Saç Kesim Şekilleri Dalgalı ve kıvırcık saçlara süper bir ürün

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

chablisss

Su akar yolunu bulur
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2008
3.454
16
kızlar hayatımın saç ürününü buldum desem abartmış olmam . yıllardır boıya ve röfleden yıpranmış, zaten özünde kuru olan dalgalı saçlarım bu ürün sayesinde harika buklelere kavuştu. ürünün adı john frieda frizz ease dream curls curl perfector. saç spreyi gibi ama saçı ağırlaştırmıyor sertleştirmiyor. duştan sonra tarayıp bu üründen sıkıyorsunuz. sonra parmaklarınızla hareketlendirip kendi halinde kurumaya bırakıyorsunuz yada vigo ile kurutuyorsunuz.
ayrıca saç kuruyken de elektriklenme olursa üründen sıkabiliyorsunuz. artık saçlarımda harika bukleler var ben çok memnun kaldım. hepinize bir kez denemenizi tavsiye ederim.
bu arada john frieda ürünleri sevil, boyner, douglas, watsons, ykm 'lerde satılıyor

hımm CADIARZU

derinmor da baktım 24 tl taksitli fiyatı. 21,60 nakit. Sen kaça almıştın canım.

ben de 24 e aldım watsons tan heryerde o genelde fiyatı ama bence kesinlikle değer

izmirde söylediğin yerler olarak sadece ykm nin yerini biliyorum ben.. Oraya kadar gidipte bulamamaktan korkuyorum :KK43: saçlarım dalgalı fakat çok sönük duruyor. Denemek istiyorum. En kısa zamanda alıcam.Paylaşım için tşkler.. :)

ben avonun kıvırcık saçlar için olan şampuan ve likit şekillendiricisini kullanıyorum.sertleştirmiyor da doğal kıvırcık oluyorsunuz yani:) ama bahsettiğiniz ürünü de merak ettim doğrusu.denemekte fayda varyerimseniben

bu ürün de saçı sertleştirmiyor kızlar ben bir aydır falan kullanıyorum üstelik bunu sıkıp saçı normal kurutsanız da oluyor. yani vigoyla kurutmanıza da gerek yok illa ki. hatta yatıp kalkınca daha güsel oluyor ertesi güne yani

mrB bayanLar sıZe tv'de gorDugum bıRının saCını nasıL yapTıqını soRmak ıstıoRum ..

yıLdız asyaLı'nın evcıLık oyununDa saCı dıkkaTımı cekTı sanıRım tepeDen topLuyoR ama baNa daha ayRıntıLı sekıLde anlaTAbıLcek var mı .. TşkrLer :) opuyorumnanaktan

kıvırcık saçlar için olan tüm ürünlerine baktımda hepsini alasım geldi ama almaya kalksam bi 100 tl gözden çıkarmam gerekkaydirigubbakcemile3

çokta uzun ismi varmış yani hmm bi denemektes fayda var boyadan yıpranmasına da iyi geliyomuş mademCADIARZU

bu bakım gibidemi bişe oluyo yani :))) yarın hemen gidip alıcam :) benimde kıvırcık ama etrafımda hemen hemen herkes bilmio saçımın kıvırcık olduunu :)) hep fön hep fön :)) benm boyadan uçları çok kötü duruo artık işalla onada iyi gelir :) bide bundan sora jöle falan sürelimmi yoksa sadece bu iiimi ?bak kabarırsa sorarım soora sizee he :KK70:DD

X