Anadolu yakası düğün mekanı

yvaine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
60
0
40
Merhaba
19 Aralık'ta evleniyoruz. Nikah için Kadıköy Evlendirme dairesinden gün aldık. Fakat düğünü nerede yapacağımıza karar veremedik. Düğünü aile arasında ve max 15 arkadaş ile birlikte küçük ve şatafatlı olmayan bir aile yemeği olarak düşünüyoruz. 80-100 kişi arasında bir sayımız olacak sanırım. Fiyat olarak da max adam başı 50 tl bir bütçe ayırdık. Fiyat ne kadar uygun olursa o kadar iyi fakat kaliteden de ödün vermek istemiyoruz. 50 tlye içkili mekan bulabilir miyiz?

Sadece yemek ve icki 50 tl ise bulursun. Susleme muzik vs hep ekstra olur. Aklıma gelen Rakkas var, Nakkaştepe'de ve Caddebostan'da. Orası olabilir. Ama fiyatlar ucuk ben soyliyim:KK43: Bir şans kışın dugunler az oldugu icin fiyatlar dusebiliyor. Kolay gelsin. Umarım istedigin gibi bir yer bulabilirsin.

Rakkas bu gibi kutlamalar için çok uygun bir ortam bence de :) kış olmasaydı tekne fikrini önerebilirdim ama.. kış için riskli olur... =D

ben bide salon bağdatın sitesine bak derim cnm,muhteşem bi yer çok büyük değil kolon yok direk yok düğün salonu demeye dilim varmıyo..organizasyonlarıda otel kalıtesınde düğün öncesi provalar,röportajlar düğün belgelselleri,vs illada eğlencesi arkadaşım evlendi herkese tavsiye ediyorum,googlda salon bağdat yazarsanız hemencik çıkıyo....mutlulklar

X