2009 annelerinden 2010 annelerine gebelik şikayetlerine göre cinsiyet tahminleri :)

TIFF

SAKARLAR KRALİÇESİ :)
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2009
2.316
62
Kızlaaaaaaaaaarrrrrrrrrzemuszemuszemuszemusopuyorumnanaktan
Kıdemli annişlerrr hepsinizi tek tek öpüyorum, minik meleklerinize kocamannnnnn birer maaşallahhhhhhh!! :nazar::nazar::nazar:

Şincik kehanet sırası sizde bakalım. gebelik şikayetlerinize göre, bulantı, kusma, aşerme vs.. size yapılan cinsiyet tahminleri, sizin içinizden geçenler, bir de olası gerçek? Neydi ne hissettiniz? Halk arasında bissürü hurafe var, ben hiçbirine inanmıyor olsam da bunu konuşmaktan çok keyif alıyorum. Hadi diyin bakam bize yardımcı olun bakam..
:eek:
hihoyyythihoyyyt:teytey::enbuyukkk:

hehe slm önce ben yazayım bence şuleninki kız dimples erkek kelebek erkek tuğba erkek benimkide erkek bakalım hangisi tutucakkaydirigubbakcemile3

çok güzel bi konu açmışsın teşekkür ederiz peki şikayeti yok denecek kadar az olanlar vr benim gibi onlara ne diycekler acaba merak ettim

hehe slm önce ben yazayım bence şuleninki kız dimples erkek kelebek erkek tuğba erkek benimkide erkek bakalım hangisi tutucakkaydirigubbakcemile3

ya benmi yanlış anladım 2009 anneleri tahminde bulunmayacakmıydı

meselaa benn acaip ekşi yiyorummmm ye ekşiyi çıkar ayşeyi mi olcakk acabaaa:roflol:

tatlı ağzıma sürmüyorummmmmmm:tomato:

ehehhh canım güzel topica.s.

teşekkürler tıfff ben kokuya dayanamıyorum mesela o yüzden aç kalıyorum odamda rahat yiyorum evimde de bir de sulu yemek yiyemiyorum ama canım acayip ekşi çekiyo benim tahminim kız ama bakalım 2009 annişleri ne diyecek

benim midem bulantım baş dönmem yok kokulara aşırı hassasiyet yok kilo almadım biyerim ağrımıyo sadece mandalinaya aşerdim ve bi süre baya yedim acaba neyim olcak:emir_bebek:

valla benim canım ekşi çekmiyo ama tatlıyı da sevmem midem zaten sorunlu olduğu için ekşi yemekten korkuyorum yanma yapar diye yengem hep ekşi yemiş ama 45 günlük bi oğlu var maşaalah

ay ne var canım içimden geçenleri yazdım benneyaptımki

bişey yok yanlışmı anladın dedim kızma hemen canım ya alıngan anne ozaman bende bi tahmin yapayım bana çoğumuzunki erkek gibi geliyo şule de herkes kız diyo dedi diye yorum yapamıyorum ona Allah herkesin gönlüne göre versin

valla benim canım ekşi çekmiyo ama tatlıyı da sevmem midem zaten sorunlu olduğu için ekşi yemekten korkuyorum yanma yapar diye yengem hep ekşi yemiş ama 45 günlük bi oğlu var maşaalah

hade yaw kız olur diye havaya girmiştim:roflol:

hayırlısı tabi de kız çocuklara karşı daha bi hassasummkaydirigubbakcemile3:emir_bebek:

Ozamaaaaaaaan ben de yorum istiyorum.Şikayetlerimi sıralıyım:
1- Tatlıdan tiksiniyorum resmen.Çikolata falan görmek bile istemiyorum.
2- Çok fazla bulantım olmadı.Ara sıra...
3- Bel ağrım oluyo malesef.
4- 10. haftaya kadar 2 kg aldım ama resmen göbüşüm yuvarlandı.Şekli değişti.
Aklıma başka bişey gelmiyo yerimseniben Ben 2099 mayıs bebişlerinin cinsiyetini de merak ediyorum.Genellikle ne oldu acaba

2009 anneleri niye bize tahminde bulunmuyosunuz :umursamaz:

2009 annişleri daha görmedi sanırım neyse bizde beslendik geldik bebişimle kızlar.
benim de öle ciddi bi aşermem yok hiç, tatlı da yiyorum tuzlu da ama tatlıyı pek aramıyorum desem yeri. dün gece annem bişi dedi acaba dedim bende. benim hamile kaldığımdan beri kalçama kramp gibi bişey girio bazı hareketleri yaparken. resmen yerimden edio beni annemin kehanetine göre kız kalçaya vururmuş. bir tek annem kız dedi şimdiye kadar. merak ediom bendeeeeeeeeee.. ay nerdesiniz yaaaaaaaaa eski annişlerrrrrrrrrrrrr..
:sm_cool:

eski anişler bundan haberdar deil sandımca :)

beniimde sıkayetlerım
kokulara karsı cok hassasım
sık sık çıkolata pasta vs yıyesım gelıo
tuylerım koyulastı cok tırnaklar cbuk uzuyo
yemek yıyemıyorum ıkı lokma alıp tıkanıyorum mıdem almıo

merak ettım bak sımdı :ecrin_bebek:

eski anişler bundan haberdar deil sandımca :)

beniimde sıkayetlerım
kokulara karsı cok hassasım
sık sık çıkolata pasta vs yıyesım gelıo
tuylerım koyulastı cok tırnaklar cbuk uzuyo
yemek yıyemıyorum ıkı lokma alıp tıkanıyorum mıdem almıo

merak ettım bak sımdı :ecrin_bebek:

hehehhehehe seninki kız gibi görüküo dadlım ama tecrübe daaa ii bilir ben anlamam. ben baktım topiklerine 2009 annişlerinin mama saati sanırsam ortalarda kimse yok:sm_confused:

Günaydınlar Kızlar

Yazınızı bizim sayfaya eklemeseydiniz göreceğimiz yoktu.Malum yoğunluk birçoğumuz çalışıyor yada bebek büyütme telaşında.

Ben hamileliğimde çok sevdiğim çikolatadan tiksinmiştim.Ağır tatlı yiyemedim.Genelde sütlü tatlı tavuk göğsü gibi yanında dondurma falan çok yedim.Birde inanılmaz acı canım çekti.Kalça ağrısı tümümüzde vardı o bir süre sonra magnezyum eksikliğinden kaynaklanıyor.Ben birazda kilolu hamile kaldım.Yanlarımda genişleme olmadı karnım resmen sipsivri ve öne doğruydu.Miğde bulantım pek olmadı genelde ekşime ve yanma yaşadım.Hiçbişeyden tiksinmedim.

Ve sonuç çok tatlı bir oğlan :))

Gerçi ben oğlum olacağını ilk hamile olduğumu öğrendiğimde hissetmiştim.

Rabbim hepinizin bebeklerini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin.

günaydın güzel anne adayları. ben 2009 mayıs annesiyim. kızım ceylin 5 mayısta dünyaya geldi.
ben hamileyken hiç bulantım,aşermem ve bişeyden tiksinmem olmadı. ilk aylarım çooook rahat geçti. son 2 ay bebek büyüdükçe midemde yanmalar ekşimeler başladı o kadar.
ekşi tatlı olayına gelirsek ben kaşık kaşık nutella yiyordum. bir kavanozu iki günde bitiriyordum. yani ye tatlıyı doğur atlıyı ye ekşiyi doğur ayşeyi ben de yalan çıktı.
kızlar ben her kotrole gittiğimde bekleme salonundaki mayıs anneleriyle karşolaşıyordum. istisnasız hepsi kızdı. hiç oğlan annesi görmedim. bence 2009 mayıs kız ayıydı.
karnım çok geç çıktı. ve yaygındı. yani öyle top gibi bir göbişim olmadı, popom da büyüdü. işte böyle inşallah biraz fikir vermişimdir. hepinizi öpüyorum kuzularınıza ve kendinize iyi bakın.

Günaydınlar Kızlar

Yazınızı bizim sayfaya eklemeseydiniz göreceğimiz yoktu.Malum yoğunluk birçoğumuz çalışıyor yada bebek büyütme telaşında.

Ben hamileliğimde çok sevdiğim çikolatadan tiksinmiştim.Ağır tatlı yiyemedim.Genelde sütlü tatlı tavuk göğsü gibi yanında dondurma falan çok yedim.Birde inanılmaz acı canım çekti.Kalça ağrısı tümümüzde vardı o bir süre sonra magnezyum eksikliğinden kaynaklanıyor.Ben birazda kilolu hamile kaldım.Yanlarımda genişleme olmadı karnım resmen sipsivri ve öne doğruydu.Miğde bulantım pek olmadı genelde ekşime ve yanma yaşadım.Hiçbişeyden tiksinmedim.

Ve sonuç çok tatlı bir oğlan :))

Gerçi ben oğlum olacağını ilk hamile olduğumu öğrendiğimde hissetmiştim.

Rabbim hepinizin bebeklerini sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin.
paylaşım için teşekkürler bende tatlı yemek istemiyorum artık pek bulantım filan olmuyo ama sanırım benimkide erkek öyle hissediyorum yani

2009 annişleri daha görmedi sanırım neyse bizde beslendik geldik bebişimle kızlar.
benim de öle ciddi bi aşermem yok hiç, tatlı da yiyorum tuzlu da ama tatlıyı pek aramıyorum desem yeri. dün gece annem bişi dedi acaba dedim bende. benim hamile kaldığımdan beri kalçama kramp gibi bişey girio bazı hareketleri yaparken. resmen yerimden edio beni annemin kehanetine göre kız kalçaya vururmuş. bir tek annem kız dedi şimdiye kadar. merak ediom bendeeeeeeeeee.. ay nerdesiniz yaaaaaaaaa eski annişlerrrrrrrrrrrrr..
:sm_cool:

aynen cnm o kramplar bende de oluyo yürüyemiyorum bazen kitlenip kalıyorum.

Desenize ekşi kehaneti fos çıkıyokaydirigubbakcemile

ben aslında kız hissediyorum ama hayırlısı?..

ilk aylar ultrason görüntünüz nasıldı annişlerr çocuğun yüzü yukarı mı dönüktü sırt üstü yani? yoksa poposu yukardamıydı?

X