok iyi etmişsin yeni topiğine bende ugrarım ara sıra

şuanki sevgilimle çıkmicam hayatta çıkmam ben onla dedim dedim en sonunda çıktım

ıYıKı DE BÜYÜK KONUŞMUŞUMM ÇOK MUTLUYUMMMMMMopuyorumnanaktan

evı arabası yatı katı yakışıklı birisi olsun asla dönüp bakmam........
ne gerek var.....hele bide aşkından ölse bile bakmam....
hiççççççç içim olmazzzzzzz

Topiğin hayırlı olsun fırtınamopuyorumnanaktan

17 yaşlarında çok çok büyük konuştuğum şey başşıma geldi aileme hep söylerdim karadeniz erkeği ile aslaaaa evlenmem derdim..Asla ığğ yapardım hatta rizede yaşayamam derdim :))nerden bile bilirdim bursadan rizeye evleneceğimi mucize gibi tsnıştık evlendıkk:)) kendi kendime ettim büyük konuştum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Şimdi ailem diyor bana bakk :))hani gitmezdin oralara bak gittin kaydirigubbakcemile3

X