Satcnn zorla satt ve kullanmadmz rnler ?

BeyazPerim

Vay anası ya =)
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
11.895
18
Satıcının ürününü satmak için fazlaca dil doktuğu sizinde istemeyerekte olsa aldıgınız ve sonrasında da kullanmagınız urunler nelerdir ?

Kırmızı bi şapka önce deniyodum taktım biraz kafama büyük geldi belli duruyo yani kör müyüm ben :KK70: adam diyo yok çok yakıştı bence alın gerçekten çok güzel dedi zorla aldım ve 1 kere bile takmadım :KK70:

satıcı değilde ben bazı kıyafetlerimi hangi psikolojiyle aldığımı bilmiyorum :)))) alıp hiç giymediğim çok oluyor, çabuk karar veriyorum sanırım

Almam ki :) delimiyim ayol ben :roflol:
Sırf o o kadar dil döktü ısrar etti diye sinir olup alıcağım varsada almam :)))

en nefret ettiğim olayakannehirdirek kovarım yanımdan kibarca:1closedeyes:
örnek:yardımcı olalım der ağzı kulaklarında
benim kafam karışıyo saolun yardım istersem çağrırımgamyoncuiremsu
tamam ne kadar satış yaparsa ondan prim alıcak ama bu kadarda sıkılmazki insan kardeşim.bırakta sakin kafayla alalım ne alıcaksak:kahve:

en nefret ettiğim olayakannehirdirek kovarım yanımdan kibarca:1closedeyes:
örnek:yardımcı olalım der ağzı kulaklarında
benim kafam karışıyo saolun yardım istersem çağrırımgamyoncuiremsu
tamam ne kadar satış yaparsa ondan prim alıcak ama bu kadarda sıkılmazki insan kardeşim.bırakta sakin kafayla alalım ne alıcaksak:kahve:

hakketen insanin alcagi varsada almadan cikabilio boyle durumda

evet benimde olmuştu.yıllar önce şu kapı kapı gezen parfümericilerden adamın yoğun ısrarı üzerine lacoste parfüm almıştım.baya bi dil dökmüştü yok ojrjinaldir yok havaalanlarından geldiği için ucuz vs..kokusuda güzeldi aldım.birkaç gün sonra orjinal parfüm satan bi parfümericiye girip kazıklandığımı anladım :)) o günden sonra kullanmadım.bazen oda parfümü niyetine kullanıyorum :)

evet sık sık başıma geliyo bi yere gittiğim zaman özellikle kozmetikçilerde :)))

ama ben almıyorum adam anlatıyo anatıyo ama anlattığıyla kalıyo hepppp:roflol:

evet benimde olmuştu.yıllar önce şu kapı kapı gezen parfümericilerden adamın yoğun ısrarı üzerine lacoste parfüm almıştım.baya bi dil dökmüştü yok ojrjinaldir yok havaalanlarından geldiği için ucuz vs..kokusuda güzeldi aldım.birkaç gün sonra orjinal parfüm satan bi parfümericiye girip kazıklandığımı anladım :)) o günden sonra kullanmadım.bazen oda parfümü niyetine kullanıyorum :)

:)))) ah be gülüm sorma yaa bende kazıklandım.izmiri bilen vardır belki karşıyakada pazar yerinni orda bi otomobil duruyodu içinde bi adam özür dilerim rahatsız ediom ama inanın istanbula döncek param yok bu parfümler ben havalanından çalıştığm için promosyon orjinal size benzin parası çıkarmak için verebilrim demişti amor ,light blue almıştık 2 arkadaş sonaaa bi baktıkki kazıklanmışız:KK43:(((kafamçokkarıştı

:)))) ah be gülüm sorma yaa bende kazıklandım.izmiri bilen vardır belki karşıyakada pazar yerinni orda bi otomobil duruyodu içinde bi adam özür dilerim rahatsız ediom ama inanın istanbula döncek param yok bu parfümler ben havalanından çalıştığm için promosyon orjinal size benzin parası çıkarmak için verebilrim demişti amor ,light blue almıştık 2 arkadaş sonaaa bi baktıkki kazıklanmışız:KK43:(((kafamçokkarıştı

güzelim aynı durum başıma geldi ...sevdicegimle birlikte arabayı park ettik adamın birisi arabasından inip bize yaklaştı istanbuldan geliyorum dönecek param yok elimdeki parfümler orjinal çok uygun fiyata size vermek istiyorum dedi :1closedeyes: bize satmak için o kadar dil döktü ama birsey almadık adamdan :nazar:

ay inanmıyorum yaaaaaaaaaaa!!!!!!! izmirde aynı olay başıma geldii..Aynı kelimelerle benide kandırdı.. 50 tl vermiştim geçen yıl çakma bi amoura.. bu adam aynı kişimi acaba ? keşke plaka alsaymışım.. çok sinir oldum şimdi:eek:klava:

Mağaza görevlileri bana "çok yakıştı aman da aman alın da alın" dedi mi alacağım varsa bile alamıyorum, çok gıcığıma gidiyorlar. Özellikle de şöyle bişeye ne dersiniz böyle bişey nasıl sizce diye onu bunu çıkarıp çıkarıp kendi zevkine göre kıyafetleri burnuma dayayanlara hiç tahammülüm yok :S :S Bırakın dokunalım, seçelim, giyelim, çıkaralım.. Bi rahat bırakın ben bilmiyo muyum ne aradığımı, neyin bana yakışacağını?????????

Hırkaya ihtiyacım vardı, tanıdğım birinin dükkanına gittim, giydim çok iğrenç durdu, böyle bol bol, salaş bişey oldu, ki o model tam üstüme oturmalı, diğer bayanlarda da gördüm çünkü, bana demez mi AY ÇOK YAKIŞTI AL VALLA, bir daha hiç oraya uğramadım, almadım tabiki, fakat satıcı da olsanız güven şart, ben o kadına güvenimi kaybettim tamamen

Son düzenleme:
O parfümleri bayıltmak amacıyla da kullanıyorlarmış, bi keresinde okumuştum peçete vermış adamın biri sürücü kadına, kadının başı dönmeye başlamış, allahtan kurtulmuş fakat adam ondan önce kaç kadını bu yöntemle öldürmüş

Son düzenleme:
bende çok sinir oluyorum bi mağaza giriyosun nasıl bişey bakmıştınız nasıl bişey arıyosunuz falan filan bırakın bi rahat neyi beğenirsem onu alcam heralde kıyafet diktirmiycemki anlatıyım modelini:KK3:

X