beyaz tenler için parfüm önerileri

amon-ra

Guru
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2007
267
12
arkadaşlar ben beyaz tenliyim ve tenime uygun çoooooook çekici:kedi: ağır olmayan bir parfüm arıyorum özellikle erkeklerin beğenebileceği afrodizyak etkili parfümler:kedi:hihoyyyt benim belirlediğim parfümler aşşağıda özellikle beyaz tenli olup bu parfümleri kullanan varsa mutlaka fikrini almak istiyorum ama bunlar dışında kullanıp beğendiğiniz parfümleride yazabilirsiniz şimdiden sağolun hanımlar...
guerlain linstant magic
bulgari jasmi noir
calvin klein euphora
narcisso rodriguez for her
yves saint laurent cinema
escada magnetism
armani idole

birde arkadaşlar fiyatları bilenler yazarsa sevinirimalkisalkisalkishihoyyyt:enbuyukkk:

Son düzenleme:
selam canim
ben de beyaz tenliyim ysl cinema kullaniyorum ve cook memnunum.benim favori parfumumdur.cilekte 30ml 65tl
Burnerry touch da cok guzeldir ondanda olumlu tepkiler aliyorum
hihoyyyt

super topık olmus bende beyaz tenliyim noa kullanıyorum

ysl-cinema cok merak ettim cnm kokusu tam olarak nasıl

''ılginin merkezinde olmak için yaşayan kadınlar için şehvetli ve sanatsal bir parfüm.
Güzelliğinizi ve içinizdeki yıldızı şaşırtıcı bir biçimde açığa çıkartır.
Üst notalarda taze, zengin badem ağacı çiçeği;
orta notalarda çiçeksi, sofistike nergis zambağı; alt notalarda ise şehvetli kehribar kullanılmıştır''

parfumun aciklamasi bu kizlar.cok kalici ve farkli bi koku bence.cok de etkileyici :jeyyar:

fiyatini soylemistim yukarda. cilekten al bence daha ekonomik oluyor.cilekte 50 mlsi 86tl
sevil veya tekin acarda 150 den asagi bulman zor

Deneyin mutlaka cok begeneceksiniz kizlarrhihoyyytkaydirigubbakcemile2

bilgi için sagol tatlım cheapsmells de belki dahada uygundur bir bakayım bari

arkadaşlar ben beyaz tenliyim ve tenime uygun çoooooook çekici:kedi: ağır olmayan bir parfüm arıyorum özellikle erkeklerin beğenebileceği afrodizyak etkili parfümler:kedi:hihoyyyt benim belirlediğim parfümler aşşağıda özellikle beyaz tenli olup bu parfümleri kullanan varsa mutlaka fikrini almak istiyorum ama bunlar dışında kullanıp beğendiğiniz parfümleride yazabilirsiniz şimdiden sağolun hanımlar...
guerlain linstant magic
bulgari jasmi noir
calvin klein euphora
narcisso rodriguez for her
yves saint laurent cinema
escada magnetism
armani idole

birde arkadaşlar fiyatları bilenler yazarsa sevinirimalkisalkisalkishihoyyyt:enbuyukkk:

canım bnde escada magnetisizm almayı düşünüyorum beyez tenliyim
ama bn doldurma almayı düşünüyorum çok beğendim escadayı

magnetism her tene olur şekerli bi koku..

yeni çıkan idol se 30 yaş üstü parfümü..

guarlin bnm çok hoşuma gidiyo ne hafif ne ağır..

ayrıca sadece bembeyaz tene sahiplere giden esmerlere iğrenç duran bi parfüm var. midnight poison... gerçekten sadece beyazlarda güzel duruyor

kızlar bişe sorcam cheapsmells die bi site yazmışsınız.bu sitenin ürünlerine baktımda fiyatları çok uygun.bu siteden alışveriş yapanlar var mı kızlar nasıl güvenilir mi?bide kargo ücreti nasıl oluyor ödeme şekli fln?

kızlar bişe sorcam cheapsmells die bi site yazmışsınız.bu sitenin ürünlerine baktımda fiyatları çok uygun.bu siteden alışveriş yapanlar var mı kızlar nasıl güvenilir mi?bide kargo ücreti nasıl oluyor ödeme şekli fln?

kesinlikle cok uygun

son 2 parfumumu oradan aldım cokta memnunum ...kargo ucreti fazla birsey odemıyorsun cnm

canlar yokmu şöle işte beyaz tenlilerin kullanması gerekn parfüm bu diyen yok mu beyaz tenli nerde bu devlet nerde bu demokrasi...kaydirigubbakcemile3

ben beyaz tenliyim uzun süre noa kullandım kendimede çok yakıştırdım.yalnız brz hafif tabi kremsi bi koku.beyaz tenlilere kesinlikle noayı denemelerini tavsiye ederim.birde diorun cherie de güzeldi.onuda sıktığımda soruolardı yakıştırıolardı.bunları tavsiye edebilirim.

X