İzmir Karşıyaka Kır Düğünü

kimbu35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2009
33
0
38
Arkadaşlar bilgisi olan varsa bu konuda paylaşırsa gerçekten çok sevinirim
çok çaresiz kaldım :KK43:
karşıyaka-bostanlı civarında kır düğünü yapan bir yer istiyorum
kiminle konuştuysam yok bulamazsın dediler
vilayet evi var bostanlı da ama çok çok pahalı
pasta+kola kişi başı 23 dediler.
Aula var bi de ama onun da pisti biraz küçük :KK43:
Bi de karşıyaka Oteli var onun hakkında bilgisi olan var mı
İçime sinen bi yer bulamadım yani
Fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim

Keşke bilen biri çıkıpta bişiyler yazsa bende Karşıyaka bölgesini düşünüyorum ama senin gibi çaresiz kaldım:KK43:

karşıyaka otelini pek beğenmiyolar yanlız küçükmüş çok... iztik sosyal tesisleri var çiğlide çok uzak olmazsa sana.. onu bende araştırıyorum çünkü

karşıyaka otelini pek beğenmiyolar yanlız küçükmüş çok... iztik sosyal tesisleri var çiğlide çok uzak olmazsa sana.. onu bende araştırıyorum çünkü

İZTİK'i araştırdım ben. güzel yer beğendim yani.Evimizede yakın. Bizde inşallah orada düşünüyoruz..

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar Bordo-Yeşil'i tuttuk biz.
Karşıyaka civarı değil ama orayı çok beğendik, Temmuzda kısmetse düğünümüz.

300 kişilik 4200 canım
Pasta+meşrubat+Kuru pasta+meyve+çerez de dahil içinde
Herkes gönlüne göre yer bulur ınşallah :)

hayırlısı olsun herşey gönlünce olsun inşallah:) bu arada iztike baktım demiştin ne kadar dediler sana yada bilen varmı?

kızlar öncelikle hepimize kolay gelsin! :) ben de KSK'de istiyorum ama kararsızım! :S İztik havuzbaşında geçen sene kuzenimin yemekli içkili düğünü oldu.Çok nezih harika bi yer ama uzun havuzu biraz sorun yaratıyo! Gelin masası ve pist havuzun başındaydı, diğer uçta oturanlar hiçbi şey göremiyo projektörle görüntü yansıtma olduğu halde! :S bi de aileniz biraz halaycıysa :KK70: o havuzu boylu boyunca dönmek epey yorucu! biz baya koşturmuştuk! :roflol:
Öyle ya da böyle Allah hepimizinkini güzel geçrmeyi nasip etsin inşallah! :KK66:

X