Adnan mı, Behlül mü? Örneğini yaşıyorum şu anda :(

deryasul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2009
36
0
arkadaşlar benim sorunum şu iki erkek arasında kaldım.birincisi 2 hafta önce tanıştığım,istanbulda bi şirkette çalışan aynı zamanda spor hocalığı yapan,çevresi geniş,hemen hemen her gece dışarda olan bi insan yani benim istediğim sevgili tipinin tam tersi ama ben şu anda ona deli gibi aşık oldum yani onun adı geçince bambaşka ben oluyorum ve şu anda onunla sevgiliyiz ama diğer yandada çok yakın arkadaşımın tanıştırdığı birisi var çocuk o kadar iyiki telefonda konuştuğumuzda bir çok şey paylaşabiliyoruz ortak yönelrimiz çok fazla oda bursada bir şirkette çalışıyor evden işe işten eve tam evlenilecek bir insan yani ben onu tanıdığımda diğeriyle beraber değildim.şimdi bursada olana ne dicemde uzaklaştırıcam kendimden bilmiyorum aslında hangisiyle olmam gerektiğine karar veremiyorum bi tek şeyi biliyorum arasa aşık oldum hemde deli gibi beni üzücek onuda biliyorum ama işte off off.akıl verin bana :KK43:

ıkisiylede görüşmeye devam ettiğin sürecede karar veremeyeceksin canım
Henüz ikisinden gelen bir evlenme teklifide yok anladığım kadarıyla
Çokda arada kalmış sayılmazsın yani
Ama şuan için seçim yapman lazım....
Zamanla herşey daha da zorlaşacak

Bihter filmin sonunda intihar ediyor biliyosun dimi..
Çok kaptırma derim:))

burda en buyuk yanlis senin,niye ikisiyle birden gorusuyosunki,:1closedeyes:

bursadaki adnanla evlen
spor hocasıyla takıl
tıpkı bihter gibi kaydirigubbakcemile3

adnan'ı salla...
behlül yerine koyduğun kimse onu al...:Saruboceq:
kocamda görmedim ben öyle seksi sırt...

başlık ilginçmiş bu arada CADIARZUbence ne behlül ne adnan hiçbirisi:umursamaz:yani ikiside yaramaz canım

şimdi bu adamlar akraba mı anlamadım
neden adnan, behlül benzetmesi yaptın

aşk-ı dumur
dizisinin senaristiyle gorus bihteri saf dısı bırak sen oyna onun yerine derim hayatın kurtulur kanımca CADIARZU

kızlar süpersiniz güldürdünüz beni sağolun :) biri 24 biri 29 yaşında ben 24 yaşında olana aşığım.aslında aliyle konuşmak bende istemiyorum artık çünkü sonuçta arasla çıkıyorum ama aliye ne dicem bilmiyorum arada arkadaşımda var ayıp olur diye korkuyorum ne bilim ya

İhtiras ve tutku için=BEHLÜL
Para içinde yüzüp,zavallı adama onun parasıyla eziyet etmek,evin ne idiüğü belirsiz yakışıklı yeğenini hayal edip yaşamak içinde=ADNAN
kaydirigubbakcemile3

başlığı okuyunca ay nasıl bir hikaye çıkacak demiştim.ama sizin olayınızla başlığın hiç ilgisi yok...:1closedeyes:

ayy başlığa koptum KK'da tavan yapar bu :roflol:
amaaan bende sandım yengesel bi konu:roflol:

bence ikisindende uzaklaş hangisini özlüyorsan ona varnaniknanik

şimdi bu adamlar akraba mı anlamadım
neden adnan, behlül benzetmesi yaptın

hayır akraba değiller tabiki ama ben arada kaldım bi yanda aklı başında tam evlenilecek biri var diğer yanda aynı behlül gibi gezip tozan bi adam :KK43: malesef benim salak gönlümde ona kondu :KK43:((

X